کفش تنگ با سیب زمینی جا باز میکند!

استفاده طولانی مدت از کفش پاشنه بلند موجب میشود عضلات پشت ساق و تاندون آشیل کوتاه تر از معمول شوند. بیشترین کاربرد کفش های پاشنه بلند در مراسمات و مجالس رسمی و در برخی مواقع در قرارهای عصرگاهی نوع طبی و راحت تر آن استفاده می شود. ویژگی کفشهای اسنیکر برند کروم سبک و راحت بودن آنهاست؛ همچنین راحتی، کیفیت بالا و استفاده از مواد صد در صد طبیعی، اسنیکر کروم را به یک انتخاب مناسب برای استفاده روزانه و پیادهرویهای طولانی مدت تبدیل کرده است. از ویژگی های طراحی کفش های لوفر می توان به بدون بند بودن، کوتاه بودن رویه ی کفش و لبه ی دوری تا قوزک پا اشاره کرد. مجزا بودن دو قسمت بالایی و پایینی و بدون لژدار بودن از دیگر مشخصات لوفر ها هستند. چرم حاصل از پوست خوک به دلیل انعطاف بالا در تولید کیف و کفش از محبوبیت بالایی برخوردار است. انتخاب کفش ها در این مراسمات به عوامل مختلفی از جمله رنگ لباس عروس، کت و شلوار، زمان برگزاری مراسم، راحتی آن به مدت طولانی استفاده از آن است.

استفاده از یک تنالیته رنگی متناسب با رنگ کت و شلوار یک انتخاب مناسب است.به عنوان مثال انتخاب یک کفش چرم مشکی، با کت و شلوار مشکی، سورمه ای، آبی و طوسی ست های جذابی خواهند بود. این کفش ها در موقعیت های رسمی با بسیاری از کت و شلوارها ست می شوند. ست لباس دامادی، اکسسوری هایی که استفاده می کند از جمله: کراوات، پاپیون، دکمه های سرآستین همگی از جمله عوامل اثرگذار در انتخاب رنگ کفش دامادی دارد. این مدلها همراه با کراوات های رسمی سیاه یا سیاه و سفید ست جذابی را فراهم می آورد. برای پوشش هر روزه، هر رنگی در کفش جیر یا چرم قابل استفاده است. کفش های اسپرت و ورزشی سالیان زیادی است که تنها در میادین ورزشی و مسابقات استفاده نمی شود. طراحی ظاهری این نوع کفش شباهت زیادی به ساختار کفش های دربی و آکسفورد دارد.

جذابیت این کفش ها به نحوی است که برند بزرگ کوچی به طراحی آن با استفاده از سگک طلایی پرداخت. اگر برای این استایل میخواهید از چکمه استفاده کنید بهتر است چکمه همرنگ شلوار را انتخاب کنید. این کفش ها پوشنده را بللندتر نشان می دهد علاوه بر استایل و جذاب خاصی به فرد می بخشد. این کفش ها دارای استایلی اسپرت هستند و برای قرارهای دوستانه و پاساژگردی ها انتخاب مناسبی هستند. بنابراین، انتخاب کفش در این شرایط، بستگی به این دارد که میخواهید چگونه به نظر برسید و برای بالاتنه خود میخواهید چه لباسی بپوشید. فقط در صورتی پای خود را بدون جوراب اندازه گیری کنید که، تصمیم داشته باشید کفش را بدون جوراب بپوشید. با این کار میتوان با عوض کردن کفی اندازه و حجم کفش را کم و زیاد کرد تا وقتی پا ورم کرد بتوان جا برای آن باز کرد و یا کفی ساده را با کفی های درمانی جایگزین کرد.

شلوارهای مناسب برای کفش کلاسیک چرم مردانه، آنهایی هستند که اندازه لبه مناسب دارند، مهم نیست چه مدلی از شلوار جین باشد. این مجموعه ی بی نظیر از کفش های ورزشی نه تنها با شلوارهای دوندگی در فضای آزاد برای دستیابی به ظاهری لوکس و در عین حال ورزشکارانه به شما کمک می نماید، بلکه، از لحاظ ارگونومی هم منجر به افزایش عملکرد ورزشی تان می گردد. مطلقاً از شلوارهای گشاد یا مدل های پهن با این مدل کفشها اجتناب کنید. اگرچه متصدی فروش با اطمینان به شما میگوید که همه کفشها قطعاً کمی به مرور زمان کش میآیند، اما در هر حال، شما با پوشیدن آنها دچار درد خواهید شد و این چیزی نیست که شما میخواستید. استفاده از پاپوشی راحت، سبک و خنک انی که به تابستان نزدیک می شویم تنها ظاهر و شیکی کفش مدنظر شما نیست بلکه دنبال کفشی هستید که مانع تعریق پا شود.