0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

کفش او در نهایت شباهت زیادی به یک کفش منگوله ای داشت با این تفاوت که او جایگزین منگوله را چیز دیگری قرار داده بود. ما در ادامه این مقاله همه چیز درباره کفش کالج را ارائه می کنیم. البه برای خرید کفش کالج مناسب نکاتی لازم است که در این مقاله تمام این نکات را به شما خواهیم گفت. اگر علاقمندید که بدانید که کدام مدل کت و شلوار شما را شیک تر می کند پیشنهاد می کنم ادامه مقاله را بخوانید. سبک های کلاسیک و تاکسیدو، کت و شلوارهای به سبک انگلیسی و همچنین کت های که دارای شش دکمه هستند را می توانید بپوشید. پیشنهاد می کنم کت های یک دکمه ای هستند را با مدل کفش های کالج ست را انجام دهید. همچنین برای تیپ های غیر رسمی بهتر است که کفش کالج به رنگ تیره را با کت تک بپوشید اینطوری می توانید یک استایل امروزی برای خودتان تعیین کنید.

برای اینکه تیپ شما غیر رسمی به نظر برسد و بخواهید در محافل دوستانه بروید. اینکه کدام یک از این روایات در مورد به وجود آمدن کالجها صحیح است شاید چندان اهمیتی ندارد، چیزی که مهم است این است که این محصول یکی از پر فروشترین و پر مخاطبترین کفشها در تمام بازارهای جهانی است و شما هم میتوانید با شناخت بهتر این محصول یک جفت از آن را داشته باشید و با استفاده از آن لذت ببرید. کم کم کفش کالج به تیپ های رسمی هم راه پیدا کردند و آن ها را با کت و شلواردر مهیمانی ها پا می کردند. اما در اینجا انتخاب کنید که جوراب های خود را به رنگ تیره و بلند بپوشید یا اینکه جوراب های کوتاه را پا کنید. چندین سال است که کفش کالج از مد نمی افتد و می توانید آنرا با هر لباس و تیپی بپوشید اما بهتر است که در میهمانی های رسمی و غیر رسمی کفش کالج را با تیپ های متفاوت پا کنید.

این کفش اغلب در همان مدل با موکاسین هم یاد می شود ، زیرا برخی منابع تاریخی می گویند و هر دو نوع کفش منشأ مشابهی دارند. البته کفش کالج را نمی توان با هر لباس و کت و شلوار بپوشید. مدرسه های دهه 30 میلادی را به تصور کنید؛ دقیقا کفش کالجی که تمام دانش آموزان به پا داشتند همین مدل پنی بود. رنگ های قرمز، زرد، قهوه ای و حتی مشکی هم دارند. بیشتر ما حداقل یک بار این مدل کفش را خریده ایم یا هم اکنون یکی از آن ها را داریم. این کاملاً به عنوان کفشی طراحی شده است که می توانید در آن استراحت کرده و به راحتی آن را بشویید.

توجه به استانداردهای پنجه كفش در انتخاب آن بسیار مهم است. یکی از مهم ترین بخش های استایل فردی کفش است. اگر لباسی که زیر کت و شلوار می پوشید طرح دار هستند می توانید از کالج های طرح دار و سگک دار بهره ببرید، پوشیدن کالج های سگک دار به رنگ طلایی و نقره ای و همچنین کالج های کار شده با سنگ های زینتی شما را شیک تر نشان می دهد. با توجه به طرحی که طراحان مد و لباس داده بودند این نوع از کفش با کت و شلوارهای مدل ایتالیایی سبک بسیاری عالی را به خود می گیرد. اگر در خانه پسر دارید، میتوانید با خرید جوراب کالج اسپرت پسرانه مطابق با سلیقه و نوع لباسی که میپوشند، آنها را شگفتزده کنید. بطور مثال در متن بالا توضیح داده ایم که در مراسم رسمی کت و شلوار را با چه نوع کفش کالج بپوشید. بهترین کار این است که کت تک که مخمل، سبک ایتالیایی یا انگلیسی را تن کنید با کفش های کالج ورنی و چرم به رنگ تیره را پا کنید.