0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

از سوی دیگر پالتوهای خیلی بلند باعث کوتاهتر نشان دادن شما می شود. در فرم بدن مثلثی شکل باید پایین تنه را لاغر و بالاتنه را برجسته تر نشان دهید. برای باریک تر نشان دادن کمر در این مدل اندام ،باید از مدل کت و پالتو های زنانه ای استفاده کنید که بالاتنه کمی تنگ تر و دامن گشادتر دارند. جزییاتی چون پارچه های طرح دار و رنگ های شاد و بالاتنه های خزدار نیز به شدت به شما پیشنهاد می شود. آستین پالتو های نیز بهتر است مدل پف دار انتخاب شود همچنین پالتو های دو طرف دکمه دار هم بسیار مناسب هستند. هرگز از پالتوهایی دارای دامن گشاد و پف دار ،کمربندهای حجیم و پهن و جیب های بزرگ روی دامن پالتو استفاده نکنید.

پالتوی مناسب شما:اگر اندامی ورزشی و پسرانه دارید، باید سعی کنید با پالتوهایی شیک، مانند پالتوهای شنل مانند و پالتوهای مدل نظامی ظاهر خود را کمی ظرافت بخشید. اگر فرم بدن شما شبیه ساعت شنی است از کت و پالتوهایی که دکمه های آن یک طرف قرار داشته و تا روی زانو هستند بهترین گزینه برای انتخاب شما هستند. همچنین می توانید کت های دارای کمربند و یا جذب تن و بدون کمربند را در لیست انتخابی خود قرار دهید. این مدل پوشش یکی از آیتم های اصلی کمد لباس برای افراد ریز نقش می باشد.اما برای حفظ تعادل میان اندام شما و مدل کاپشن بادی ساده باید مدلی را انتخاب کنید که دارای دوخت روی پارچه یا نواردوزی در قسمت کمر یا انتهای آن باشد.این مدل باعث مشخص شدن بیشتر هیکل شما می شود .

در این صورت باید از مدل کت و پالتو های زنانه جذب و کمر باریک استفاده کنید . چه کت و شلوار کامل بپوشید و چه شلوار با پیراهن و بلیز ، شلوار های جذب می توانند یک گزینه عالی باشند. کدام مدل پالتو زنانه مناسب خانم های متناسب و قدبلند است ؟ اگر فرم بدنی شما به این شکل است باید به دنبال پالتو یا کتی باشید که اندام شما را در مجموع کشیده تر و بلندتر نشان دهد. داشتن کمربند در پالتو موجب باریک تر نشان دادن کمر می شود ، همچنین بهتر است قد پالتو تا روی زانو یا بلندتر باشد.

اگر از اندامی کشیده و بلند برخوردار هستید ، کمی حجم دادن به لباس شما را چاق نشان نخواهد داد. اگر هنگام پوشیدن کفش فشار از ناحیه پنجه پا را احساس میکنید، بهتر است به سراغ کفشی بروید که هنگام پوشیدن پنجه پای شما درون آن احساس راحتی داشته باشد. اگرعادت به پوشیدن لباس اسپرت ، جین و کتانی دارید ، یک پالتو زنانه راسته بهترین انتخاب است. مدل هایی که یقه از زیر یقه چین می خورد با دامن پالتو بلندتر بهترین انتخاب می باشد. چنین لباس هایی اگر به هر کس دیگری، ظاهری خیلی دخترانه بدهد، به شما حال و هوایی پرتکلف و خیلی شیک خواهد داد . ولی اگر به دنبال کمی تنوع در خریدهای خود هستید رنگهایی مانند سرمه ای و زرشکی می توانند از بهترین رنگها برای ست کردن با لباس های شما باشد رنگ هایی مانند سبز یشمی و آبی کمرنگ نیز برای استایل های روزمره بسیار جذاب اند.