کفش کالج مردانه

در آنجا او به شنیدن سخنان غنی و معروف خود در مورد عشق به اسب سوگند یاد می کند و زمانی که برند نمادین خود را آغاز کرد توجه خاصی به آن نمود. اگر علاقمندید که بدانید که کدام مدل کت و شلوار شما را شیک تر می کند پیشنهاد می کنم ادامه مقاله را بخوانید. انواع کفش کالج شامل: مدل پنی، تاسل، هورس بیت، هازل، کلیته، پامپ، مدل قایقی و در آخر کفش درایوینگ یا همان رانندگی خودمان است. مدل هورس بیت اولین بار توسط گوچی روانه بازار شد. اگر شما دارای اضافه وزن در اندام خود هستید نباید از مدل های پفی و حجیم مثل کاپشن ها و پالتوهای بارانی پف دار و یا پارچه های چهارخانه استفاده کنید.

هرگز از پالتوهایی دارای دامن گشاد و پف دار ،کمربندهای حجیم و پهن و جیب های بزرگ روی دامن پالتو استفاده نکنید. کت وپالتوهای جذب و چسبان و یا پالتوهای دارای یقه هفت یا یقه ایستاده و یقه های بزرگ که اندام شما را حجیم تر نشان می دهند، بدترین انتخاب برای شما هستند. استفاده از کالجهایی که دارای کمی پاشنه هستند نیز با تیپ رسمی شما بسیار زیبا و مطابق با مد روز می شود. مزیت دیگر چرم این است که میتوانید در موقعیتهای رسمیتر هم از آن استفاده کنید، چون نه خیلی اسپرت و معمولی و نه خیلی خشک و رسمی است. به کفشهای کالج لوفر نیز میگویند کفش های کالج جزوی از کفش های اسپرت مردانه هستند که هم برای آقایان و هم برای خانمها تولید میشوند این کفش ها را برای استفاده های روزانه میخریم کالجها مخصوص فصل بهار و تابستان اند و در بین جوانان طرفداران بسیار دارند.

علاوه بر فاكتورهای استاندارد مربوط به جنس و ساختمان كفش، فاكتورهای دیگری نیز درباره خود افراد، صدق می كند كه به همان اندازه اهمیت دارند. بهتر است از یک کت یا پالتو که از شانه به پایین کمی گشادتر شود و یا از مدل های پیله ای یا خمره ای و پالتوهایی که بالاتنه تنگ و پایین تنه گشاد دارند بیشتر استفاده کنید . در کنار کفش های تولید داخلی، کفش های خارجی هم در بازار ایران وجود دارند. آبی نفتی هم رنگ قابل توجهی است و وقتی لباس سفید، بژ یا سبز میپوشید، بهترین گزینه است. اگر به دنبال کالجی هستید که مناسب رنگهای خنثی باشد، بژ بهترین انتخاب است و پوست را برنزه نشان میدهد. شاید رنگ مشکی کلاسیک باشد، اما وقتی به کفش کالج میرسید، باید رنگهای مختلف را هم امتحان کنید.

یکی از ساده ترین انواع ست کردن کفش کالج استفاده از شلوار لی است.برای ساخت این استایل نوع استایل تنها کافی است به سراغ یک جین تیره رنگ رفته و سپس از یک کت یا کاپشن چرم بهره ببرید برای قسمت زیرین آن باید از لباس هایی با رنگ روشن استفاده شود. ۳. شلوارهای پارچهای با رنگهای روشن یا تیره به خوبی با کفش کالج مردانه ست میشوند. کفش کالج با کاپشنهای اسپرت هم به خوبی ست میشود، اما باید در انتخاب رنگها دقت کرده و رنگهای هم خانواده را کنار هم بگذارید. رنگ خاکستری و خنثی این کفش اسپرت به شما این امکان رو میده تا به راحتی بتونید کفشتون رو با رنگهای مختلف شلوار جین یا ورزشی ست کنید و استایل اسپرت و خوبی داشته باشید.