کفش کالج زنانه، راهنمای خرید انواع کفش کالج زنانه جدید و زیبا – کیمیک

کفش کالج چرم مردانه ، کفشی است که در هر مکان و با هر استایلی قابل استفاده است.شما به راحتی می توانید کالج خود را با کمربند چرم و کیف چرم خود ست کنید.از مزایای کفش های کالج راحتی در پوشیدن و خارج کردن از پا است.برای زیبا دیده تر شدن کالج باید از جوراب های مخصوص که رویه ندارند استفاده کنید .هنگام ست کردن کالج با کت و شلوار باید دقت کنید که کالج فقط با کت و شلوار به سبک ایتالیایی ست می شود و هرگز کالج را با کت و شلوارهایی که به سبک کلاسیک ، انگلیسی و شش دکمه دوخته شده اند، به پا نکنید. پیشنهاد میکنم، حتما هنگام تست کردن کفش از جوراب استفاده کنید. دلیل نامگذاری این لوفر به لوفر پنی به این دلیل است که: اندازه تسمه قسمت فوقانی کفش آنقدر بزرگ است که قادر است یک سکه آمریکایی (یک پنی) را روی خود نگه دارد و به علت علاقمندی بالای طراح این کفش به انجام این کار (یعنی نگه داشتن یک پنی با تسمه کفش) این لوفر به لوفر پنی معروف شد.

این مسئله نشاندهنده این است که کفش کالج درواقع یک کفش فصلی بهحساب می آید؛ یعنی شما می توانید در دو فصل گرم سال از این کفش استفاده نمایید و اکثر مدلهای این کفش معمولاً مناسب استفاده در فصول سرد سال نیستند. بدین معنی که کفشهای کالج را معمولاً با جورابهای تکرنگ ساده می توانید استفاده نمایید. کفش کالج زنانه در دستهی کفشهای تخت زنانه قرار می گیرد به همین دلیل راه رفتن با آن ساده بوده و هنگام راه رفتن شما کمتر دچار پیچ خوردگی از ناحیه مچ پا میشوید. بهترین گزینهای که با این پوشاک میتوان پوشید، کفش کالج میباشد. بهترین حالت این است که خود را محدود به استایل خاصی نکنید، میتوانید با شلوار جین و حتی کت و شلوار نیز کالج بپوشید. برای استایل رسمی، پوشیدن یک کالج چرمیِ مشکیِ براق بهترین انتخاب ممکن باشد. در حال حاضر استفاده از کفش کالج و جوراب کالج برای ست کردن، با استایلهای مختلف بسیار رواج پیدا کرده است.

این مقاله گزارشی دقیق و جامع در مورد کالجهاست و برای افرادی تهیه شده که طرفدار این محصول بوده یا در صدد تهیه کفش هستند و میتوانند به کالجها هم به عنوان یک گزینه پیشرو نگاهی داشته باشند. اغلب جورابهای تولید شده فری سایز هستند اما برخی از تولید کنندگان جوراب بنا به دلایلی سایز تولید جوراب را تغییر میدهند بنابراین بهتر است هنگام خرید جوراب به سایز آن دقت داشته باشید و از خرید جورابهایی که برای شما کوچک هستند خودداری کنید. شلوارهای پارچه ای با انواع رنگهای مختلف به خوبی با کفش های کالج ست میشوند همچنین تا جایی که می توانید از پوشیدن کفش های کالج با جوراب های ساق بلند اجتناب کنید زیرا این کفش ها با جوراب های بلند استایل جذابی ندارند. حتی میتوانید به جای پوشیدن پیراهن، تیشرت به تن کنید و شلوار خود را چند لا بالا بزنید تا استایل شما بینهایت جذاب و شیک شود.

از طرفی اغلب مردان، این مدل کفش را بدون جوراب یا با جوراب کالج و ساق کوتاه میپوشند، ولی میتوانید با پوشیدن یک جوراب متفاوت و شیک، استایل خود را متفاوت کنید. اگر به دنبال یک کفش برای استایل رسمیتر هستید به شما پیشنهاد میکنم که حتما نمونه چرمی را انتخاب کنید. بسیار سبک می باشد و در کنار شلوارهای جین به زیباتر شدن استایل کمک مینمایید. اما در این صورت دقت داشته باشید که رنگ جورابتان بسیار شبیه به رنگ کالجتان باشد تا تضاد رنگ جوراب و کفش تیپ و استایلتان را زشت جلوه نکند. کفشهای کالج بسیار راحت هستند و شما میتوانید بدون آنکه خم شوید، آنها را در آورده و یا به پا کنید. حتی گارانتی بازگشت کالا نیز دارند تا در صورتی که مشکلی ب کفش خریده شده داشتید بتوانید آن را تعویض کنید. برای خرید آنها کافی است روی دکمه مرتبط به هر کدام کلیک کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت کنید.