0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

در واقع جوراب کالج وظیفه دارد از کف پا که بیشترین تماس با کفی کفش را دارد مراقبت کند. کفش های کالج و راحت جیر کفش های غیر رسمی تری بوده که می توان آنها را در طول روز پوشید. همگی فروشگاههای بالا معتبر و قابل اعتماد هستند و خرید از آنها به ویژه با توجه به اینکه امکان پرداخت درب منزل را دارند، مطمئن است. برای جذابیت بیشتر میتوانید شلوار خود را یکی دو لایه بالا بزنید. چرم طول عمر زیادی دارد، پای شما درون چرم کمتر عرق کرده و بوی بدی به خود میگیرد. به همین دلیل طول عمر بیشتری نسبت به سایر جورابهای موجود در بازار دارد. بعضی ها معتقدند که این اصطلاح زمانی بکار برده شد که مردم یک جفت جدید از کفش های کالج و راحت را خریده و یک سکه را برای خوش شانسی در آن قرار می دادند. بومیان آمریکایی، موکاسین های خود را با مهره ها و منگوله های مختلف تزئین کردند تا آنها را منحصر بفرد ساخته و فرهنگشان را به نمایش بگذارند.

پس از سالها توسعه و نسخه های بی شماری از این کفش ها، کفش هایو راحت توسط آمریکایی ها پوشیده شدند که شروع به پوشیدن آنها در سالن های شهر در دهه های 1308 و 1298 کردند. گوسی این قطعه اسب را در بالای کفش های کالج و راحت کلاسیک خود قرار داد تا با این کار به این افراد و عشق خود به اسبها احترام بگذارد. این قطعه ها 90 سال بعد و در همان موتیف هنوز هم بر روی کفش های کالج و راحت معروف که هنوز هم مردم دوست دارند قرار دارد. این کفش های راحتی از قرن ها پیش زندگی خود را در آمریکا آغاز کرده بودند. این روزها کفش کالج و راحت توسط مردم برای تمامی موقعیت های زندگی پوشیده می شوند. پنی یکی از کلاسیک ترین مدل های کفش کالج مردانه است. هر ساله کفش های زنانه و مردانه با مدل های جدید وارد بازار می شود.

با این حال ، مطمئن شوید که لباس های خود را در همان پالت رنگ نگه دارید. در آنجا او به شنیدن سخنان غنی و معروف خود در مورد عشق به اسب سوگند یاد می کند و زمانی که برند نمادین خود را آغاز کرد توجه خاصی به آن نمود. این کفش کتانی و اسپرت طراحی کاملا مردانه داره و جنس رویه آن مخمل بوده و برای پاشنه آن از پلی اورتان سخت استفاده شده است. این کفش اسپرت مردانه از چرم مصنوعی ساخته شده و زیره سفید اون، زیبایی و مدرن بودن کفش رو کامل کرده است. ابتدا باید بگوییم که کفش کالج یا لوفر که اسم صحیح تر آن می باشد،نوعی کفش با زیره تخت و صاف است یا اینکه پاشنه بسیارکمی دارد.

شما می توانید کفش ها یا لوافر های ساخته شده با انواع مواد ، در رنگ های مختلف و با تزئینات یا بدون آن ها را پیدا کنید. اگر به دنبال رنگهایی هستید که کمی رسمی باشد، زرشکی، سبز پررنگ و لاجوردی مناسب است، اما باید در ست کردن آنها دقت کنید تا استایلی شیک و آراسته داشته باشید. یکی از نقاط قوت کفشهای کالج یا لوفر، امکان ست کردن آنها با هر تیپ و شلواری است. کالج جیر با لباسهای تیره هم گزینه خوبی برای تیپ رسمی است. بهترین و جدیدترین مدل رو انتخاب کنید و تیپ و استالی مُد روز و منحصر به فرد داشته باشید. قدرت انتخاب خیلی زیادی رو در اختیار آقایان قرار میده و میتونن متناسب با فعالیت های روزانه خودشون بهترین و مناسب ترین کفش رو انتخاب کنند. در سال 1312، شرکت G.H.Bass، یک سازنده بوت از مین در آمریکا، یک مرد نروژی را دید که یک جفت کفش اسلیپ ان پوشیده است که این شرکت پس از آن این کفش ها را به تصویب رساند و آنها را ویجون نامید زیرا شبیه نروژی شنیده بود.