کفشهای کالج را بهتر بشناسید

همچنین دور تا دور کفش نیز با بَند دوحته شده است. به همان شکل دارای تزئیات رویه است، با این تفاوت که یک نوار پهت قسمت جلوی کفش با زبانه را پوشش داده است. کفشکالج زنانه پنی: شرکت G.H.Bass در سال ۱۳۰۸ میلادی با هدف جدا نمودن کفشهای کالج از راحتی اقدام به ساخت نمونهای کرد که یک نوار چرمی به همراه الماس در جلوی آنها به کار رفته بود. برای ساخت یک تیپ رسمی با کفش کالج مردانه، شما باید بر روی جنس کفشی که میخواهید بپوشید تمرکز کنید. شما میتوانید برای تیپهای نیمه رسمی خود از رنگهای کامل کننده برای کت و شلوار و پیراهن استفاده کنید. در انتخاب رنگها دقت کنید و رنگهای هم خانواده را کنار هم بگذارید. حتی میتوانید به جای پوشیدن پیراهن، تیشرت به تن کنید و شلوار خود را چند لا بالا بزنید تا استایل شما بینهایت جذاب و شیک شود. برای ست کردن کفش های کالج با تیپ اداری خود فقط کافیست یک جفت کالج چرم ای تیره جذاب بخرید سپس میتوانید این کفش را با انواع لباسهای اداری ست کنید توجه کنید کفش های تیره تر برای لباس های اداری بهتر هستند زیرا ظاهر رسمی تری دارند.

برای تیپ مجلسی، لوفرها با انواع مختلفی از شلوارها قابل ست شدن هستند. کفش کالج، کفشهای تخت و یا پاشنه کوتاه و از جمله کفشهایی است که در سراسر جهان محبوبیت زیادی را در بین جوانان داشته و جز پر مصرف ترین کفشها محسوب میشود که به راحتی با هر نوع استایلی ست ست میشود. به همین جهت محبوبیت فروشگاههای اینترنتی در طی سالهای اخیرافزایش پیدا کرده است. در حال حاضر استفاده از کفش کالج و جوراب کالج برای ست کردن، با استایلهای مختلف بسیار رواج پیدا کرده است. آلدو گوچی یکی از طراحان مشهور در زمینه مد و فشن برای اولین بار یکی از بهترین کالجهای ایتالیایی را طراحی کرد، قسمت تزیینی آن عرض کمتری دارد و یک سگک روی آن قرار دارد. همانطور که میدانید پوشیدن از شلوارهای کوتاه یا بهقولمعروف شلوارکهای جین و همینطور شلوارکهای کتان برای پوشش اسپرت خیابانی آقایان در فصل تابستان نیز موردتوجه طراحان قرارگرفته است.

برای بانوان نیز این مورد صادق است. این کفش در جنس چرم و جیر در دسترس است و برای استایل رسمی و کژوال مناسب میباشد. شاید برایتان پیش آمده باشد که با استفاده از یک جوراب برای مدت زمان کوتاه، پاهایتان به شدت بوی بد گرفته باشد. البته کفش کالج تاسل مدل های کمی رسمیتر هم دارد که با کت و شلوار های نیمه رسمی ظاهری زیبایی را به استایل شما میبخشند. زیره P.U استقامت کفش را در برابر سایش و ضربه تضمین کرده است. اما به دلیل آنکه نپوشیدن جوراب با کفش، به دلیل انتقال آلودگی از کفش به پا و احتمال آسیب به پوست پا بالا میرود، توصیه ما نیز این است که با هر کفشی، حتی کالج جوراب بپوشید.

در واقع کفی کفش تمام ضربات ناشی از زمین به کف پا را خنثی میکند. جوراب کالج در واقع یک کفی است که تنها در قسمت انگشتان از جلو و بخشی از قوزک پا، پوشش دارد. فقط بهتر است از پوشیدن شلوار لی زاپدار (پاره پاره) دوری کنید. کالجها هم مانند سایر کفشها: برای استفاده کردن از آنها باید قواعد و اصول خاصی را رعایت کنید. کافیست از جوراب کالج برای تضمین زیبایی استایل خود بهره بگیرید. در این بخش از دنیای مد نمناک مدل های مختلف کفش کالج مردانه را برایتان جمع آوری کرده ایم که برای عید امسال مناسب اند. البته خانمها یک جایگزین مناسبتر برای جورابهای همرنگ هم دارند. یکی از انواع مدل کفش های مردانه کفش کالج می باشد که به لوفر هم شناخته می شوند، کفش های کالج جزو کفش های اسپرت مردانه هستند که مردان برای استایل روزانه از آنها استفاده می کنند. کفش کالج بدون بند است و لازم نیست برای باز و بسته کردن بند وقتی صرف کنید و یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش این است که با انواع سبک لباس هماهنگ است.