هر آنچه باید در مورد کفش کالج بدانید

به عنوان مثال کفشهای کالج. کفشهای کالج به طور معمول بدون بند هستند، اما در برخی از مدل ها، بند های کم و ظریفی استفاده شده است. اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک کفشکالج به شما معرفی کنیم، شاید در حق سایر برندهای باکیفیت بازار مقداری کم لطفی کرده باشیم. وازهمه اینها بگذریم الزاما معروف ترین برندهای کفش،همیشه تولیدی بهترین کفش نیستند. تمام سوالات بالاازهردیدی که به آن نگاه شود،تولیدی بهترین کفش مانند کفش کالج درایران جایی است که بیشترین فروش،بالاترین تولیدو مسلما بیشترین تولید کننده را داردچراکه رقابت درآن منطقه بیشترخواهدبود. کالج های روشن تر را با رنگ های کلاسیک ، ملایم تر مانند نیروی دریایی و لباس های سفید ست کنید تا ظاهر شما را با ظرافت بیشتری به زیبایی برساند. کالجهایی که بهار امسال میخرید نه تنها در طول تابستان بلکه تا نیمههای پاییز هم به کارتان میآید بنابراین باید بگوییم کالج اگر نه 4 فصل اما در 3 فصل از سال میتواند همراه پای شما باشد.

کفش کالج سبک کلاسیک دارد و حداقل در 3 فصل از سال می توان آنرا پوشید. این مدل کفش کالج مناسب استفاده روزمره بوده بیشتر مناسب نیمه اول سال است. در سال ۱۹۴۰ برای نخستین باز از الیاف نایلونی برای بافت جوراب استفاده کردند که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت. به خاطر داشته باشید که جیر برای لباس های مبهم تر به طور خارق العاده ای کار می کند. برای تطبیق پذیری با انواع لباس ها ، پارچه جیر یک گزینه عالی است. اگر برای ظاهر نیمه رسمی رنگ و بوی رنگی دارید ، قرمزهای گیلاسی ، سبزهای زمردی یا لواف های آبی کبالت را انتخاب کنید ، اما سبک خود را با احتیاط انتخاب کنید. نکته کلیدی در به ظاهر رسمی کشیدن کالج ها، انتخاب مواد مناسب است.

در حالی که این سبک کفش کالج مردانه در گذشته از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است ، نکته هائز اهمیت در مورد این کالج ها ، این است که همیشه به سراغ طرح هایی برویم که ساده و با کلاسیک ترین رنگ و مواد درست شده اند. لازم به یادآوری است که معروف ترین برندهای کفش های ایرانی درتمامی شهرهای بزرگ ایران نمایندگی دارند،بنابراین نبایستی ازآنهاتوقع داشت که محصول برندخودرادرشهرهای مختلف به غیرنمایندگان خود به طورعمده بفروشند. در میان همه این انواع مختلف کفش کالج ، بدون شک کفش های سبک لوکس محبوب ترین آن ها هستند. این کفش لوفر جدید علاوه بر آن دارای تکهدوزی و دوختهای تزئینی در قسمت رویه است که جلوه زیبایی ایجاد کرده است.

علاوه بر این ، هم در چرم و هم جیر عالی به نظر می رسد. بخاطر داشته باشید که می توانید برای موارد رسمی تر ، سبک چرم را انتخاب کنید، براقیت چرم اصل ثبت شده درخشش بسیار خوبی به سایه های ساده و لباس شما می بخشد. انتخاب درست یک پارچه مخملی با کیفیت بالا که می تواند با لباس های رسمی شما ست شود و به ظاهر شما زیبایی دهد. برای آشنایی با کفش کالج مردانه و تاثیر جوراب کالج بر استایل شما ادامه این مطلب را مطالعه بفرمایید. این کفش های لوکس و در عین حال راحت ، برای شلوارهای رسمی نیز مناسب هستند. جنس کالج آرلان معمولا از چرم بوده و همراه با استایلهای کژوآل و نیمه رسمی کاربرد دارد. کالجها از جنسهای متنوعی از جمله: جیر، نبوک و پارچه، فوم و چرم ایجاد میشوند که جنس چرمی آنها قابلیت تنفسپذیری داشته و خنکتر از سایر جنسهاست.