مدل های جدید کفش کالج(لوفر) پسرانه و مردانه

این محصولات بیشتر از سایر مدلها برای پذیرفتن رنگهای متنوع به خود امکانپذیر هستند. جدیدترین مدل پیراهن آستین کوتاه مردانه ؛ با نزدیک شدن به فصل بهار و تابستان انتخاب یک لباس خنک و سبک برای رهایی از گرمای طاقت فرسا یک امر واجب می باشد، بدین منظور از بخش مد و زیبایی ماگرتا مدل پیراهن هایی آستین کوتاه در طرح ها و رنگ های مختلف برای شما کاربر عزیز آماده کرده ایم. توجه داشته باشید که وقتی پیراهن آستین کوتاه می پوشید، جزئیات شما بیشتر نمایان می شود، بنابراین استفاده از عینک آفتابی شیک، ساعت زیبا یا دستبند چرمی مردانه را با کفش های کالج یا کفش های ورزشی مناسب فراموش نکنید. در تیپهای غیر رسمی میتوانید، با خیال راحت از کفشهای کالج استفاده کنید. انتخاب سایز مناسب برای انتخاب هر نوع پیراهنی مهم است و پیراهن آستین کوتاه نیز از این قاعده مستثنی نیست و نباید خیلی گشاد باشد همچنین درزهای شانه باید درست روی شانه شما باشد در غیر این صورت لباس روی بدن شما گریه می کند.

اگر شما دارای اضافه وزن در اندام خود هستید نباید از مدل های پفی و حجیم مثل کاپشن ها و پالتوهای بارانی پف دار و یا پارچه های چهارخانه استفاده کنید. اگر هنگام پوشیدن کفش فشار از ناحیه پنجه پا را احساس میکنید، بهتر است به سراغ کفشی بروید که هنگام پوشیدن پنجه پای شما درون آن احساس راحتی داشته باشد. و در تمام فصول از سال می توان پوشید البته در زمستان سعی کنید با احتیاط این کفش را پا کنید. راحتی بدین معنا که کفش های کالج به سرعت پوشیده شده و به راحتی و در کمترین زمام ممکن از پا خارج می شوند. کفش کالج بدون جوراب خوب جلوه میکند. کفش های کالج با جنس رویه ورنی بیشتر در مناسبت های رسمی دیده میشود، البته این نوع سبک کالج ها روهم میشه در تمام مواقع استفاده نمود، یکی از مزیت های خوب جنس ورنی تمیز شدن راحتر و سریعتر آنها هستش، از معایت جنس ورنی میتوان ضعیف بودن جنس در مقابل اجسام تیز و برنده نام برد و ایجاد خراش روی جنس بیشتر از بقیه جنسها به چشم میخورد.

هرسال قبل از شروع فصل بهار یعنی در اواخر فصل زمستان ویترین کفش فروشی های مردانه از مدل های متنوع کالج پر می شود. در فصل بهار و تابستان کفش کالج یکی از محبوب ترین کفش هایی است که برای آقایان وجود دارد. علاوه بر راحتی در استفاده، یکی دیگر از ویژگی های مهم کفش های کالج این است که به اسانی میتوان آن را با تیپ ها، استایل ها و مدل های مختلف پوششی لباس مردانه ست و هماهنگ نمود. کفش های کالج بند ندارند و لازم نیست زمانی را صرف بستن و باز گردن بند کفش هایتان کنید ، یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش مردانه این است که با انواع سبک های لباس پوشیدن هماهنگ است.

کفش های کالج مردانه، در فصل گرما پی از پیش طرفدار دارد. یکی از لباسهایی که تیپ و شیک پوشی شما در فصل زمستان را تضمین می کند انتخاب پالتوی مناسب است .پالتو باید طوری انتخاب شود که ظاهر ما را بهتر از قبل نشان دهد چرا که در کل فصل سرد سال قرار است آن را به تن کنیم بنابراین باید به گونه ای انتخاب شود که با فرم بدن ما مناسب باشد . این نوع کفش ها به دلیل جنس سبک و خنک که دارد در فصل تابستان بیشتر مورد توجه آقایان قرار می گیرد. یکی از انواع این سبک ها کالج مردانه و یا به عبارتی لوفر است. کفش های مردانه برخلاف کفش های زنانه دارای مدل های متعدد و متفاوتی نیستند و تنوع مدل کفش های مردانه در چند سبک مختلف خلاصه میگردد. از بخش جوراب کالجی زنانه و جوراب کالجی مردانه دیدن نمایید. پس اگر برای به دنبال یک انتخاب مجلسی و رسمی هستید تا آنجایی که می شود از طرح های ساده و شیک تر استفاده نمایید.