0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

برای داشتن یک استایل جذاب همراه با کفشهای کالج بهتر است ابتدا اجزای دیگر استایل تان را به درستی انتخاب کنید سپس می توانید یک جفت کالج چرمی شیک را همراه استایل تان به پا کنید کالج ها می توانند با انواع لباس های شما از جمله لباس های مجلسی و لباس های اسپورت ست شوند. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که پس از چند ساعت پوشیدن جوراب جای کش جوراب روی پای شما بماند و در برخی موارد سبب درد شود. برای مشخص شدن سایز دقیق پا به شما پیشنهاد میکنم، حتما خرید کفش را به بعدازظهر موکول کنید، زیرا در این ساعت پا کمترین میزان ورم را دارد و سایز آن بهتر مشخص میشود.

زیرا هرچه آگاهی و شناخت شما از محصول موردنظرتان بیشتر باشد، به طبع خریدی مطلوبتر خواهید داشت. در این راستا میتوان گفت دلیل نارضایتی اکثر مصرفکنندگان جوراب، عدم آگاهی از ویژگیهای یک جوراب مناسب و انتخاب نادرست آنها است. این مسئله نشاندهنده این است که کفش کالج درواقع یک کفش فصلی بهحساب می آید؛ یعنی شما می توانید در دو فصل گرم سال از این کفش استفاده نمایید و اکثر مدلهای این کفش معمولاً مناسب استفاده در فصول سرد سال نیستند. همانطور که میدانید اکثر کفش های کالج مردانه ماهیت اسپرت دارند. همانطور که میدانید کالج های مردانه انواع مختلف و متفاوتی دارند. بگذارید با این سوال که کفش کالج چیست شروع کنیم کفش کالج کفشی است که کفی تخت دارد یا پاشنه آن بسیار کوتاه است به همین دلیل شما میتوانید این کفش را با انواع استایل های مختلف ست کنید بیشتر کالج های تولید شده از جنس چرم و نبوک هستند که دلیل این طراحی استفاده آنها برای انواع مکان های مختلف می باشد.

اما در کالجهای رسمی و کلاسیک میتوانید به جز جورابهای ساق کوتاه از جورابهای معمولی هم استفاده کنید. این محصول اکثرا از جنس جیر شاخته میشوند و در میان جوانان انگلستانی بسیار رایج بوده و جز پرمخاطبترین لوفرها هستند. این محصول جز کالجهای تولید شده در مناطق آمریکای شمالی میباشد. همانطور که گفتیم کفشهای کالج بند ندارند و لازم نیست برای پوشیدن آنها زمان زیادی را صرف کنید یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش سبک بودن آن میباشد البته همواره در خرید کفش کالج به جنس کفش ها توجه کنید وگرنه اصلاً مناسب پیاده روی های طولانی نیستند.

این کفش ها بسیار راحت هستند و خیلی نمی توان به آن ها خاص رسمی یا غیر رسمی بودن را اطلاق کرد، زیرا برخی از مدل و جنس های آن را می توان در استایل رسمی به کار برد و برخی کلا مخصوص به استایل غیر رسمی می باشد. این کالجها در ابتدا توسط آلدوگوچی و در دهه 50 میلادی طراحی شدهاند و شاخصه بارز آن راحتی زیاد در عین رسمی بودن آن است. کفش کالج چرم مردانه ، کفشی است که در هر مکان و با هر استایلی قابل استفاده است.شما به راحتی می توانید کالج خود را با کمربند چرم و کیف چرم خود ست کنید.از مزایای کفش های کالج راحتی در پوشیدن و خارج کردن از پا است.برای زیبا دیده تر شدن کالج باید از جوراب های مخصوص که رویه ندارند استفاده کنید .هنگام ست کردن کالج با کت و شلوار باید دقت کنید که کالج فقط با کت و شلوار به سبک ایتالیایی ست می شود و هرگز کالج را با کت و شلوارهایی که به سبک کلاسیک ، انگلیسی و شش دکمه دوخته شده اند، به پا نکنید.