همه چیز درباره کفش کالج

این امر سبب شده بتوانید از کفش به صورت طولانی مدت استفاده کنید و نگران اذیت شدن پایتان نباشید. ییک پالتو شیک نباید وزن زیادی داشته باشد چرا که در دراز مدت شما را خسته خواهد کرد.حرکت کردن، نشستن، چرخیدن و راه رفتن در یک مدل پالتو زنانه شیک یا کت خوش فرم باید برای شما راحت باشد و شما را دچار زحمت نکند. اگر فرم بدن شما شبیه ساعت شنی است از کت و پالتوهایی که دکمه های آن یک طرف قرار داشته و تا روی زانو هستند بهترین گزینه برای انتخاب شما هستند. آستین پالتو های نیز بهتر است مدل پف دار انتخاب شود همچنین پالتو های دو طرف دکمه دار هم بسیار مناسب هستند. این کفشها در ظاهر بسیار شبیه لوفرهای سنتی است و تنها تفاوت آن با لوفرهای سنتی در این است که قسمت تزئین شده لوفرهای ایتالیایی کم عمقتر بوده و سگکی فلزی نسبت به لوفرهای سنتی، به جلوی لوفرهای ایتالیایی افزوده شده است.

همچنین از آن به عنوان کفش اسکناس اصلی یاد می شود ، زیرا افسانه ها چنین می گویند ، دانش آموزان برای استفاده از آن برای تلفن های پولی یک سکه یک سنت در شیار جلوی کفش های خود فرو می کنند. برای کسانی که عاشق کیفیت کفش هستند، کفش چرم انتخاب ایده آل است. استفاده از مدل های یقه بزرگ و حجیم نیز انتخابی ایده آل برای شما هستند . انتخاب های ایده آل دیگر برای شما پالتوهای مدل یقه یک طرفه ، پالتوهای مدل لاله ای و نیز پالتوهای یقه باز هستند. بهترین الیاف برای جوراب الیاف نخی و الیاف نخ پنبه هستند. از آنجایی که پالتوهای کوتاه قد شما را بلندتر نشان می دهد ، بهترین گزینه انتخابی می باشد.این مدل پالتو اگر با شلوار یا دامن فاق بلند ست شود بسیار زیباتر خواهد شد.اگر اندام شما لاغر است پوشیدن پالتوهایی پرحجم مانند خزدار یا پشمی ،اندام تان را کمی چاق تر نشان می دهد .

اگر شما بسیار قد بلند هستید بهتر است قد پالتوی خود را تا روی زانو انتخاب کنید ، اگر هم قد متوسطی دارید پالتو کمی پایین تر از حد زانو قد شما را کشیده تر نشان می دهد . پالتوی مناسب شما:اگر اندامی ورزشی و پسرانه دارید، باید سعی کنید با پالتوهایی شیک، مانند پالتوهای شنل مانند و پالتوهای مدل نظامی ظاهر خود را کمی ظرافت بخشید. از سوی دیگر پالتوهای خیلی بلند باعث کوتاهتر نشان دادن شما می شود. به همین دلیل استفاده از پالتو و کت های مینیمال که دارای حداقل جزئیات هستند می تواند انتخاب مناسبی باشد .

این مدل پوشش یکی از آیتم های اصلی کمد لباس برای افراد ریز نقش می باشد.اما برای حفظ تعادل میان اندام شما و مدل کاپشن بادی ساده باید مدلی را انتخاب کنید که دارای دوخت روی پارچه یا نواردوزی در قسمت کمر یا انتهای آن باشد.این مدل باعث مشخص شدن بیشتر هیکل شما می شود . وایلداسمیت یک نوع از کفش های اسلیپ ان را برای پادشاه جورج VI برای پوشیدن در اطراف خانه به عنوان یک کفش راحتی خانه ساخت. به عنوان مثال کفشهای کالج. رویه کفش چرم توگو از جنس چرم مصنوعی با کیفیت بوده و با انعطاف پذیری بالا بوده که سبب میشود تا قیمت مناسب تری نسبت به کفشهای چرم طبیعی موجود در بازار داشته باشد.