هر آنچه باید در مورد کفش کالج بدانید

این کفش ها به خاطر کفه تخت و صافی که دارند برای استفاده طولانی مدت خوب نیستند و شاید کمی به ستون فقرات فشار بیاورند. استفاده از کالجهایی که دارای کمی پاشنه هستند نیز با تیپ رسمی شما بسیار زیبا و مطابق با مد روز می شود. جوراب های کالج به آن دسته از جوراب ها اطلاق می گردد که از قسمت دوخت مچ به سمت بالا حذف شده است و به گونه ای در پا قرار می گیرد که تنها ابتدای انگشتان و پاشنه پا و کف پا را بپوشاند. این کفش معمولا تخت بوده و پاشنهدار نیست، البته در برخی مدلها یک پاشنه کوتاه دیده میشود. در این راستا میتوان گفت دلیل نارضایتی اکثر مصرفکنندگان جوراب، عدم آگاهی از ویژگیهای یک جوراب مناسب و انتخاب نادرست آنها است. یکی از نقاط قوت کفش کالج مردانه این است که تقریبا با اکثر استایل ها قابلیت هماهنگی دارد و شما می توانید با هر جنس شلواری از جمله جین، کتان و پارچه ای آن را ست کنید و این مدل کفش ها محدودیت جنسیتی و یا سنی نیز ندارند و افراد در هر سنی می توانند از این مدل کفش ها استفاده کنند.

همیشه برای تمیز کردن کفش چرمی از یک پارچه مرطوب استفاده کنید و بعد به وسیله پی واکس و فرچه به خوبی آن را برق بیاندازید. پس همیشه قبل از خرید کفش بهتر است مدل کفش خود را مشخص کنید. ما در چرم کروکو همواره سعی میکنیم که خریداران و مخاطبانمان تجربه خوبی از خرید آنلاین خود داشته باشند. این مدل کفش کالج مردانه، رویهای نرم و منعطف از جنس چرم مصنوعی داشته که دوام مناسبی دارد و وزن کم و راحتی مناسب از دیگر ویژگیهای آن است. در این صورت بهتر است از جوراب کالج استفاده کنید، تا جذابیت کفش کالج و استایل شما نمایان شود.

به طور کلی نوع جوراب انتخابی در کفش های کالج را با توجه به پوشیده بودن یا نبودن روی کفش می توان تعیین کرد. با چه تیپ های میتوان کفش کالج پوشید؟ توصیه ما بر این است که هنگام پوشیدن کفش کالج مردانه حتما از جوراب استفاده کنید، اما نیاز نیست نگران خراب شدن استایل خود گردید. برای پوشیدن جوراب همراه با کفش کالج مردانه صحبت های متفاوتی به میان آمده است و هر کدام از افراد دارای نظرهای متفاوتی نسبت به پوشیدن جوراب کالج با آن دارند، اما به علت کوتاه بودن رویه کفش کالج مردانه معمولا آقایان از پوشیدن جوراب همراه با آن امتناع می کنند و به علت اینکه جوراب از زیر کفش مشخص نباشد، ترجیح می دهند ریسک خراب شدن استایل را به گردن نگیرند و جوراب نپوشند، ولی باید این نکته را بدانید که نپوشیدن جوراب باعث تعریق بیشتر و ایجاد قارچ های زیاد روی پوست پا می گردد.

در برخی مدل های کفش های لوفر که به همان کالج در ایران معروف هستند، به علت پوشیده تر بودن قسمت رویی کفش می توان از جوراب های مچی نیز استفاده کرد. همچنین جوراب های بدون رویه برای پوشیده شدن با کفشهای کالج مناسب هستند. بنابراین رویه پا را نمی پوشاند و نیازی نیست شما از این بابت نگرانی داشته باشید. بنابراین نیازی به هماهنگ شدن ندارد. بنابراین بهتر است برای حفظ سلامت پا جوراب بپوشید، برای حفظ زیبایی ظاهری هم میتوانید از جوراب کالج استفاده کنید، تا با یک تیر دو نشان بزنید، و سلامتی و زیبایی را همزمان داشته باشید. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در زمینه تولید این کفش به خوبی فعالیت میکنند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا معرفی یک محصول خاص و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای کفش کالج را به شما معرفی میکنیم.