کفش کالج زنانه، راهنمای خرید انواع کفش کالج زنانه جدید و زیبا – کیمیک

اگر قصد خرید جوراب مردانه را کردید، بیشتر به کیفیت، رنگ، دوخت و کاربرد آن توجه کنید بسیاری از مارک های جوراب مردانه که شهرت کمتری دارند، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. با توجه به اینکه اکثر نوجوانان و جوانان بیشتر به تیپ اسپر تمایل دارند، قطعاً خرید این مدل از جوراب اسپرت برای آنها مفید و جذاب خواهد بود. شکل سر پنجه جوراب تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری جوراب دارد. نکته دیگر در خرید جوراب کالج زنانه توجه به سر پنجه جوراب است. سر پنجه جوراب از جمله نکات مهمی است که خیلی از افراد هنگام خرید جوراب کالج به آن دقت نمیکنند. کش جوراب نباید بیش از اندازه سفت و یا شل باشد. به این ترتیب میتوانید به راحتی و با تبدیل جوراب معمولی به کالج، هر جورابی را با کفشهایی که نباید با آنها جوراب پوشید، به پا کرد. دلیل این امر عدم کیفیت الیاف و به عبارت پلاستیکی بودن بافتهای جوراب است.

قسمت رویی کفش های کالج تا حدودی باز است، همچنین ساق آن نیز کوتاه است و همین امر سبب می شود، که این کفشها تا حد زیادی از عرق کردن پا و ایجاد بوی بد پا جلوگیری کنند. در سال ۱۹۴۰ برای نخستین باز از الیاف نایلونی برای بافت جوراب استفاده کردند که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت. به دلیل اهمیت پوشیدن جوراب، و با هدف تأمین نیاز مصرف کننده، چند سالی است که تنوع در تولید محصول پرمصرفی مانند جوراب بالاتر رفته است. در این راستا میتوان گفت دلیل نارضایتی اکثر مصرفکنندگان جوراب، عدم آگاهی از ویژگیهای یک جوراب مناسب و انتخاب نادرست آنها است. جورابهای نایلونی که دارای بافت یکدست و کشبافت بودند و به این دلیل کاملا به پا میچسبیدند به سرعت توانستند جایگزین جورابهای نخی و ابریشمی شوند.

یکی از نقاط قوت کفش کالج مردانه این است که تقریبا با اکثر استایل ها قابلیت هماهنگی دارد و شما می توانید با هر جنس شلواری از جمله جین، کتان و پارچه ای آن را ست کنید و این مدل کفش ها محدودیت جنسیتی و یا سنی نیز ندارند و افراد در هر سنی می توانند از این مدل کفش ها استفاده کنند. اغلب جورابهای تولید شده فری سایز هستند اما برخی از تولید کنندگان جوراب بنا به دلایلی سایز تولید جوراب را تغییر میدهند بنابراین بهتر است هنگام خرید جوراب به سایز آن دقت داشته باشید و از خرید جورابهایی که برای شما کوچک هستند خودداری کنید. جوراب ساق کوتاه چیست؟ همچنین جوراب های بدون رویه برای پوشیده شدن با کفشهای کالج مناسب هستند. همچنین جورابهای بدون رویه برای پوشیده شدن با کفشهای کالج مناسب هستند. همچنین میتوانید برای استایلهای غیر رسمی و کژوال از رنگهای مختلف کفش کالج استفاده کنید و با یک تیشرت و شلوار جین یک استایل شیک بسازید.

همچنین دوخت به شکل U در قسمت رویی از ویژگی های بارز این کفشها است. در زمان گذشته به کفشهایی با این سبک موکاسین گفته میشد، در واقع موکاسین را میتوان اولین نمونه کفش کالج دانست. شاید برایتان پیش آمده باشد که با استفاده از یک جوراب برای مدت زمان کوتاه، پاهایتان به شدت بوی بد گرفته باشد. جوراب کالج در واقع یک کفی است که تنها در قسمت انگشتان از جلو و بخشی از قوزک پا، پوشش دارد. جوراب های کالج به آن دسته از جوراب ها اطلاق می گردد که از قسمت دوخت مچ به سمت بالا حذف شده است و به گونه ای در پا قرار می گیرد که تنها ابتدای انگشتان و پاشنه پا و کف پا را بپوشاند. اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک کفشکالج به شما معرفی کنیم، شاید در حق سایر برندهای باکیفیت بازار مقداری کم لطفی کرده باشیم.