هر آنچه باید در مورد کفش کالج بدانید

نگران بازیهای مد هم نباشید چون این کلاسیکهای ماندگار به این زودیها خیال ندارند از دنیای مد کناره بگیرند! اما از هر جا که آمده باشد مهم این است که آمده و ماندگار شده و امسال هم مثل سالهای گذشته خیال دارد نقش تاثیرگذاری در پوششهای بهاری و تابستانیما بازی کند. چنانچه پیگیر طراحیهای جدید در صنعت مد باشید قطعاً متوجه شدهاید که ظرف دو سال گذشته شلوارهای مردانهای که کمی قد آنها کوتاه شده است همراه با کالج با کت و پیراهن مجلسی و کراوات استفاده می شود. لوفر نوعی کفش با پاشنه کوتاه و زیره تخت است. کفش های مردانه برخلاف کفش های زنانه دارای مدل های متعدد و متفاوتی نیستند و تنوع مدل کفش های مردانه در چند سبک مختلف خلاصه میگردد.یکی از انواع این سبک ها کالج مردانه و یا به عبارتی لوفر است.در فصب بهار و تابستان کفش کالج یکی از محبوب ترین کفش هایی است که برای آقایان وجود دارد.

کفش کالج پسرانه 6113 جزو مدل های کفش کالج مردانه به شمار می رود و با دارا بودن کفی طبیعی و چرم با لایه ای لاتکس، کفش راحت و مناسب برای استفاده طولانی مدت است. کفشهای کالج مناسب تمام استایلهای غیررسمی مانند استایل خیابانی، سفر کردن، میهمانیهای دوستانه و رفتن به محیط دانشگاه است. با توجه به این مسئله که این مدل کفش تقریباً از یک سبک خاص پیروی می کند و اغلب این کفشها شبیه به یکدیگر هستند، اما شما می توانید باکمی چرخیدن در بازار مدلهای متنوعی از کفشهای کالج را انتخاب نمایید بهطوریکه بتوانید با هرکدام از این تیپها هماهنگ نموده و از آن استفاده کنید. نوع کفش: این کفش هم مانند سایر کفش های زنانه مدلهای مختلفی دارد این شما هستید که باید با توجه به نوع استایل و سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری نمائید.

اما یادتان باشد بر اساس قوانین نانوشته خوشپوشی در مهمانیهای رسمی باید سراغ کالجهای ورنی، مدلهایی که ترکیبی از چرم و جیر هستند و بالاخره هماهنگ با رنگ و طرح لباستان سراغ نمونههای پارچهای طرحدار بروید تا در ظاهر رسمی شما خللی وارد نشود! درست است که این مدل پوشش کمی از میزان کلاسیک بودن لباسهای مجلسی کاسته است، اما توانسته با شکستن بعضی از قوانین نانوشته در پوشش مجلسی آقایان به میزان جذابیتها و راحتی این پوشش بهصورت مقطعی اضافه نماید. کالج کمی پیش از این تنها یک کفش کاربردی و راحت بود اما حالا به لطف خلاقیتی که طراحان کفش، در کارهایشان به خرج میدهند حتی در مهمانیهای رسمی هم میتوانید روی این کفش کلاسیک حساب کنید. کفش های کالج نوعی از کفش های غیر رسمی هستند که به دلیل راحتی و سبکی و همچنین قابلیت ست شدن با استایلهای راحت و جوانپسند، بیشتر مورد توجه نسل جوان و دانشگاهی هستند.

پوشیدن کالجهای سگکدار به رنگهای طلایی و نقرهای و کالجهای کارشده با سنگهای زینتی استایل شما را بسیار رسمی و شیک جلوه می دهد. شما در هر سه استایل مختلف جین، کتان و پارچه با پوشیدن این کفشها تیپی جذاب، بهروز و بسیار شیک را تجربه خواهید کرد. کالجهای اسپرت را می بایست بدون جوراب و یا با جورابهای کفی که در مدت چند سال اخیر پوشیدن این جورابها در بین آقایان رواج پیداکرده است، استفاده نمود؛ اما اگر اصرار به استفاده کردن از جوراب دارید دقت داشته باشید که جوراب شما با کفشهایتان ازنظر رنگ هماهنگ باشد. نگران نباشید، زیرا شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر خود میتوانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید. این مدل در دو رنگ مشکی و سرمه ای ارایه می شود و صنایع چرم سی سی با اعتماد به کیفیت آن، کفش کالج پسرانه 6113 را با ضمانت شش ماهه کیفی ارایه می دهد.