کفش اسپرت را بشناسیم – ویژگی ها و نکات مهم درباره کفش اسپرت استاندارد

بازار کفش دست دوز ایرانی نیز که قدمتی دیرینه دارد این روز ها در وضعیت مناسبی به سر نمی برد و در تنگنای فشار اقتصادی و کالای قاچاق کمر خم کرده است. عده ای از فروشندگان قدیمی بازار کفش نیز که اصرار دارند تا جنس ایرانی را بهتر از سایر جنس های موجود در بازار معرفی کنند، معتقدند فروش کفش یک شغل اعیانی است و سر و کار فروشنده کفش ایرانی این روز ها فقط با مشتریانی از طبقه مرفه جامعه است زیرا فقط این طبقه از جامعه است که به نوع پوشاک خود اهمیت می دهد و سایر مردم تنها به قیمت اجناس توجه می کنند.

این مدل از صندل ها که شکل ظاهری اکثر صندل ها را شامل میشود در قسمت سر پنجه صندل باز بوده و این امر در هنگام پوشیدن صندل عامل مهمی در راحتی آن می باشد. از دیگر فاکتورهای موثر در قیمت کفش ایمنی می توان به ظرافت به کار رفته در طراحی این دست کفش ها، زیبایی ظاهری و نوع برند تولید کننده اشاره نمود. فروشندگان انواع کفش در بازار که هر کدام به نوعی سرگرم کاری هستند از فروش پسانوروزی ناراحت و معتقدند خرید کفش مانند بسیاری از اقلام دیگر مخصوص ایام نوروز و ابتدای سال شده است هرچند بسیاری از مردم نیز توان خرید کفش در آغاز سال را هم ندارند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پوشاک یکی از نیاز های اصلی انسان برای زندگی است، از ابتدای حیات بشر نیز تامین آن با فراز و نشیب هایی همراه بوده و یکی از اقلامی که نقش مهمی در خرید پوشاک مردم دارد کفش است. آقا بابایی اضافه می کند: باید به صنعت کفش دست دوز ایران بیشتر از یک صنعت اهمیت داده شود زیرا نماینده هنر ایران در جهان است و ظرفیت های مناسبی در زمینه توسعه آن وجود دارد، متاسفانه مسئولان کشور توجه چندانی به آن ندارند و به نیاز های تولید کنندگان این صنعت پاسخی نمی دهند. این تولید کننده انواع کفش ایرانی تصریح می کند: ضعف تبلیغاتی نیز یکی از مواردی است که باعث شده توجه زیادی به مسئله صنعت کفش دست دوز ایران نشود. بوت کار چکمه ای نیمه رسمی است که برخلاف نام آن فقط برای محیط کار استفاده نمیشود و در فصل پاییز و زمستان بیشترین کاربرد را در پوشش آقایان در مصارف روزمره و همیشگی دارد .این بوت چرم به دلیل فرم قالب و مدلسازی آن به نوعی نیرومندی و قدرت را در یک استایل مردانه به تصویر میکشد بیشترین محبوبیت این مدل در رنگ قهوه ای آن می باشد و رنگ مشکی آن در یک ست لباس مشکی ؛ سفید و خاکستری بسیار زیبا و جذاب می باشد نکته قابل توجه در این مدل بوت این است که در موقعیت های رسمی قابل استفاده نمی باشد.

در زمان خرید کفش های مناسب محیط های پر خطر در نظر بگیرید که این کفش های قابلیت ضد آب بودن را دارند یا خیر. اگر از مشکل پا رنج میبرید، کفشهای طبی نیز میتوانند با ایجاد یک محیط مطلوب برای عملکرد، به کاهش ناراحتی و شرایط درد پا کمک کنند. کفشهای طبی علاوه بر کمک به کاهش درد پا، میتوانند راحتی بی نظیری در شما ایجاد کنند. اگر از بستن بند کفش خسته شدهاید و به دنبال کفشی هستید که بتوانید آن را با انواع لباسهای خود ست کنید، بدانید که کفشهای مونک استارپ بهترین گزینه برای شما هستند. اما در حقیقت بسیاری از آنها متوجه می شوند که دل و جیب مردم در این بازار هماهنگی ندارد و حتی اگر از جنسی به شدت خوششان بیاید خرید آن را به روزی که پولدار شوند، موکول می کنند. خیابان سنایی تهران نیز یکی دیگر از راستههای خرید کفش بچهگانه است.