هر آنچه باید در مورد کفش کالج بدانید

درست زمانی که رنگهای شاد و متنوع تابستانی در پوششی از جنس نوبوک به دنیای این کفشها راه پیدا کرد حالا از همان زمان تا امروز انتخاب کالج یعنی انتخاب دنیایی از رنگ، آن هم رنگهای شاد از قرمز و زرد گرفته تا حتی صورتی و آبی آسمانی. شما می توانید این کفشها را در رنگهای بسیار متنوع و جذابی در بوتیکها و مغازهها پیداکرده و مطابق با سلیقه خود خریداری نمایید. یکی دیگر از مزیتهای چرم این است که میتوانید در موقعیتهای نیمه رسمی نیز از آن استفاده کنید، زیرا نه خیلی خشک و رسمی است نه خیلی اسپرت و معمولی. همچنین میتوانید برای استایلهای غیر رسمی و کژوال از رنگهای مختلف کفش کالج استفاده کنید و با یک تیشرت و شلوار جین یک استایل شیک بسازید.

علاوه بر این قبل از خرید جوراب کالج اسپرت پسرانه و دیگر مدلهای موجود در بازار میتوانید کش جوراب را تست کنید. به تازگی هم بعضی از تولید كنندگان كفش، اقدام به زدن اسپری بوی چرم طبیعی به چرمهای مصنوعی كرده و خریداران را در انتخاب کفش با مشكل مواجه می كنند. كفشهایی كه پنجه آنها باریک است، باعث می شوند، انگشتهای پا در كفش روی هم بیفتند. چرم طبیعی، به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش، امكان تبادل هوا میان بیرون وداخل كفش را فراهم آورده و به اصطلاح، باعث تنفس پا می شود. از نظر قالب بندی، فضای پنجه كفش باید طوری باشد كه به انگشتهای پا فشار وارد نكند. این کفش های چرمی بلافاصله قابل تشخیص به نمادی از مقام در بین بانکداران سرمایه گذاری تبدیل شده اند (و به یک لشکر از این افراد الهام بخشیده اند) ، اما در خارج از وال استریت نیز به همان اندازه صیقلی به نظر می رسند.

یکی از بزرگترین اختلاف نظرهایی که بین کالج پوشان زنانه وجود دارد، این است که این کفش را با جوراب باید پوشید یا بدون جوراب، اگر به نظر اکثریت جامعه توجه کنیم، اکثر این افراد کفش کالج را بدون جوراب استفاده میکنند و آنهایی که این کفش را با جوراب میپوشند، معمولا از جورابهای کالج استفاده میکنند. تزئیناتی که برای این کالج تدارک دیده شده در قسمت جلوی کفش و روی قسمت رویه کفش کار گذاشته شده و سبب تمایز و تشخیص کالجهای وایلداسمیت از سایر کالجها میشود. کفش راحتی کشیده شده به راحتی توسط یک فلپ قابل شناسایی است که با استفاده از رشته های چرمی یا منگوله در بالای قسمت کفش محکم شده است. از دیگر ویژگیهای کفش کالج توگو، کفی طبی و قابل تعویض این کفش میباشد که امکان شستشو و تعویض کفی را برای افرادی که تعریق زیاد در پا دارند را فراهم آورده است.

بدین معنی که کفشهای کالج را معمولاً با جورابهای تکرنگ ساده می توانید استفاده نمایید. این نوع سبک کالج را می توانید با شلوارجین سفید و یک پولیور به همراه عینک آفتابی استفاده کنید تا استایل خاص و شیکی برای خود داشته باشید. یک نمونه می توان به کالج های زرق و برق دار که از فرش های ترکیه تهیه شده اند و با نقش و نگارهای قرمز ، سفید و آبی از شمایل حیوانات گلدوزی شده اند اشاره نمود. هرگز نباید از کالج ها با لباس تاکسیدو یا کراوات سفید استفاده کرد. در هنگام خرید کفش، باید به این نكته دقت كرد كه كف زیره نباید صاف باشد، بلكه باید آج دار بوده تا از لیز خوردن جلوگیری كند. شکل سر پنجه جوراب تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری جوراب دارد. کفش او در نهایت شباهت زیادی به یک کفش منگوله ای داشت با این تفاوت که او جایگزین منگوله را چیز دیگری قرار داده بود.