معرفی انواع کفش چرم – چرم جانتا

اگر پاهای چاقی دارید و ساق پاهایتان بزرگ است، پوشیدن برخی کفش ها برای شما مناسب نیست و باعث می شود، پاهای شما بزرگ ترو چاق تر به نظر برسند. اگر پاهای پهنی دارید، پوشیدن کفش های تخت بند دار برجستگی های عجیبی روی پا ایجاد می کنند. برند کروم کفشهای آکسفورد خود را در رنگبندی متنوع و مدلهای مختلف مانند سگک دار و هشترک طراحی و تولید میکند. حتی بندهای این کفشها هم کاملا سالم بودند، به همین خاطر آنها حدس میزدند که این کفشها مربوط به حدود قرن چهاردهم باشند، یعنی زمانی که مغولها هنوز کم و بیش در غارها زندگی میکردند، ولی آنها پس از آزمایشات رادیوکربن در دانشگاه آکسفورد (university of oxford) و همچنین تحقیقات گستردهای در دانشگاه کالیفرنیا(university of California, Berkeley) بر روی این کفشها دریافتند که نتایج واقعی با حدس آنها زمین تا آسمان فرق میکند!

آکسفورد یک کفش رسمی مردانه است که در گذشته از چرم ساده تهیه می شد. هر ساله به تعداد افرادی با ناراحتیهایی نظیر خار پاشنه، تاولها و پینهی پا اضافه میشود که یکی از دلایل اصلی آن عدم استفاده از کفش مناسب میباشد، اما اوریجینال پَل (فروشگاه اینترنتی کفش) با بررسی انواع ناراحتیهای رایج پا، راهکارهای درمان، و معرفی کفشهای مناسب و فروش آنها همواره به فکر بهبود سلامتی و البته استایل خاص شماست. شما عزیزان می توانید برای دریافت جذابترین ویدیوها و شگفتانگیزترین مطالب اورجینال پَل را در شبکههای اجتماعی دنبال کنید. شما میتوانید با مراجعه به وبسایت اورجینال پَل به آرشیوی از کفشهای اورجینال و اصل از بهترین برندهای دنیا مانند ادیداس، نایکی، اسیکس، نیوبالانس، ریبوک، پونی و رنوما دسترسی داشته باشید.

برندهای مختلفی اقدام به طراحی و تولید این نوع کفش نموده اند. این نوع کفش به دلیل برش هایی که بند ها ایجاد می کنند، جذابیتی برای زنانی با پاهای چاق ندارند و حتی می تواند پس از مدتی راه رفتن موجب ناراحتی شود. این در حالیست که داشتن یک کفش زیبا علی الخصوص کفش های چرمی، با طراحی مناسب یکی از اجزای مهم در استایل هر فرد به حساب می آید. یکی از نتایج جالب آنها این بود که متوجه شدند قوزک پای ایرانیها در حدود یک سانتیمتر کوتاهتر و پنجههای پایشان کمی پهنتر از پای اروپاییهاست. همه ما واقفیم که کیف و کفش برای زنان و کفش و کمربند در مردان موارد بسیار مهم هستند که همیشه در ست کردن کیف و کفش و کفش و کمربند مردانه چالش های زیادی وجود دارد، در این مقاله درباره کفش و در مقابه های دیگر در مورد کیف مناسب زنان و کمربند مردانه مناسب صحبت خواهیم کرد.

برای رهایی از کمر درد با حاسسیت بیشتری کفش هایتان را انتخاب کنید و از کفش های طبی استفاده نمایید چرا که پوشیدن کفش نا مناسب گاهی موجب کمر درد می شود. کفش هایی که پاشنه کوتاه، پهن و بند مچ پا دارند چندان جالب نیستند زیرا بندی که اغلب برای حمایت به مچ پای شما بسته می شود، هر چند اگر نازک باشد،این ناحیه را تقسیم شده نشان می دهد و احساس کوتاه بودن پاها را ایجاد می کند. گریگوری آرشیان(Gregory Areshian) که از رهبران تیم اکتشاف آرنی 1 و از نویسندههای مجموعهی نشنالجئوگرافیک(National Geographic) است دربارهی این اکتشاف میگوید: انسانها در گذشتههای دور مسیرهای زیادی را پیادهروی میکردند و دلیل این حرف اکتشاف مابقیه وسایل این شخص در چند کیلومتری غار است. با مطالعهی تاریخ در مییابیم که انسانها از دیرباز همواره به دنبال یافتن راههای جدید برای محافظت و بهبود سلامت پاهای خود بوده اند. البته شاید این فقط تصور شماست که پاهای شما پهن تر و بزرگ تر از حالت طبیعی است، چون برای دیگران خیلی مهم نیست که فرم پاهای شما چه شکلی است.