کفشهای کالج را بهتر بشناسید

اگر متناسب با لباس های خنثی دنبال یک جفت کفش راحتی هستید، بژ به خوبی کار می کند و زیبایی را تکمیل می کند. کالج های منگوله ای کاملاً در کنار کت و شلوار نخی متناسب یا همراه با یک جفت کربات کوچک و باریک در سایه های بژ ، قهوه ای ، سرمه ای و خاکی به خوبی هماهنگ می شوند. بهترین الیاف برای جوراب الیاف نخی و الیاف نخ پنبه هستند. بهترین و جدیدترین مدل رو انتخاب کنید و تیپ و استالی مُد روز و منحصر به فرد داشته باشید. با ما در این بخش از زیبامون دات کام همراه باشید و چند نمونه از جدیدترین مدل های کفش اسپرت و کالج مردانه رو مشاهده کنید و با ایده گرفتن از این مدل ها، یک انتخاب عالی و مناسب داشته باشید. این کفش کتانی و اسپرت طراحی کاملا مردانه داره و جنس رویه آن مخمل بوده و برای پاشنه آن از پلی اورتان سخت استفاده شده است.

جنس چرم استفاده شده برای این قسمت از نوع چرم بسیار نرم و منعطف است که به صورت کاملا دستی برش زده و بر روی زیره، دوخته می شود. جوراب کالج در واقع یک کفی است که تنها در قسمت انگشتان از جلو و بخشی از قوزک پا، پوشش دارد. عدم وجود گاندوزی در لبه و یا عدم استفاده از سیستم های تقویت لبه مثل تریشه چرم درون لبه ای. رنگ خاکستری و خنثی این کفش اسپرت به شما این امکان رو میده تا به راحتی بتونید کفشتون رو با رنگهای مختلف شلوار جین یا ورزشی ست کنید و استایل اسپرت و خوبی داشته باشید.

قدرت انتخاب خیلی زیادی رو در اختیار آقایان قرار میده و میتونن متناسب با فعالیت های روزانه خودشون بهترین و مناسب ترین کفش رو انتخاب کنند. یکی از سنتی ترین سبک های کفش کالج، یک کفش مینیمال شیک است. کفش کالج مردانه از شیک ترین کفش های مد روز است ، این نوع کفش ها کلاسیک و زیبا هستند. کفش های کالج و راحت دارای تکه اسبی یک قطعه ای از برند گوسی بوده که به عنوان نیروگاه مد شناخته می شود. یا اینکه اگر شما به دنبال یک ظاهر بسیار غیر رسمی تر هستید می توانید یک جفت کفش راحت جیر قهوه ای یا سرمه ای را برای روزهای گرمتر انتخاب کنید که ظاهر شما را شیک تر خواهد کرد. آن ها به طور معمول از چرم یا جیر ساخته می شوند و به شکل موکاسین با پاشنه صاف هستند.

همچنین روی آن تزییناتی به شکل منگوله که حالت پاپیونی دارند، وجود دارد. همچنین میتوانید تجربه خود از خرید کفش کالج مردانه ارزان را با سایر کاربران در میان بگذارید. یکی دیگر از مزیتهای چرم این است که میتوانید در موقعیتهای نیمه رسمی نیز از آن استفاده کنید، زیرا نه خیلی خشک و رسمی است نه خیلی اسپرت و معمولی. این کفش ظاهر ساده ای داره و برای آقایانی که به دنبال یک کفش راحتی و اسپرت با ظاهر معمولی هستند، گزینه مناسبی خواهد بود. برای تبدیل جوراب معمولی به کالج کافی است جوراب خود را بپوشید. امروز ، پونی کالج در طیف وسیعی از انواع متناسب با سلیقه هر آقایی موجود است. کالج، کفش بدون بند است اما در انواع خاص آن از بندهای کمی نیز استفاده میشود. گرچه این کفش ها به عنوان کفش های روزانه استفاده می شوند ، اما امروزه کفش کالج مردانه با انواع مختلفی از لباس ها ، از جمله بسیاری از لباس های رسمی ، پوشیده می شوند.