کفش کار ⚡ مشخصات، قیمت و خرید کفش ایمنی

شما میتوانید این کفش را همراه با شلوار مردانه خود ست کرده و بپوشید. این مدل کفشها مدت زمان طولانی در پا هستند و به همین دلیل باید کاملا راحت و سبک باشند. کفش اسپرت معمولا دارای زبانه بزرگی بر روی پا میباشد که به راحتی کفش در هنگام پوشیدن و راه رفتن کمک میکند در اینجا انواع مختلف از گروه کفش اسپرت را جهت آشنایی علاقمندان به این گروه از کفش مردانه معرفی میکنیم. زیرا خاصیت انعطاف پذیری که دارد باعث میشود که در هنگام راه رفتن به راحتی حرکت کرد. بر همین اساس تا مدت زیادی در بعضی از مناطق جهان به همه نوع کفشی که برای ورزش استفاده میشد”اسنیکرز” می گفتند. مهم ترین تفاوت مدل بوت و نیم بوت در ارتفاع ساق این کفش مردانه می باشد و در بعضی مدل ها هم میتوان تفاوت نوع جنس راهم لحاظ کرد.

نیم بوت ها معمولا قسمت پا و مچ را می پوشانند و ارتفاع آنها تا مچ پا می باشد و بوت ها معمولا ساق پا را پوشانده که در بعضی از مدل ها معمولا تا قسمتی از زیر زانو را پوشش میدهد اکثر مدلهای پوتین مردانه در دسته نیم بوت ها قرار دارد و با توجه به نوع طرح و قالب میتوان در انواع استایل اسپرت و یا نیمه رسمی استفاده کرده و در بعضی از مدل ها میتوان با یک ست رسمی هم استفاده کرد. این امر به دلیل فرصتهای جدید در فناوری رخ داد و کل فرآیند تولید کفش را بسیار آسانتر و سادهتر کرد. این کشش میتواند موجب بروز خستگی و در مواردی درد در ساق شود. بوت های چلسی به دلیل فرم سادگی و اسلیم فیت بودنشان معمولا از چرم های مرغوب و مواد اولیه با کیفیت تولید میشن به همین دلیل می توان سالهای زیادی از آنها استفاده کرد در این مدل از بوت ها رویه ساده و بدون طرح و همچنین قالب سرپنجه نیمه گرد آن باعث میشه که بتوان در استایل های مختلف از آن استفاده کرد حتی در موقعیت های رسمی و یا پوشش در یک شرکت رسمی.

یک جفت کفش باشگاهی مناسب میتواند ویژگیهای گوناگونی را با هم داشته باشد که ورزشکار را قادر میسازد تا به انجام فعالیتهای ورزشی و بدنی مختلفی بپردازد. برای این کار ابتدا بندهای کفش و سایر متعلقات آن را برداشته و هرگونه غبار و مواد زاید را با یک دستمال نرم به آرامی پاک کنید. رویه چرمی این مدل کفش دارای حالت روغنی هستند به این صورت که در مقابل آب و رطوبت مقاوم می باشد و از چرم در مقابل رطوبت محافظت می کند. این مدل بوت به دلیل قرار گرفتن مدل هشت ترک، در دسته کفش مردانه کلاسیک رسمی دارای یک استایل رسمی در پوشش کت و شلوار آقایان می باشد و بیشترین کاربرد را در پوشش آقایان در فصل پاییز و زمستان دارد در مدل هشت ترک ؛ نوع برش رویه و طرح سوراخهای ریز و درشت و دوخت های تزیینی بر روی آنها دلیل تفاوت این مدل بوت با دیگر مدلهای بوت زمستانی میباشد.

رویه کفش های کار به طور معمول از جنس چرم مصنوعی و طبیعی می باشند. این مجموعه به عنوان یک فروشگاه با سابقه در زمینه ارائه انواع کفش های ایمنی همواره به کیفیت محصولات خود توجه ویژه ای داشته به گونه ای که کلیه ی کفش های ایمنی و اداری این فروشگاه اورجینال و برند بوده و دارای تاییدیه از وزارت کار و اداره استاندارد می باشد. در این مدل قسمت جلوی صندل باز بوده و در قسمت پشت پا به وسیله یک بند به پا متصل میشود و مانع از خارج شدن پا در هنگام راه رفتن میشود و به آسانی می توان مسافت های طولانی را با این مدل صندل راه رفت. در مدلهای هشت ترک با وجود قرار گرفتن بندهای یکسره در رویه کفش به جهت راحتی در هنگام پوشیدن در کنار کفش ؛ زیپ هم دوخته میشه که این خود عامل مهمی در راحتی و کاربردی بودن آن هستش.