0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

جورابهای کالج را میتوانید از مغازه های مختلف و همچنین خرازی ها تهیه کنید و همچنین می توانید خرید آنلاین جوراب را نیز تجربه کنید در خرید آنلاین میتوانید جوراب ها را با هم مقایسه و بهترین و مناسب ترین جوراب با سلیقه خود را خرید کنید. آلدو گوچی یکی از طراحان مشهور در زمینه مد و فشن برای اولین بار یکی از بهترین کالجهای ایتالیایی را طراحی کرد، قسمت تزیینی آن عرض کمتری دارد و یک سگک روی آن قرار دارد. مدل هورس بیت اولین بار توسط گوچی روانه بازار شد. انواع کفش کالج شامل: مدل پنی، تاسل، هورس بیت، هازل، کلیته، پامپ، مدل قایقی و در آخر کفش درایوینگ یا همان رانندگی خودمان است. شناسهی مهم شناخت کفش کالج کلیته، چرم ریش ریشی است که بر روی آن کار شده است. بله ظاهرا کالجها با توجه به ابعادشان که تا زیر مچ پا را پوشش میدهند بیشتر مناسب بهار و تابستاناند، اما بسیاری از افراد کالجها را در پاییز هم استفاده کردهاند و نسبت به این تجربه احساس رضایت دارند.

اما کفش کالج چیست؟ بگذارید با این سوال که کفش کالج چیست شروع کنیم کفش کالج کفشی است که کفی تخت دارد یا پاشنه آن بسیار کوتاه است به همین دلیل شما میتوانید این کفش را با انواع استایل های مختلف ست کنید بیشتر کالج های تولید شده از جنس چرم و نبوک هستند که دلیل این طراحی استفاده آنها برای انواع مکان های مختلف می باشد. کفش کلیته را بهتر است که با جوراب نپوشید اما با پوشیدن جوراب هم ظاهر بدی برایتان رقم نمیخورد، پس راحت باشید. معمولا فاقد پاشنه بوده و شکلی تخت را در کف آن شاهد هستیم، به ندرت پیدا میشود کالجهایی که پاشنه دارند اما همین محصولات هم پاشنه کوتاهی رو دارند و مناسب کاربردهای رسمی و مجالس هستند.

اتفاقاتی که طی یکی دو سال گذشته برای این طیف از کفشها افتاده این است که طراحان در صنعت مد، استفاده از این مدل کفشها را با کتوشلوارهای مردانه نیز رواج دادهاند. سابقهی کفش کالج مردانه به 80 سال پیش بر میگردد. به طوری که افراد با توجه به طرح و رنگ لباس، کفش و … همانطور که میدانید پوشیدن از شلوارهای کوتاه یا بهقولمعروف شلوارکهای جین و همینطور شلوارکهای کتان برای پوشش اسپرت خیابانی آقایان در فصل تابستان نیز موردتوجه طراحان قرارگرفته است. قیمت این کالا هم نسبت به سایر رقبای خود یعنی با کیفیتترین کفشهای رسمی و با کیفیتترین کفشهای اسپرت پایینتر است. این کفش ظاهری رسمی دارد و بیشتر برای دانشگاه، محل کار و بیرون منزل مورد استفاده قرار میگیرد. ترکیب کفش کالج با شلوارک ترکیب بدیعی بود که در تابستانی که گذشت بسیار مورد استقبال جوانان قرار گرفت.

اگر کفش کالجی که بر روی آن تکهای چرم قرار گرفته است را پسندیدید بدانید که از نشانه های بارز پنی است. به دلیل اهمیت پوشیدن جوراب، و با هدف تأمین نیاز مصرف کننده، چند سالی است که تنوع در تولید محصول پرمصرفی مانند جوراب بالاتر رفته است. رویه این کفشها در قسمت جلویی به شکل u مانند دوخته شده است. میتوان به کالجها لقب آچار فرانسه کفشها را داد. چون بعضی از مدلها مثل چرمی را نمیتوان شستشو داد. جنس کفش: کفش کالج یا از پارچه مخمل یا از جنس چرم جیر تهیه میشود. مناسب ترین پوشش برای این کفش کالج شلوار جین هست. این نوع کفش بهتر است با شلوار جین و کتانی ست شود که پای شلوار تا قوزک پا است. یعنی همانطور که میتوانید از یک کالج در کنار شلوار جین استفاده کنید، با اطمینان از اینکه خروجی استایل زیبایی خواهید داشت میتوانید از کالجها در کنار شلوارهای کتان یا شلوارهای پارچهای هم استفاده کنید.