معرفی انواع مدل های کفش

تولید دستکش، کفش و لباس های چرمی بخشی از کاربردهای آن است. خانوادهای که در آن نظم و اقتدار پدر جایگاه مهمی داشت. با شروع صادرات کفش ملی به خارج از مرزهای ایران، یکی از افتخارات کفش ملی که در آن زمان تأمین یکپارچه کفشهای ارتش سرخ اتحاد جماهیر شوروی بود، رقم خورد. کفش های کامپوزیتی مناسب برای کار در محیط های الکتریکی خطرناک می باشند چراکه وجود موادی همچون الیاف پلاستیک و کربن موجب سبک وزنی آن ها شده است. پارک صنعتی اسماعیل آباد از اوایل سال ۱۳۵۰ کار خود را شروع کرد. او کلاسهای سوادآموزی مختلفی را در شرکت خود برگزار کرد و کارگرهای نخبه خود را به خارج از کشور برای تحصیل و آموزش میفرستاد تا مابقی نیز به تحصیل و آموزش تشویق شوند. این برند برای ملوانان و خدمه کشتی کفش های قایقی را طراحی و تولید کرد در حالی که از دهه ۱۹۷۰ به بعد کفش های قایقی مورد استفاده افراد ساحل نشین نیز قرار گرفت.

دو نوع کفش متفاوت هستند که به آنها هوراچی گفته میشود، یک نوع آن کفش های واقعا تاریخی است که طی قرن ها طراحی و به وجود آمده و نوع دیگر طراحی های عجیب نایک است که ابتدا از یک کفش ورزشی رنگ روشن نایک شروع شد که بسیار متمایز و متفاوت بود و سپس تکامل یافت و در انواع رنگ ها طراحی شد. برخی از انواع کفش مانند کفشهای پاشنه بلند برای انجام فعالیت جسمانی مناسب نیستند. کفشهای طبی با داشتن یک پاشنه عمیق و کفی مناسب برای تثبیت پا و متعادل نگه داشتن آن به رفع مشکلات پا کمک میکنند. در حین راه رفتن نباید پاشنه پایتان از کفش بیرون بیاید. در شکل و فرم ظاهری کفش چاک های تعبیه شده است تا راه رفتن با این کفش تسهیل گردد. یکی از مهم ترین گروه مصرفی کفش مردانه ؛ کفش های روزمره می باشد که با نام های کفش های راحتی و کفش های طبی هم شناخته می شوند.

وظیفه این شرکت که به «خانه بزرگ» معروف بود، بزرگ کردن ۲۲ کودک (از سن ۲ ماهه الی ۲ ساله) با نام ایروانیپور بود. او با حافظه خوبی که داشت، نام اکثر کارمندان و مدیران خود را به خاطر میسپرد و در زمانهای تولد برایشان گل و کارت تبریک میفرستاد. چکمهها نیز انتخاب خوبی هستند. تمامی کارآفرینان علاوه بر فعالیتهای تجاری به فعالیتهای خیرخواهانه اجتماعی نیز میپرداختند تا به نوعی هم به جامعه کمک کنند و هم زمینهساز پیشرفت برای بقیه شوند. تعداد کثیری از افراد جامعه مشغول به کار در محیط هایی چون موسسات، سازمان ها، کارگاه های صنعتی، کارخانه ها، صنایع و …

اعتماد و علاقه کارگران به شرکت تا جایی پیش رفت که در کارخانه، اعتصابی رخ نمیداد و همه کارمندان در تمامی سطوح با دل و جان برای پیشرفت کار میکردند. تمامی وعدههای غذایی کارگران کارخانه در مجموعه تهیه و سرو میشد. مجموعه آموزشی کفش ملی برای آموزش بهتر با «سازمان مدیریت صنعتی» نیز در ارتباط بود و گروههای مختلفی برای تحصیل بین آنها در حال رفتوآمد بودند. مدل دیگه ای که در دسته کفش های کلاسیک مردانه قرار گرفته و به عنوان کفش مردانه رسمی استفاده میشه کفش دربی است که به عنوان کفش چرم برت نیز شناخته میشود. هرچه جورابهایتان کمتر مشخص باشند، بر میزان رسمی بودن افزوده میشود.