هر آنچه باید در مورد کفش کالج بدانید

به خاطر داشته باشید که جیر برای لباس های مبهم تر به طور خارق العاده ای کار می کند. اگر متناسب با لباس های خنثی دنبال یک جفت کفش راحتی هستید، بژ به خوبی کار می کند و زیبایی را تکمیل می کند. اگر راز ست شدن این کفش ها را با لباس های روزانه بدانید حتما تعجب خواهید کرد. این سبک از کفش را در بیشتر جاها می توانید بپوشید. برای یک رویکرد متفاوت ، به دنبال کالج های بافتنی تر باشید که به شما اجازه می دهد کفش های شما خودنمایی کنند. در فصول مختلف ، کالج خود را با ژاکت های کابلی بافتنی و ژاکت کش باف پشمی و شال که برای مد های کلاسیک روی شانه های شما گذاشته شده است ، ترکیب کنید.

رویه بیشتر كفشهای موجود در بازار، از دو جنس مختلف است. کالج در واقع نوعی کفش زنانه است که در دسته کفشهای زنانه تخت یا با پاشنه کوتاه قرار میگیرد. کفش کالج نوعی کفش با زیره تخت و صاف است یا اینکه پاشنه کوتاهی دارد. رنگ مشکی کفش کالج مردانه ممکن است کلاسیک باشد ، اما انواع مختلفی از رنگ های کفش کالج نیز وجود دارد که تنوع بیشتری را رقم می زنند. این نوع کفش کالج اشاره ای به لباس مردانه کلاسیک ایتالیایی دارد. کفش مردانه مجلسی، راحتی، کالج، بندی و … به این ترتیب میتوانید به راحتی و با تبدیل جوراب معمولی به کالج، هر جورابی را با کفشهایی که نباید با آنها جوراب پوشید، به پا کرد. این مدل همه کاره است ، و آن را به یک خرید عالی تبدیل می کند. برای ظاهر نیمه رسمی ، رنگ های کلاسیک را انتخاب کنید تا هنماهنگی بین شلوار و پیراهن ها و لباس شما را تکمیل کند.

به عنوان مثال : کالج های قهوه ای خاکی با طرح گرد ، جفت مناسبی برای خرید هستند زیرا متناسب با طیف گسترده ای از لباس ها هماهنگ هستند و می توانند با ظاهری راحت و زیبا نیز مطابقت داشته باشند، و به خوبی برای تکمیل رنگ هایی مانند سفید ، بژ و زمرد کار می کند. کالج های روشن تر را با رنگ های کلاسیک ، ملایم تر مانند نیروی دریایی و لباس های سفید ست کنید تا ظاهر شما را با ظرافت بیشتری به زیبایی برساند. انتخاب درست یک پارچه مخملی با کیفیت بالا که می تواند با لباس های رسمی شما ست شود و به ظاهر شما زیبایی دهد. در حالی که منگوله ای اغلب از چرم ساخته می شود ، همچنین جیر یک انتخاب عالی دیگر است. نکته دیگر در خرید جوراب کالج زنانه توجه به سر پنجه جوراب است. کالج گوچی که از متمایزترین نسخه های کالج است ، به دلیل قلاب فلزی در قسمت جلویی آن شناخته شده است.

کالج از آن کفشهایی است که همیشه و همه جا به کارمان میآید؛ در محل کار، در گشت و گذارهای روزانه، در دانشگاه و مدرسه و خلاصه هرجا که دلمان کفشی بخواهد که هم زیبا باشد هم راحت. خرید کفش کالج مردانه ارزان از فروشگاه ها امکان پذیر است. کفش کالج مردانه برای ظاهری راحت و گاه به گاه خود انتخاب کنید و لباس روز را با آن بپوشید. در حالی که این سبک کفش کالج مردانه در گذشته از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است ، نکته هائز اهمیت در مورد این کالج ها ، این است که همیشه به سراغ طرح هایی برویم که ساده و با کلاسیک ترین رنگ و مواد درست شده اند. نکته کلیدی در به ظاهر رسمی کشیدن کالج ها، انتخاب مواد مناسب است. با این حال اطمینان حاصل کنید که لوفرهای چرمی را در رنگ های بی انتها مانند سیاه انتخاب کنید تا کفش ها را نسبتاً کلاسیک نگه دارید.