همه چیز درباره کفش کالج

کفش کالج که در ابتدا فقط به عنوان یک کفش داخلی طراحی می شد ، از آن زمان به بعد تکمیل شده است که می توان آن را هم در فضای داخلی و هم در موارد مختلف پوشید. شلوارهای پارچه ای با انواع رنگهای مختلف به خوبی با کفش های کالج ست میشوند همچنین تا جایی که می توانید از پوشیدن کفش های کالج با جوراب های ساق بلند اجتناب کنید زیرا این کفش ها با جوراب های بلند استایل جذابی ندارند. شما با یک دستمال مرطوب به راحتی میتوانید آنها را براق کنید. با توجه به این مسئله که این مدل کفش تقریباً از یک سبک خاص پیروی می کند و اغلب این کفشها شبیه به یکدیگر هستند، اما شما می توانید باکمی چرخیدن در بازار مدلهای متنوعی از کفشهای کالج را انتخاب نمایید بهطوریکه بتوانید با هرکدام از این تیپها هماهنگ نموده و از آن استفاده کنید.

به هنگام خرید پالتو زنانه شیک یا کاپشن گران قیمت به این نکته توجه می کنید که چند سال می خواهید از آن استفاده کنید . یکی از ویژگی های مهم در انتخاب پالتو این است که زیر بغل پالتو نباید برای شما خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد. از آنجایی که پالتوهای کوتاه قد شما را بلندتر نشان می دهد ، بهترین گزینه انتخابی می باشد.این مدل پالتو اگر با شلوار یا دامن فاق بلند ست شود بسیار زیباتر خواهد شد.اگر اندام شما لاغر است پوشیدن پالتوهایی پرحجم مانند خزدار یا پشمی ،اندام تان را کمی چاق تر نشان می دهد .

اما اگر قصد دارید جوراب نپوشید، باید دقت کنید که لباسها کاملا اندازه باشد؛ مخصوصا اینکه باید شلوار را کوتاه انتخاب کنید تا کفش خود را بیشتر نشان دهد. برای باریک تر نشان دادن کمر در این مدل اندام ،باید از مدل کت و پالتو های زنانه ای استفاده کنید که بالاتنه کمی تنگ تر و دامن گشادتر دارند. اگر از اندامی کشیده و بلند برخوردار هستید ، کمی حجم دادن به لباس شما را چاق نشان نخواهد داد. اگر شما بسیار قد بلند هستید بهتر است قد پالتوی خود را تا روی زانو انتخاب کنید ، اگر هم قد متوسطی دارید پالتو کمی پایین تر از حد زانو قد شما را کشیده تر نشان می دهد . پالتوی مناسب شما:اگر اندامی ورزشی و پسرانه دارید، باید سعی کنید با پالتوهایی شیک، مانند پالتوهای شنل مانند و پالتوهای مدل نظامی ظاهر خود را کمی ظرافت بخشید.

شما میتوانید از طریق فروشگاه مکس بکس از قیمت انواع کفشهای کالج مردانه مطلع شده و در جشنوارههای مناسبتی با تخفیفهای ویژهای آنها را تهیه کنید. سپس قسمت جمع شده را از روی انگشتان به قسمت زیر پا بیاورید. از سوی دیگر پالتوهای خیلی بلند باعث کوتاهتر نشان دادن شما می شود. در فرم بدن مثلثی شکل باید پایین تنه را لاغر و بالاتنه را برجسته تر نشان دهید. هنگامی که پالتو را پرو می کنید باید دکمه ها را کامل ببندید تا از کشیده نشدن آن مطمئن شوید.دکمه های یک مدل پالتو زنانه شیک باید به راحتی بسته شوند و روی شکم کشیده نشوند. در این صورت باید از مدل کت و پالتو های زنانه جذب و کمر باریک استفاده کنید . این مدل کفش کالج مناسب استفاده روزمره بوده بیشتر مناسب نیمه اول سال است. کالجها در اکثر مکانها و موقعیتها هم کاربرد دارند؛ از کاریردهای روزمره آن میتوان به استفاده در مدارس، در دانشگاه، محل کار، دورهمیها، گشتوگذارها، رفتن به خرید و پیاده روی و …