همه چیز درباره کفش کالج

مدل کفش های ونس یکی دیگه از مدل های اسپرت و پرطرفدار مردانه و پسرانه هستند که با هر سبک از استایل و تیپی تناسب دارند و برای پیاده روی و فعالیت های روزانه گزینه مناسبی خواهند بود. در فصلهای سرد سال، کفش کالج را با پیراهن بافت و کتهایی با رنگ روشن ست کنید تا تیپی کلاسیک داشته باشید. در اینکه اکثریت افراد، کالج را بدون جوراب یا با جوراب های کالج می پوشند، شکی نیست. بومیان آمریکایی برخی از اولین افرادی بودند که یک نسخه از کفش بدون بند (اسلیپ ان) را به نام موکاسین معرفی کردند. این کفش ها توسط یک کفش ساز انگلیسی به نام ریموند لویس وایلداسمیت طراحی شدند که در حال حاضر متعلق به یک شرکت کفش سازی تاسیس شده در سال 1225 می باشد.

کفش کالج بلژیکی (Belgian Loafer):کشور تولید کننده این کالج بلژیک می باشد.به همین علت به این نام شناخته می شود.این مدل بسیار شبیه به کالج قایقی هست و دارای منگوله هایی بر روی خود می باشد. کفش کالج در انواع مختلف برای طیف های گوناگون تولید و عرضه شده است و نمی توان استفاده از آن را تنها به بزرگسالان نسبت داد،زیرا امروزه این مدل توسط بچه ها نیز پوشیده می شود و دارای تنوع رنگ و مدل بسیاریست که این یکی از ویژگی هایی است که باعث ترویج استفاده از این مدل کفش شده در جامعه شده است. رویه این کفش دارای یک منگوله بوده که شکلی زیبا به این کالج داده و آن را از یکنواختی ظاهری هم در میآورد. بعضی ها معتقدند که این اصطلاح زمانی بکار برده شد که مردم یک جفت جدید از کفش های کالج و راحت را خریده و یک سکه را برای خوش شانسی در آن قرار می دادند.

کفش کالج ( لوفر) که یکی از کفش های محبوب و پرطرفدار در بین مردم است، با هر نوع استایلی قابلیت ست شدن دارد، برای اینکه این قابلیت افزایش یابد و افراد در انتخاب نوع کفش خود آزادی عمل بیشتری داشته باشند، انواع مختلفی از کفش های کالج در رنگ های مختلف تولید و در بازار عرضه می شود. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاهها با ما در میان بگذارید. اروپایی ها این کفش سنتی را پذیرفتند و آنها را به جای جیر از چرم ضخیم تر یا چرم برس زده شده ساخته و آنها را با دوام و رسمی تر کردند. شرکت باس با اضافه کردن نوارهای چرمی به جلوی کفش های کالج و راحت همراه با استفاده از الماس هایی یک نوع کفش های کالج و راحت جدید طراحی کرد که بعدا به عنوان لوفرهای پنی شناخته شدند.

این شرکت می خواست کفش های کالج و راحت را کمی متفاوت بسازد لذا تصمیم گرفت یک نوار چرمی در جلو آن همراه با الماس بکار ببرد.با داشتن اطلاع از ریشه های این اصطلاح، از رمز و راز واژه ی ” کفش کالج و راحت پنی ” پرده برداری می شود. اغلب آقایان به خصوص در فصل تابستان از این مدل کفش استفاده می کنند و به راحتی می توانند کفش کالج مردانه را با دیگر آیتم های پوشش خود از جمله شلوار و یا کمربند خود ست کنند. همانطور که از اسمش پیداست این مدل کفش کالج مردانه برای رانندگی و کارهای سبک و نه پیاده روی های طولانی مدت، ساخته شده است. نکته جذابی که در مورد کفش کالج مردانه وجود دارد آن است که به علت پر طرفدار بودن آن جورابی با این عنوان نیز تولید می گردد که شما بدون داشتن دغدغه مشخص شدن جوراب از زیر کفش آن را به راحتی استفاده کنید.