کفش کالج زنانه، راهنمای خرید انواع کفش کالج زنانه جدید و زیبا – کیمیک

کالجهای طرحدار جز جدیدترین نوع کالجها هستند که بین رده سنی نوجوانان چه پسر چه دختر طرفداران زیادی پیدا کردهاند. کالجها هم مانند سایر کفشها: برای استفاده کردن از آنها باید قواعد و اصول خاصی را رعایت کنید. کالجها از جنسهای متنوعی از جمله: جیر، نبوک و پارچه، فوم و چرم ایجاد میشوند که جنس چرمی آنها قابلیت تنفسپذیری داشته و خنکتر از سایر جنسهاست. چون بعضی از مدلها مثل چرمی را نمیتوان شستشو داد. اما یادتان باشد بر اساس قوانین نانوشته خوشپوشی در مهمانیهای رسمی باید سراغ کالجهای ورنی، مدلهایی که ترکیبی از چرم و جیر هستند و بالاخره هماهنگ با رنگ و طرح لباستان سراغ نمونههای پارچهای طرحدار بروید تا در ظاهر رسمی شما خللی وارد نشود! اشاره نمود و از مجموعه کاربردهای آن میتوان به استفاده از آن در جلسات رسمی و مجالس و مهمانیهای بزرگ و مجلل اشاره کرد. کفش های پرطرفدار موسوم به کالج در حقیقت مدل خاصی از کفش هستند که اسم اصلی آنها کفش های لوفر Loafer است.

با چه تیپ های میتوان کفش کالج پوشید؟ برای ست کردن کفش های کالج با تیپ اداری خود فقط کافیست یک جفت کالج چرم ای تیره جذاب بخرید سپس میتوانید این کفش را با انواع لباسهای اداری ست کنید توجه کنید کفش های تیره تر برای لباس های اداری بهتر هستند زیرا ظاهر رسمی تری دارند. بهتر است جورابی را خریداری کنید که سر پنجه آن به وسیله دستگاه روسو یا دستگاه پنجه گیر گرفته شده باشد. برای استفاده از نسخه رسمی و کلاسیک کالجها در مراسم و مجالس سعی کنید اولا سراغ انواع سگکدار کالجها بروید، کالجهایی با سگک نقرهایی یا طلایی و ثانیا از کالجهایی با جنس ورنی استفاده کنید. معمولا روی پنجههای این کالجها دوختی به صورت عمودی کار شده است که یک درز دندانهدار ظاهر زیبای آنها را تکمیل میکند.

روی پنجه این کفش دوخت عمودی زده شده است و دارای یک درز است که حالت دندانه دار دارد و این موضوع بر جذابیت و خاص بودن این کفش افزوده است. پس اگر چهار فصل بودن این محصول اغراق باشد سه فصل بودن آن کاملا صحیح است. همچنین خوشحال میشویم اگر نظرات، پیشنهادات، دیدگاههای خود را جهت بهبود این مطلب به ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین این کفشها هماهنگی کامل و سازگاری بالا با پیراهنهای رسمی، انواع کتو شلوار مردانه یا مانتو زنانه و همچنین انواع تیشرت دارند. استایل اداری و رسمی: امروزه با توجه به اینکه تعداد خانمهایی که وارد مشاغل اداری میشوند نسبت به خانمهای خانهدار رو به رشد میباشد، بهتر است در مورد ست کردن کفش های کالج با استایل زنانه بیشتر صحبت کنیم.

اینکه کدام یک از این روایات در مورد به وجود آمدن کالجها صحیح است شاید چندان اهمیتی ندارد، چیزی که مهم است این است که این محصول یکی از پر فروشترین و پر مخاطبترین کفشها در تمام بازارهای جهانی است و شما هم میتوانید با شناخت بهتر این محصول یک جفت از آن را داشته باشید و با استفاده از آن لذت ببرید. به طور کلی هرچه جنس الیاف و بافت جوراب بهتر باشد، به نسبت افراد در هنگام استفاده از آن، احساس راحتی و نرمی خواهند داشت. یکی از بهترین ست های مناسب کفش کالج مردانه هورس بیت، شلوار جین است. البته برخی تولید کنندگان در سال های اخیر کفش های کالج را به صورت ترکیبی از این دو جنس، یعنی چرم و نبوک تولید کرده اند که طرفداران خاص خود را دارد. دلیل نامگذاری این لوفر به لوفر پنی به این دلیل است که: اندازه تسمه قسمت فوقانی کفش آنقدر بزرگ است که قادر است یک سکه آمریکایی (یک پنی) را روی خود نگه دارد و به علت علاقمندی بالای طراح این کفش به انجام این کار (یعنی نگه داشتن یک پنی با تسمه کفش) این لوفر به لوفر پنی معروف شد.