چه نوع جورابی مناسب برای کفش کالج می باشد؟

پالتوهای تک رنگ با مدل یقه یک طرفه و نه چندان حجیم بهترین انتخاب متناسب با فرم بدن شما است . جنس این کالجها معمولا از نوع چرم طبیعی و گاهی از نوع ورنی است. فوراً هر نوع تناسب را برای نسل های بعدی بالا می برند و آنها سرمایه جذابیت شما را تأمین می کنند. کالج ها می توانند با انواع مختلفی از شلوارها ست شود به دلیل طراحی های جذاب و پاخور عالی این کفش ها یکی از انواع کفش هایی هستند که با انواع شلوار ها ست می شوند شما میتوانید این کفش ها را با شلوارهای جین و یا پارچه ای ست کنید. اگر در انتخاب و ست کردن لباس با این نوع کفش درست عمل کنید، قطعا ظاهر شیکی خواهید داشت. یکی از راهکارهای مؤثر برای جلوگیری از پاره شدن زود هنگام جورابها، کوتاه کردن ناخنهای پا به صورت مستمر است. جهت مطالعه مقالات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله “۹ قانون طراحان مد برای ست کردن جوراب با کفش” را مطالعه نمایید.

کفشهای کالج کتان و جیر، بیشتر برای فصل بهار و تابستان مناسب است. این یک ویژگی مهم برای خانمهایی است که از مانتو کوتاه استفاده میکنند. همانطور که گفتیم کفشهای کالج بند ندارند و لازم نیست برای پوشیدن آنها زمان زیادی را صرف کنید یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش سبک بودن آن میباشد البته همواره در خرید کفش کالج به جنس کفش ها توجه کنید وگرنه اصلاً مناسب پیاده روی های طولانی نیستند. این محصول جز جدیدترین و مدرنترین لوفرهای طراحی شده است که با توجه به نامش، خاستگاه آن غرب اروپاست. آنقدر داستانهای مختلف وجود دارد که دانستن اینکه حقیقت چیست تاحدودی دشوار است.

البته برخی تولید کنندگان در سال های اخیر کفش های کالج را به صورت ترکیبی از این دو جنس، یعنی چرم و نبوک تولید کرده اند که طرفداران خاص خود را دارد. رویه این کفش دارای یک منگوله بوده که شکلی زیبا به این کالج داده و آن را از یکنواختی ظاهری هم در میآورد. کت وپالتوهای جذب و چسبان و یا پالتوهای دارای یقه هفت یا یقه ایستاده و یقه های بزرگ که اندام شما را حجیم تر نشان می دهند، بدترین انتخاب برای شما هستند. برای مثال شما میتوانید شلوارهایی با تن رنگی سبز یشمی، سرمهای و خاکی را با پیراهنهای مردانه و کفش کالج قهوه ای، سرمهای و یا خاکی هماهنگ کنید. اگر هم میخواهید با کالج جوراب بپوشید، دقت کنید که رنگ جوراب با لباسها هماهنگ باشد تا ظاهری مرتب و آراسته داشته باشید.

اگر شما دارای اضافه وزن در اندام خود هستید نباید از مدل های پفی و حجیم مثل کاپشن ها و پالتوهای بارانی پف دار و یا پارچه های چهارخانه استفاده کنید. در بالا سعی کردیم چند مدل کالج پرفروش، جدید و زیبا برای خرید کفش کالج مردانه ارزان که میتوانید به سادگی و به صورت اینترنتی سفارش دهید، به شما معرفی کنیم. ما در ادامه چند مورد از مدل های پرفروش را معرفی خواهیم کرد و لباس مناسب با آن را هم معرفی میکنیم. کفش کالج قایقی (Kilted Loafer): این مدل در رویه خود دارای یک منگوله است که روی نوارش دوخته شده است.این مدل دارای جلوه خاصی است و از جنس جیر یا چرم تولید می شود.کفش های کالج قایقی مناسب استایل های رسمی و مهمانی های کلاسیک می باشد.