معرفی انواع کفش چرم – چرم جانتا

تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را مورد انواع کفش کار در اختیار شما قرار دهیم. جنس کفش کار باید مسائل بهداشتی و تنفس پا را در نظر بگیرد و ارگونومی باشد. مرتب کفشها را بشویند و مرتب جورابها را عوض کنند و همیشه پا خشک باشد و از پوشیدن کفش با پای مرطوب خودداری کنند. شما میتوانید این کفش را همراه با شلوار مردانه خود ست کرده و بپوشید. اختراع کفش چرمی زمانی بوده که انسان به استفاده از پوست گوزن و خرس برای پوشاندن پاهای خود کرده است. در عقید. خود پافشاری کردن از گفتار خود عدول نکردن : ( اما مادر او پا هایش را در یک کفش کرده بود که برای سر شب خیمه شب بازی لازم است ) . شاید یک کفش با کفی پاشنه بلند، به نام پاشنه مخفی، نیز از این نوع کفشها بیابید.

کفش کاری که افراد در آنجا به پا می کنند باید به گونه ای طراحی شود که مانع از رسیدن این مواد به داخل کفش شود. کف زیرین کفش کار مناسب این محیط ها باید به گونه ای طراحی شود که مانع از لغزش افراد شود. وزن بدن در داخل چنین کفشی بصورت متناسب برروی تمام سطح کف آن توزیع شده و پا در چنین کفی احساس راحتی میکند. افرادی که در محیط کاری با برق سروکار دارند اولا که باید کفش ایمنی به پا داشته باشند و کفش کار آن ها میخ یا قسمت فلزی که بتواند رسانای برق شود را نباید داشته باشد. کفی کفشهای پیادهروی معمولاً محکمترین و انعطافناپذیرترین کفش در بین کفشهای ورزشی میباشند، اما بیشترین جذب ضربهگیری (خاصیت ضربهگیری) را دارند.

پا باید بتواند در کفش کار نفس بکشد و دارای آستری مناسب باشد. کفش های ایمنی استاندارد با برند های داخلی (تولید تبریز و شهرستان های دیگر) این فروشگاه دارای کیفیتی بسیار بالا و از مواد اولیه مرغوب هستندکه قابل رقابت با نمونه های خارجی بوده و بعضا از نظر کیفی و زیبایی بالاتر از آن ها می باشند . در واقع اگر کفش و لباس کار شما استاندارد طراحی و تولید شده باشد هیچ کدام از این مسائل اتفاق نمی افتد. تمامی محصولاتی که در این مراکز به فروش می رسند بر طبق استاندارد تولید شده اند و این موضوع اهمیت زیادی دارد. برای آگاهی از محصولات و قیمت های کفش های ایمنی استاندارد به سایت ماه ایمن مراجعه نمایید.

از برندهای معتبر که کفش خوب و استاندارد تولید می کنند ، خرید نمایید و از کیفیت آن مطمئن باشید. دقت نمایید که اندازه پاشنه کفشتان خیلی بلند نباشد ، کفش پاشنه بلند موجب ناراحتی های مفصلی می گردد و فشار و وزن بدن را بر کف پا و کمر متمرکز می کند پس تنها برای مراسمات خاص از کفش پاشنه دار استفاده نمایید. کفش کار سنگین فرد را در طولانی مدت خسته می کند و می تواند به ستون فقرات او آسیب وارد کند. فولادی که آب شده و در کفش کار بکار رفته تا حفاظت انگشتان پا را برعهده داشته باشد در صورتی که نتواند وزن ضربه وارده را تحمل کند خودش عامل خطر تلقی و موجب قطع شدن انگشتان پا می شود. مهم ترین نکاتی که باید در انتخاب کفش ایمنی آن ها را در نظر بگیرید محافظت از پا در برابر خطراتی مانند سقوط اجسام و در نتیجه ضرب دیدگی پا، لیز نخوردن و عدم لغزش بر روی سطوح و اینکه مسائل بهداشتی در آن رعایت شده باشد.