چه نوع جورابی مناسب برای کفش کالج می باشد؟

با این کار استایل شما از یکنواختی خارج میشود. در ابتدا باید این نکته را بیان کنیم که مدلی که در ایران ما به آن کفش کالج میگوییم، در واقع نامی به جز این دارد. قیمت کفش: اولین و شاید مهمترین نکته در مورد خرید کفش زنانه قیمت آن میباشد قبل از هر کاری شما باید میزان بودجه برای خرید این محصول را مشخص کنید. جنس کالجهای قایقی معمولا از چرم یا جیر بوده و مناسب تیپهای رسمی و اسپورت میباشد. این نوع جورابها که در حال حاضر بسیار مورد استفاده قرار میگیرند، مناسب کفشهایی هستند که پوشیدن جوراب با آنها شکل ظاهری چندان خوبی ایجاد نمیکند. در رویه کفش نیز اغلب جزئیات منگولهدار به شکل پاپیون مشاهده میشود. مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید. خودِ تسمه به اندازه کافی بزرگ است که یک سکه را روی خود نگه دارد ، بنابراین نام این کفش مشهور به پنی است.

این مدل لوفر در واقع مدرن ترین نوع از کفشهای کالج است که دارای یک کمان کوچک در زبانه کفش است که اهداف تزئینی دارد. کفش او بسیار شبیه به لوفر سنتی است، با این تفاوت که قسمت تزئینی رویه آن عمق کمتری دارید، و اغلب در جلوی کفش یه سگک فلزی وجود دارد. این مدل لوفر نیز ماهیت اصلی همه کفشهای کالج را دارا است، با این تفاوت که دارای زنگولهدار و قسمتهای تزئینی ریش ریش شده در رویه خود است. از همه مهمتر اینکه این گونه جورابها بوی کمتری تولید میکنند و برای استفاده از مناطق گرمسیر و شرجی مناسب هستند. بسیاری از افراد به دنبال خرید کفش کالج مردانه ارزان قیمت ولی در عین حال با کیفیت مناسب هستند. رویه کفش چرم توگو از جنس چرم مصنوعی با کیفیت بوده و با انعطاف پذیری بالا بوده که سبب میشود تا قیمت مناسب تری نسبت به کفشهای چرم طبیعی موجود در بازار داشته باشد.

این کفشها برای پیادهروی، سرکار، دانشگاه یا حتی مهمانی رفتن مناسب هستند. بهطورکلی شلوارهایی که بخش انتهایی یا قسمت پایین ساق پای آنها تنگ است را می توان بهراحتی با کفش کالج ست نمود؛ و شلوارهایی که با دمپاهای گشاد و بهصورت راسته طراحیشدهاند اصلاً مناسب استفاده کردن همراه با کفش کالج نیستند. اگر جوراب شما ساق بلند است، میتوانید با تبدیل جوراب معمولی به جوراب کالج مشکل خود را حل کنید، به این صورت که بعد از پوشیدن ساق آن را برگردانید و روی انگشتان پای خود قرار دهید، قسمت اضافی جوراب را به زیر پای خود و به قسمت پاشنه پا بیاورید. توجه کنید که اندازه کفش نباید کوچکتر یا بزرگتر از پای شما باشد، بلکه دقیقا باید سایز پای شما بوده و هنگام راه رفتن پای شما دچار زدگی و تاول نشود. چنانچه پیگیر طراحیهای جدید در صنعت مد باشید قطعاً متوجه شدهاید که ظرف دو سال گذشته شلوارهای مردانهای که کمی قد آنها کوتاه شده است همراه با کالج با کت و پیراهن مجلسی و کراوات استفاده می شود.

طراحی آنها در نهایت ساخته و به عنوان «کفش لوفر وایداسمت» نامگذاری شد. بهترین نمونه از یک کفش کالج به سبک ایتالیایی در ابتدا توسط آلدو گوچی در دهه ۱۹۵۰ به عنوان مدلی راحت برای موقعیتهای رسمی طراحی شد. کفشکالج زنانه جیر: این مدل در دسته کفشهای راحتی رسمی قرار نمیگیرد. این ویژگی باعث میشود که حتی در حالت ایستاده و بدون آنکه خم شوید، کفش خود را از پا در بیاورید. بهترین حالت این است که در تیپهای اسپرت و کالجهای کژوآل از جورابهای کوتاهی که تا زیر قوزک پاهایتان را پوشش میدهند، استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی مکس بکس این امکان را برای خریداران فراهم کرده است که بدون نیاز به حضور در فروشگاه از خدمات و محصولات استفاده کنند و به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند. فروشگاه اینترنتی مکس بکس برای جلب رضایت مشتریان تخفیفهای ویژهای را اعمال میکند.