مدل های جدید کفش کالج(لوفر) پسرانه و مردانه

اگر میخواهید بدانید که چه نوع لباس های را همیشه می توانید بپوشید حتما ادامه مقاله را مطالعه کنید. کالج با چه شلوارهایی ست می شود؟ اما همیشه در این مورد سوال می کنند که کالج را با چه کت و شلواری می توان بپوشیم؟ اما خب چه مدل کت و شلواری بپوشید همیشه سوال بوده است. اما اگر می خواهید تیپ با استایل رسمی بزنید بهترین کار این است کت تک به رنگ تیره و کفش های کالج ورنی که رنگ آن هم تیره یا کمی روشن باشد. اگر می خواهید به مراسم های رسمی بروید بهترین کار این است که کت و شلوار را همراه با کالج بپوشید. در برخی مراسم ها واجب است که لباس های رسمی یا نیمه رسمی بپوشید و همچنین نمی خواهید لباس های که ست می کنید براساس مدروز نباشد.

مثلا در مراسم های که حالت رسمی دارند یا در دانشگاه، محل کار، گشت و گذار روزانه، مسافرت های طولانی خلاصه که در همه کابرد دارد. برای ورزشکارانی که به صورت حرفه ای ورزش می کنند، یا کسانی که در طول روز به دلیل فعالیت طولانی مدت بیرون از خانه، همواره کفش به پا دارند، یا افرادی که به هر دلیل کف پایشان زیاد عرق میکند، بو گرفتن کفش یا کتونی یکی از بزرگ ترین معضلات است در مقاله “بهترین پودر بوگیر کفش” به طور کالم در مورد پودر بوگیر کفش صحبت کردیم که بهتون پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید. به طور کلی ست کردن استایل های مختلف با این کفش ها کار چندان دشواری نمی باشد و شما چه در استایل های رسمی و اداری و چه در تیپ ها کژوال و غیر رسمی می توانید از کفش کالج زنانه استفاده کنید.

خب جواب این سوال که کجا بپوشیم بستگی به این دارد که با چه چیزی می خواهید ست کنید. در هنگام استفاده از کفش کالج در یک استایل می توانید از یک کیف هم رنگ باکفش نیز استفاده کنید تا هماهنگی بیشتری در استایل خود داشته باشید. در برخی مدل های کفش های لوفر که به همان کالج در ایران معروف هستند، به علت پوشیده تر بودن قسمت رویی کفش می توان از جوراب های مچی نیز استفاده کرد. کفش کالج، کفشهای تخت و یا پاشنه کوتاه و از جمله کفشهایی است که در سراسر جهان محبوبیت زیادی را در بین جوانان داشته و جز پر مصرف ترین کفشها محسوب میشود که به راحتی با هر نوع استایلی ست ست میشود. نوع کفش: این کفش هم مانند سایر کفش های زنانه مدلهای مختلفی دارد این شما هستید که باید با توجه به نوع استایل و سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری نمائید.

عده ای نیز ترجیح می دهند در هنگام پوشیدن کفش کالج جوراب به پا داشته باشند، که در صورتی که نوع جوراب به صورت کوتاه و اصطلاحا ” کفی” باشد، این کار مشکلی را در استایل شما ایجاد نمی کند اما جوراب های ساق دار به هیچ وجه توصیه نمی شوند. شاید همین انعطاف کالج است که دوست داران فشن را مجذوب خود کرده و آن را به ترند کفش ها تبدیل می کند. اگر علاقمندید که بدانید که کدام مدل کت و شلوار شما را شیک تر می کند پیشنهاد می کنم ادامه مقاله را بخوانید. شما میتوانید برای تیپهای نیمه رسمی خود از رنگهای کامل کننده برای کت و شلوار و پیراهن استفاده کنید.