0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

کفشهای کالج کتان و جیر، بیشتر برای فصل بهار و تابستان مناسب است. جورابهای مچی یا جورابهای ساق کوتاه برای پوشیده شدن با کفشهای کالج مناسبتر هستند. برای تیپ مجلسی، لوفرها با انواع مختلفی از شلوارها قابل ست شدن هستند. این محصول اکثرا از جنس جیر شاخته میشوند و در میان جوانان انگلستانی بسیار رایج بوده و جز پرمخاطبترین لوفرها هستند. مزیت دیگر چرم این است که میتوانید در موقعیتهای رسمیتر هم از آن استفاده کنید، چون نه خیلی اسپرت و معمولی و نه خیلی خشک و رسمی است. با استفاده از دستمال نخی مرطوب تمیز شود. در ابتدا از نخ و ابریشم برای بافت جوراب استفاده میشد. میتوانید برای تیپ روزانه خود با خیال راحت از کفشهای جذاب کالج استفاده کنید.

استفاده از چرم و نگهداری آن، از دیگر کفشهای کالج راحتتر است. ست کفش کالج با استایل اداری:استایل اداری را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و پرکاربردترین استایل ها معرفی نمود.معمولا طراحان مد و پوشاک هنگام طراحی استایل اداری به استفاده از رنگ های مشکی و طوسی بسیار توجه می کنند.پیشنهاد ما درکفش جوان برای ست کردن در این نوع استایل استفاده از رنگ هایی است که در میانه رنگ ها تیره و روشن قرار می گیرند.برای تکمیل این نوع استایل به هیچ عنوان از یک رنگ به تنهایی استفاده نکنید. بهترین انتخاب برای تیپ رسمی، کالج مخملی با کیفیت است که عمق خاصی به ظاهر میدهد. یکی از اختلاف نظرهای بزرگ بین کالج پوشان فشن پوشیدنجوراب یا نپوشیدن آن در استفاده از این کفش هاست تعداد زیادی از افراد کالج ها را بدون جوراب می پوشند زیرا جذابیت خاص خود را دارد ولی شما میتوانید با جورابهای کالج کفش های کالج را بپوشید که جذابیت خاصی به پای شما می دهند.

بهتر است از یک کت یا پالتو که از شانه به پایین کمی گشادتر شود و یا از مدل های پیله ای یا خمره ای و پالتوهایی که بالاتنه تنگ و پایین تنه گشاد دارند بیشتر استفاده کنید . جوراب ها در رنگبندی متنوعی تولید می گردند که با توجه به رنگ کفش خود می توانید از هر کدام استفاده کنید. برای تیپهای نیمه رسمی، از رنگهای کامل کننده برای کت و شلوار و پیراهن استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید راهنمای کامل و جامع خرید بوت مردانه را نیز در ستاره بخوانید. درواقع، تزئیات رویه کفش که دور تا دور جلوی آن را در برگفته است، مشخصه اصلی کالج وایلداسمیت است. شما این مدل کفش را در جنسهای مختلف میتوانید در بازار پیدا کنید اما در اصل جنس این کفش از چرم طبیعی میباشد و به علت سازگاری که با بیشتر لباسهای شما دارد، میتوانید آن را به صورت هفتگی با لباسهای مختلف استفاده کنید.

شاید بخواهید با استفاده از لباسهای پارچهای متنوع، تیپ دوستانهای بزنید؛ پس میتوانید از کفش کالج جیر با بافتهای سبک استفاده کنید. برای مثال شما میتوانید شلوارهایی با تن رنگی سبز یشمی، سرمهای و خاکی را با پیراهنهای مردانه و کفش کالج قهوه ای، سرمهای و یا خاکی هماهنگ کنید. ترفند در اینجا این است که باید اطمینان حاصل کنید که آنها بیش از حد رسمی یا پوشیده نیستند زیرا شما می خواهید آنها را در پارچه های متنوع تر و متناسب با ظاهر گاه به گاه خود سازگار کنید که کالج های سبک وزن بافتی دقیقاً همین کار را می کنند. چرم براق میتواند ظاهری کاملا رسمی به شما بدهد.