هر آنچه باید در مورد کفش کالج بدانید

قسمت رویه کفش کالج مردانه معمولا کمی بازتر از سایر کفش های معمولی مردانه است و همینطور ساق آن نیز کوتاه تر است و همین موضوع سبب می گردد که هوای بیشتری با داخل کفش در جریان باشد و از بو گرفتن کفش و تعریق زیاد پا جلوگیری می کند. جورابهای مچی، یا جورابهای ساق کوتاه برای پوشیده شدن با کفشهای کالج مناسبتر هستند. جوراب کالج نوعی جوراب است که مانند کفش کالج قسمت رویی آن باز است و ساق بلندی ندارد، و به اصطلاح جوراب کفشی است. کفش کالج مردانه از جنس های مختلفی تهیه می گردند و شکل دوخت U شکل بر روی آن از مشخصه اصلی ظاهری این کفش محسوب می گردد. البته کفشی که در ایران به عنوان کفش کالج مرسوم شده است، بیشتر از انواع کفش لوفر می باشد.

اما کفش کالج چیست؟ بگذارید با این سوال که کفش کالج چیست شروع کنیم کفش کالج کفشی است که کفی تخت دارد یا پاشنه آن بسیار کوتاه است به همین دلیل شما میتوانید این کفش را با انواع استایل های مختلف ست کنید بیشتر کالج های تولید شده از جنس چرم و نبوک هستند که دلیل این طراحی استفاده آنها برای انواع مکان های مختلف می باشد. کالج ها می توانند با انواع مختلفی از شلوارها ست شود به دلیل طراحی های جذاب و پاخور عالی این کفش ها یکی از انواع کفش هایی هستند که با انواع شلوار ها ست می شوند شما میتوانید این کفش ها را با شلوارهای جین و یا پارچه ای ست کنید.

البته کفش کالج تاسل مدل های کمی رسمیتر هم دارد که با کت و شلوار های نیمه رسمی ظاهری زیبایی را به استایل شما میبخشند. مناسب ترین پوشش برای این کفش کالج شلوار جین هست. ما در فروشگاه چرم کروکو سعی کردیم تا بهترین مدل های کفش کالج مردانه را موجود کنیم تا بتوانیم افراد خوش استایلتری را به جامعه معرفی کنیم. در این مقاله قصد داریم تعدادی از انواع کالج ها را خدمت شما معرفی کنیم همچنین به شما در ست کردن کفش های کالج با استایل های لباس های متفاوت کمک کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب در خرید کفش کالج را داشته باشید. جورابهای کالج را میتوانید از مغازه های مختلف و همچنین خرازی ها تهیه کنید و همچنین می توانید خرید آنلاین جوراب را نیز تجربه کنید در خرید آنلاین میتوانید جوراب ها را با هم مقایسه و بهترین و مناسب ترین جوراب با سلیقه خود را خرید کنید.

کفش ها یکی از مهمترین آیتم هایی هستند که انتخاب درست یا نادرست آن می تواند بر خوش تیپی و یا بد تیپی شما تاثیرگذار باشد. یکی از این مزایا راحتی است.راحتی بدین معنا که کفش های کالج به سرعت پوشیده شده و به راحتی و در کمترین زمام ممکن از پا خارج می شوند.یعنی برای آقایان دردسر باز و بسته کردن بندهای کفش های ورزشی و همینطور کفش مردانه را ندارند.علاوه بر راحتی در استفاده،یکی دیگر از ویژگی های مهم کفش های کالج این است که به اسانی میتوان آن را با تیپ ها،استایل ها و مدل های مختلف پوششی لباس مردانه ست و هماهنگ نمود.هرسال قبل از شروع فصل بهار یعنی در اواخر فصل زمستان ویترین کفش فروشی های مردانه از مدل های متنوع کالج پر می شود.