مشخصات، قیمت، خرید کفش کالج چرم مردانه توگو کد 15

روی پنجه این کفش دوخت عمودی زده شده است و دارای یک درز است که حالت دندانه دار دارد و این موضوع بر جذابیت و خاص بودن این کفش افزوده است. کفش کالج بلژیکی (Belgian Loafer):کشور تولید کننده این کالج بلژیک می باشد.به همین علت به این نام شناخته می شود.این مدل بسیار شبیه به کالج قایقی هست و دارای منگوله هایی بر روی خود می باشد. به طور معمول دارای دوخت عمودی بر روی پنجه به همراه یک درز دندانهدار به ظاهر منحصربه فرد آن افزوده است. این کفشها به علت دوخت Uشکل آن در جلو شناخته می شوند و به طور معمول ساخته شده از چرم طبیعی یا مصنوعی و یا نبوک که نوعی چرمست که مانند جیر می ماند و ماندگاری و دوام بالاتری نسبت به آن دارد و از قسمت رویی پوست به دست می آید. البته در بیشتر موارد به دلیل آنکه روی کفش کالج باز است، افراد ترجیح میدهند این کفشها را بدون جوراب بپوشند.

یکی از اختلاف اساسی در بین کالج پوشان، پوشیدن کالج با جوراب یا بدون جوراب است. این مدل اکثرا بدون بند هستند و در قسمت جلوی آن سگک یا پاپیون زده می شود ولی گاها دیده شده که بندهایی تزیینی برای آن استفاده می شود.از دیگر ویژگی های این مدل می توان به قابلیت بالای آن برای ست کردن با انواع شلوار و تیپ مختلف اشاره کرد.در تصویر پایین می توانید بعضی از این انواع آن را مشاهده کنید. در واقع نام اصلی کفشهای کالج، کفش لوفر بوده که با ورود به کشور ما این نام جدید بنا به دلیلی نا مشخص روی آن گذاشته شده است. زمانی که شما مدل کفش خود را انتخاب کردید، یعنی نوع کالج باید به سراغ راحتی و دوام کفش خود بروید. البته همین امر و داشتن رویه باز،باعث می شود که این مدل را نوعی کفش تابستانی بدانیم و معمولا در زمستان پوشیده نمی شوند.از دیگر مزایای این مدل قابلیت تمیزشدن آسان آن می باشد که می توانید این مقاله را درباره به تمیزکردن انواع کفش بخوانید.

این مدل کفش ها را به راحتی می توان با استایل های روزمره ست کرد.استفاده از شلوارکتان برای این مدل محصولات بسیار پرکاربردست.البته بهترست که از شلوارهایی با رنگ های روشن مثل طوسی یا نقره ای استفاده کرد تا بیشتر جلوه کند. این محصول با ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده با قیمتی مناسب که تقریبا یک دهم مشابه خارجی آن در ایران تولید می شود.البته قیمت مناسب این محصول نسبت به خارجی آن به معنای بی کیفیتی آن نیست،از آنجایی که این کالا ساخته شده در ایران است و تمامی مراحل باز طراحی آن نیز توسط متخصصین کشورمان انجام گردیده،وابستگی به ارزهای خارجی ندارد و هزینه های اضافی و حمل و نقل نیز کاهش یافته است. شاید بخواهید با استفاده از لباسهای پارچهای تیپ دوستانه بزنید شما میتوانید برای این کار از کفش کالج، از جنس چرم جیر یا بافتهای سبک استفاده کنید. یکی از نقاط قوت کفشهای کالج یا لوفر، امکان ست کردن آنها با هر تیپ و شلواری است.

کفش کالج در انواع مختلف برای طیف های گوناگون تولید و عرضه شده است و نمی توان استفاده از آن را تنها به بزرگسالان نسبت داد،زیرا امروزه این مدل توسط بچه ها نیز پوشیده می شود و دارای تنوع رنگ و مدل بسیاریست که این یکی از ویژگی هایی است که باعث ترویج استفاده از این مدل کفش شده در جامعه شده است. با پوشیدن این نوع جورابها هم ظاهر دلخواه فرد ایجاد میشود و هم به سلامت و بهداشت پا کمک میشود. جوراب کالج نوعی جوراب است که مانند کفش کالج قسمت رویی آن باز است و ساق بلندی ندارد.پوشیدن جوراب همراه با این کفش نه تنها باعث زیبایی دوچندان آن می شود بلکه باعث حفظ سلامت پا در هنگام راه رفتن و پیاده روی با آن می گردد. ست کفش کالج با استایل اداری:استایل اداری را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و پرکاربردترین استایل ها معرفی نمود.معمولا طراحان مد و پوشاک هنگام طراحی استایل اداری به استفاده از رنگ های مشکی و طوسی بسیار توجه می کنند.پیشنهاد ما درکفش جوان برای ست کردن در این نوع استایل استفاده از رنگ هایی است که در میانه رنگ ها تیره و روشن قرار می گیرند.برای تکمیل این نوع استایل به هیچ عنوان از یک رنگ به تنهایی استفاده نکنید.