مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید

یک کفش تزئینی و مد گرا با در اختیار داشتن یک بند که به طور افقی از طریق پارچه لواف عبور می کند ، به یک لوفر ساده اضافه شد. زین برش باریکی را به قسمت بالای کفش اضافه می کند و باعث می شود کمتر در معرض انبساط قرار گیرد. به طور کلی ست کردن استایل های مختلف با این کفش ها کار چندان دشواری نمی باشد و شما چه در استایل های رسمی و اداری و چه در تیپ ها کژوال و غیر رسمی می توانید از کفش کالج زنانه استفاده کنید. بهترین و جدیدترین مدل رو انتخاب کنید و تیپ و استالی مُد روز و منحصر به فرد داشته باشید. با ما در این بخش از زیبامون دات کام همراه باشید و چند نمونه از جدیدترین مدل های کفش اسپرت و کالج مردانه رو مشاهده کنید و با ایده گرفتن از این مدل ها، یک انتخاب عالی و مناسب داشته باشید.

ست کفش کالج با استایل اداری:استایل اداری را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و پرکاربردترین استایل ها معرفی نمود.معمولا طراحان مد و پوشاک هنگام طراحی استایل اداری به استفاده از رنگ های مشکی و طوسی بسیار توجه می کنند.پیشنهاد ما درکفش جوان برای ست کردن در این نوع استایل استفاده از رنگ هایی است که در میانه رنگ ها تیره و روشن قرار می گیرند.برای تکمیل این نوع استایل به هیچ عنوان از یک رنگ به تنهایی استفاده نکنید. با توجه به طرحهای متنوعی که این کفش به خود میتواند بگیرد، علاوه بر یک محصول کژوآل بودن میتواند یک محصول رسمی هم باشد.

شاخصه بارز این لوفر نوار و تسمه بزرگ و پهنی است که در ساخت این محصول بکار رفته شده و روی قسمت بالایی آن دوخته شده است و به سادگی این محصول را از سایر لوفرها متمایز میکند. در میان همه این انواع مختلف کفش کالج ، بدون شک کفش های سبک لوکس محبوب ترین آن ها هستند. گرچه این کفش ها به عنوان کفش های روزانه استفاده می شوند ، اما امروزه کفش کالج مردانه با انواع مختلفی از لباس ها ، از جمله بسیاری از لباس های رسمی ، پوشیده می شوند. برای داشتن یک ظاهر غیر رسمی می توانید یک کفش راحت پنی مشکی را انتخاب کنید ولی می توانید آنها را برای مراسم های رسمی نیز بپوشید.

این کفش ظاهر ساده ای داره و برای آقایانی که به دنبال یک کفش راحتی و اسپرت با ظاهر معمولی هستند، گزینه مناسبی خواهد بود. این کفشها را به راحتی میتوان با یک پارچه مرطوب تمیز کرد. جنس جیر به شما امکان آزادی بیشتر را در مورد سازگارکردن پارچه توری منگوله ای خود با انواع مختلف لباس می دهد. توجه داشته باشید که نحوه استایل لباس راحتی شما بسیار مهم است، به همین دلیل ما این راهنمای تخصصی در مورد چگونگی پوشیدن کفش کالج مردانه برای ظاهری شیک با انواع کالج مردانه را گردآوری کرده ایم. نخستین نکتهای که هنگام خرید جوراب کالج باید به آن توجه کرد، جنس جوراب است. بنابراین هنگام خرید علاوه بر توجه به مارک و لوگو جوراب به جنس و کیفیت آن نیز توجه داشته باشید. در برخی مدل های کفش های لوفر که به همان کالج در ایران معروف هستند، به علت پوشیده تر بودن قسمت رویی کفش می توان از جوراب های مچی نیز استفاده کرد.