هر آنچه باید در مورد کفش کالج بدانید

بهتر است خانم های چاق از رنگ های تیره برای پالتوی خود استفاده کنند ، چرا که رنگ تیره علاوه بر گرمتر کردن بدن اندام شما را لاغرتر نشان می دهد . در مورد پیراهن های چهارخانه نیز توجه داشته باشید که این نوع از لباس ها شما را از فرم رسمی خارج می کنند. جدیدترین مدل پیراهن آستین کوتاه مردانه ؛ با نزدیک شدن به فصل بهار و تابستان انتخاب یک لباس خنک و سبک برای رهایی از گرمای طاقت فرسا یک امر واجب می باشد، بدین منظور از بخش مد و زیبایی ماگرتا مدل پیراهن هایی آستین کوتاه در طرح ها و رنگ های مختلف برای شما کاربر عزیز آماده کرده ایم.

کفش های مردانه برخلاف کفش های زنانه دارای مدل های متعدد و متفاوتی نیستند و تنوع مدل کفش های مردانه در چند سبک مختلف خلاصه میگردد. به همین دلیل استفاده از پالتو و کت های مینیمال که دارای حداقل جزئیات هستند می تواند انتخاب مناسبی باشد . پالتوی مناسب برای افراد دارای اضافه وزن ، مدل حوله ای و کمربند دار ، با رنگ تیره و آراسته است و بهترین نوع طرح برای پالتو استفاده از پارچه های دارای راه راه عمودی است که شما را لاغر و کشیده تر نشان می دهد. زمانی که برای انتخاب مدل پالتو به فروشگاه می روید، قبل از اینکه رنگ و طرح پالتو را انتخاب کنید باید بدانید کدام مدل پالتو متناسب با چاقی و لاغری و قد شماست. هرسال قبل از شروع فصل بهار یعنی در اواخر فصل زمستان ویترین کفش فروشی های مردانه از مدل های متنوع کالج پر می شود.

یکی از لباسهایی که تیپ و شیک پوشی شما در فصل زمستان را تضمین می کند انتخاب پالتوی مناسب است .پالتو باید طوری انتخاب شود که ظاهر ما را بهتر از قبل نشان دهد چرا که در کل فصل سرد سال قرار است آن را به تن کنیم بنابراین باید به گونه ای انتخاب شود که با فرم بدن ما مناسب باشد . این مدل در دو رنگ مشکی و سرمه ای ارایه می شود و صنایع چرم سی سی با اعتماد به کیفیت آن، کفش کالج پسرانه 6113 را با ضمانت شش ماهه کیفی ارایه می دهد. کفش راحتی چرمی گوچی گزینه ای مناسب برای تکمیل استایلی جذاب است. همیشه در ظاهر ما موضوعی ناراحت کننده وجود دارد که موجب نارضایتی ما می شود مانند لاغری بیش از اندازه و یا اضافه وزن ، که انتخاب لباس مناسب را با مشکلاتی همراه می سازد.در این بخش از دنیای مد با ما همراه باشید تا با اصول انتخاب پالتوی مناسب با اندام خود آشنا شوید .

انتخاب سایز مناسب برای انتخاب هر نوع پیراهنی مهم است و پیراهن آستین کوتاه نیز از این قاعده مستثنی نیست و نباید خیلی گشاد باشد همچنین درزهای شانه باید درست روی شانه شما باشد در غیر این صورت لباس روی بدن شما گریه می کند. این مدل به راحتی با استایل های نیمه رسمی یا راحتی ست می شود و البته در صورت استفاده از کت و شلوار مناسب می توان در مجالس و مهمانی های خانوادگی و نیمه رسمی هم استفاده شود. کفش چرم مردانه قابلیت انطباق بالایی دارد، بطوریکه با اکثر تیپ و استایلها به خوبی ست میشود. جنس چرم استفاده شده برای این قسمت از نوع چرم بسیار نرم و منعطف است که به صورت کاملا دستی برش زده و بر روی زیره، دوخته می شود. علاوه بر راحتی در استفاده، یکی دیگر از ویژگی های مهم کفش های کالج این است که به اسانی میتوان آن را با تیپ ها، استایل ها و مدل های مختلف پوششی لباس مردانه ست و هماهنگ نمود.