0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

کفش کالج ایتالیایی (Italian Loafer): نخستین بار در سال ۱۹۵۰ توسط شخصی به نام گوچی از این مدل رونمایی شده است.یکی از ویژگی های شاخص این مدل که باعث تشخیص آن می شود سگک قرار داده شده در رویه آن می باشد.خاستگاه این مدل کشور ایتالیاست و تا به امروز مورد استقبال بسیاری از مردم جهان شده است. زین خود دارای برش به اندازه کافی بزرگ است که یک پنی را نگه می دارد ، بنابراین نام آن کالج پنی است. در این میان ما شاهد تولید و عرضه جورابهایی هستیم که قبلاً نام یا مدلی از آنها در بازار وجود نداشت.

از نظر ظاهری به جورابی کالج گفته میشود که رویه و ساق ندارد. کفش کالج مردانه : کفش مهم ترین پوشاکی است که سالیانه برای خرید آن هزینه میشود. در خصوص خرید جوراب کالج مجلسی مردانه نیز این امر صادق است و میبایست جورابهایی که الیاف نرم و نخی دارند، خریداری کنید. علاوه بر این قبل از خرید جوراب کالج اسپرت پسرانه و دیگر مدلهای موجود در بازار میتوانید کش جوراب را تست کنید. برای داشتن یک استایل جذاب همراه با کفشهای کالج بهتر است ابتدا اجزای دیگر استایل تان را به درستی انتخاب کنید سپس می توانید یک جفت کالج چرمی شیک را همراه استایل تان به پا کنید کالج ها می توانند با انواع لباس های شما از جمله لباس های مجلسی و لباس های اسپورت ست شوند.

در محیط های کمتر رسمی ، کالج ها با انواع مختلف شلوار به خوبی کار می کنند. رویه بیشتر كفشهای موجود در بازار، از دو جنس مختلف است. در این بخش مدل های مختلف کفش کالج مردانه را مشاهده می کنید. این نوع کفش های گوچی ساخته شده اند که با تیزترین کت و شلوار یا ترکیب ساده پیراهن و شلوار جین شما پوشیده می شوند. کفش های کالج نسبت به نوع و مواد استفاده در تولید و نیز کشور سازندشان دارای قیمت های متفاوتی هستند.کفش های تولید شده در داخل کشور با توجه به جنس آنها از تنوع قیمت بالایی برخوردارند.مثلا نوع چرم این محصول از دارای حداقل قیمت 500 هزارتومان می باشد.در صورتی که قیمت مشابه وارداتی این محصول از 2میلیون تومان شروع می شود که باتوجه به هزینه های بسیار بالای جابجایی و حمل و انتقال محصول و نیز تعرفه های گمرگی قابل توجیه است.

شاکله کلی این لوفر هم مانند سایر لوفرهای دیگر است، منتها تفاوت آن با دیگر لوفرها در این است که در قسمت رویه خود دارای بخشهای تزئین شده ریش ریش بوده و زنگولهای به آن قسمت آویزان است. کفش کالج آرلان (Aurland Loafer): این مدل دارای بندی در جلوی آن است که این نوار رویه جلوی آن و نیز تا زبانه را می پوشاند.این مدل در کشور نروژ تولید شده و از جنس چرم است.که همین نکته باعث می شود تا با مدل قبلی،وایلداسمیت تفاوت داشته باشد. کفش او در نهایت شباهت زیادی به یک کفش منگوله ای داشت با این تفاوت که او جایگزین منگوله را چیز دیگری قرار داده بود.