معرفی انواع مدل های کفش

در جواب باید گفت که دلایل زیادی برای استوک شدن کفش ها وجود دارد که این مواردی که بیان کردیم از اصلی ترین دلایل استوک شدن کفش های اروپایی هستند و این کفش ها کاملا با کفش های تاناکورا متفاوت اند چون کفش های استوک کاملا تازه و نو هستند اما کفش های تاناکورا بیشتر کفش های دست دوم و استفاده شده اند. متخصصین مرکز جامع توانبخشی امید برای کسانی که دچار مشکات مختلف مچ و کف پا هستند انواع کفی و کفش طبی را بر اساس شرایط خاص هر بیمار طراحی میکنند. برای اینکه فریب فروشندگان سودجو را نخورید لازم است بدانید که کفش های استوک در مناطق مرزی کشور وارد می شوند و برای خرید کفش های استوک اورجینال لازم است که از فروشگاه های این مناطق خرید کنید و اگر شرایط سفر کردن به این مناطق را ندارید لازم نیست نگران باشید.

خیلی از افراد معتقدند که ما از کفش های روزمره و عادی برای پیاده روی استفاده می کنیم و مشکلی نداریم ! موجود هستند و این کفش ها در انواع مدل اسپرت، مجلسی، ورزشی، روزمره و… انتخاب کفش مناسب سبب کاهش مشکلات مربوط به پا و محافظت از پا و مفاصل پا شده و در نتیجه انجام فعالیتهای روزمره برای اشخاص سادهتر میشود. غالبا ضد آب و محافظ پا در برابر عوامل بیرونی، این مدل نیز از انواع مدل های کفش برای محافظت از عوامل بیرونی هنگام کار محسوب میشود. انتخاب کفش مناسب برای ورزش برای بالا بردن کیفیت تمرین تاثیر بسیار زیادی دارد. این کفش ها در فروشگاه های اروپایی از قیمت های بسیار بالایی برخوردارند اما پس از استوک شدن و وارد شدن به کشور ما از قیمت آنها کاسته می شوند و می توانید با قیمت هایی بسیار مقرون به صرفه کفش هایی برند و با کیفیت استفاده کنید.

این لباس ها از بهترین برندهای اروپایی هستند و از کیفیت بسیار ایده آلی برخوردارند و دلیل اصلی استقبال مردم همین موضوع است. کفش استوک به کفش هایی با کیفیت از برندهای اروپایی گفته می شود که این کفش ها در شناخته شده ترین فروشگاه های اروپایی به فروش می رسند و بنا به دلایلی که در ادامه ذکر خواهیم کرد این کفش ها استوک می شوند و در کشور های دیگر به فروش می رسند. امروزه کفش های زیادی با برند های مشابه اصلی در بازار موجود هستند و متاسفانه به اسم کفش های استوک به فروش می رسند در حالی که به هیچ وجه کیفیت کفش های استوک را ندارند. امروزه مراکز زیادی اقدام به فروش کفش ایمنی خارجی ارزان می نمایند که می توان با مراجعه به مراکز فروش در شهر خود و یا وب سایت های فروش اینترنتی اقدام به تهیه آن نمایید. هنگام انتخاب کفش باید نکات زیادی را در نظر گرفت از جمله اینکه کفش تنگ یا گشاد نباشد و تهویه و تعریق خوبی داشته باشد.

برای این که از این جهت راحت زندگی کنیم نباید راحتی پا را فدای شیکی کفش کنیم و هنگام خرید، کفش باید راحت باشد و تنگ نباشد. مطمئن شوید پنجه کفشتان به اندازه پنجه پایتان بوده و تنگ نباشد. کفش مناسب پیادهروی بایستی دارای خاصیت جذب شوک در قسمت پاشنه و زیر پنجه پا باشد. خاصیت ضربهگیری – لایه میانی در واقع بخش اصلی کفش محسوب شده و دارای خاصیت ضربهگیری میباشد.کفشها سبب کاهش نیروی بدن بر پاها نمیشوند؛ بلکه سبب افزایش زمان تأثیر نیرو شده و در نتیجه بدن زمان کافی جهت سازگاری با نیروی وارده را در اختیار خواهد داشت.