کفش مردانه – خرید کفش های شیک مردانه در انواع مختلف – فروشگاه کروم

کفش را میتوان یک محافظ و وسیله برای راحتی پا هنگام راه رفتن در نظر گرفت؛ طراحیهایی که برای کفش در نظر گرفته شده است، در طول زمان تغییرات گوناگونی داشته و شما با بررسی تاریخچه طراحی کفشها، متوجه این موضوع میشوید. پیشینه ی چیزهای دیگری مثل لگینگ و کفش پاشنه بلند هم پیچیده تر از آن چیزی است که ممکن است در نگاه اول به نظر رسد. یکی دیگر از انواع کفش مردانه، مدل دربی است که طراحی آن نزدیک به کفش آکسفورد در نظر گرفته شده است. در دنیای تجارت امروز، خرید آسان و غیر حضوری به یکی از ارکان مهم داد و ستد تبدیل شده است. اگه هنوز وقت نکردید که دنبال خرید لباس برید احتمالا کنجکاو شدید و میخواین بدونید که چه مانتوهایی مد شده. اما طراحان لباس فقط به این رنگ بسنده نکردن در کنار مانتوهای بنفش یکی دیگه از مانتوهایی که امسال حسابی مد شده مانتوهای خامه دوزی شده هست.

هر جفت کفش که تا کنون شناخته شده در دنیای مد تاریخ و هویتی دارد و تحول خارق العاده ای را در طول تاریخ پشت سر گذاشته اند. هر مدل کفشی که در اینجا فهرست شده است برای همهی استایلها مناسب نیست. این استایل برای مهمانی، جشن و دورهمی های خانوادگی و دوستانه مناسب است. پشتی سفت و محکم : پشتی کفش Heel counter قسمتی از کفش است که در پشت پاشنه پا قرار میگیرد. کیفیت، زیبایی و راحتی سه اصل مهم در انتخاب کفش هستند که هنگام خرید باید به آنها توجه کرد؛ هر سه مورد گفته شده، در کفشهای تولید شده توسط برند کروم در درجه اول اهمیت قرار دارد. اگر میخواهید کفش چرم شما برق بیفتد و مانند روز اول بشود با استفاده از پنبه و سرکه آن را پاک کنید. در ابتدا کارخانه روزانه ۱۰۰ تا ۱۵۰ جفت کفش تنیس (نوعی کفش با زیره پلاستیکی و روکش کتانی) با نام ولکو تولید میکرد و کمی بعد به ۴۰۰ جفت در روز رسید.

دلیل معروفیت این کفش به این نام به زمانی بر میگردد که راهبان دنبال جایگزینی برای صندل بودند و این طرح را جایگزین کردند. صندل های اسلاید(سرسره) که به آنها سرسره استخر (اسلاید پول) نیز گفته میشود در آغاز به عنوان کفش حمام معرفی شدند، سپس آنها را برای استفاده همراه لباسهای روزانه تغییر طراحی دادند و به آنها اسلاید صندل نام دادند، اما این مدل صندل برای استفاده در آب طراحی شده. دیگه حتما میدونید که امسال رنگ آبی بنفشُ که رنگ گل پریوش هست به عنوان رنگ سال انتخاب شده اگه این رنگ دوست دارید اما تا حالا مانتوی بنفش نپوشیدید و اصلا نمیدونید که چه رنگ هایی بهش میاد؛ نگران نباشید با مطالعه مقاله رنگ سالُ چجوری بپوشیم جواب سوالاتون پیدا می کنید. اگه اهل خرید لباس برای نوروز باشید میدونید که هر سال رنگ خاصی به عنوان رنگ سال انتخاب میشه و بخش زیادی از لباس هایی که برای عید طراحی میشه براساس اون رنگِ.

اگه مانتوی خامه دوزی دوست ندارید ولی میخواین بدونید که قد کوتاه ها و قد بلندا هر کدوم چه مانتویی بپوشن بهتره بازم مطلب بالا بهتون کمک میکنه پس بخونِش ضرر نمیکنی. اگه طرفدار صندل هستید و دوست دارید اونُ با مانتو کتی ست کنید میتونید از شلوار جین سه ربع یا شلوار پارچه ای سه ربع کمک بگیرید. اگه دوست دارید بدونید که خامه دوزی چیه و این مانتوها رو چجوری باید بپوشید تا خوشگل تر شید مقاله خوشگلا “مانتوی خامه دوزی” اینجوری بپوشید و از دست ندید. بنابراین ست کردن این مانتوها کار سختی نیست اما خب اگه میخواین یه تیپ جذاب با مانتوی کتی بزنید مقاله با “مانتوهای کُتی” اینجوری تیپ بزن از دست ندید. توی این مطلب هم سراغ مانتوی کتی رفتیم باید اعتراف کنم که یجورایی پارتی بازی کردم چون من خودم عاااااشق این مانتوها هستم اگه شما هم مثل من از دوستداران مانتوهای کتی هستید ادامه این مطلب از دست ندید چون میخوام بهتون بگم که مانتوی کتی رو با چه کفشی بپوشید تا حسابی جذاب شید.