قیمت و خرید کفش کالج مردانه جوتی جینز JootiJeans مدل 02851505

نام اصلی این کفش چرم مردانه ،کفش لوفر است اما در ایران با نام کالج شناخته میشود. اگر به هر دلیل مجبور به پوشیدن جوراب هستید، اما مدل کفش شما کالج است، یا هر کفش دیگری که نباید با آن جوراب بپوشید، میتوانید از تکنیک تبدیل جوراب معمولی به کالج استفاده کنید. حتی میتوانید به جای پوشیدن پیراهن، تیشرت به تن کنید و شلوار خود را چند لا بالا بزنید تا استایل شما بینهایت جذاب و شیک شود. در این مطلب از شیکس مد علاوه بر راهنمایی برای خرید یک کفش کالج مناسب، چند مدل پرفروش کفش کالج مردانه جدید را که میتوانید به صورت اینترنتی آنها را سفارش دهید، به شما معرفی خواهیم کرد. این مدل لوفر نیز ماهیت اصلی همه کفشهای کالج را دارا است، با این تفاوت که دارای زنگولهدار و قسمتهای تزئینی ریش ریش شده در رویه خود است. استایل راک اند رول: قبل از هر چیزی بهتر است، شما را با استایل راک اند رول آشنا کنیم.

این کفش هم با چرم و هم با جیر ساخته میشود و برای استایل رسمی و اسپرت مناسب است. کفش کالج مردانه اسپرت از آن دسته کفشهایی است که همه جا میتواند به کارتان بیاید؛ چه در دانشگاه و مدرسه، چه محل کار و چه در گشت و گذارهای روزانه. کفش کالج نوعی کفش با پاشنهی کوتاه، ساق کوتاه، همراه با کفی تخت و بدون بند است که در انواع مردانه میتوان آن را با انواع مختلف لباس مردانه (چه کلاسیک و چه اسپرت) به پا کرد. بهترین حالت این است که خود را محدود به استایل خاصی نکنید، میتوانید با شلوار جین و حتی کت و شلوار نیز کالج بپوشید. کفش کالج مردانه را می توان نوعی کفش با کف صاف و پاشنه کوتاه آن دانست. کفش های مردانه برخلاف کفش های زنانه دارای مدل های متعدد و متفاوتی نیستند و تنوع مدل کفش های مردانه در چند سبک مختلف خلاصه میگردد.یکی از انواع این سبک ها کالج مردانه و یا به عبارتی لوفر است.در فصب بهار و تابستان کفش کالج یکی از محبوب ترین کفش هایی است که برای آقایان وجود دارد.

در ادامه چند مدل کفش کالج مردانه جدید و با قیمت مناسب را از فروشگاههای اینترنتی معتبر به شما معرفی میکنیم، که میتوانید به سادگی آنها را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. این مدل لوفر در واقع مدرن ترین نوع از کفشهای کالج است که دارای یک کمان کوچک در زبانه کفش است که اهداف تزئینی دارد. برای استایل رسمی، پوشیدن یک کالج چرمیِ مشکیِ براق بهترین انتخاب ممکن باشد. کفشهای کالج بسیار راحت هستند و شما میتوانید بدون آنکه خم شوید، آنها را در آورده و یا به پا کنید. این مدل به حدی راحت است که شما میتوانید مسافت خیلی زیادی را بدون خسته شدن با آن طی کنید. حتی اگر برخی از افراد کالج را به استایل رسمی بپوشند، به دلیل منشاء آن و عدم وجود بَند، کفش رسمی در نظر گرفته نمیشود.

اتفاقاً مخترع کالج پنی عاشق نگه داشتن پنی بر روی کفشهای خود بود. دوخت معروف U شکل روی کفش مهمترین مشخصه این مدل کفشها است. دو نفر از طراحان به نامهای متیو و ربکا ویلدا اسمیت این کفش را طراحی و تولید نمودند و برای راحتی بیشتر پادشاه هنگام پوشیدن و درآوردن کفش، بندها را از این محصول حذف کردند؛ آن محصول همین کالج معروف امروزی است. خرید کفش کالج باید از یک فروشگاه معتبر صورت بگیرد. این مسئله نشاندهنده این است که کفش کالج درواقع یک کفش فصلی بهحساب می آید؛ یعنی شما می توانید در دو فصل گرم سال از این کفش استفاده نمایید و اکثر مدلهای این کفش معمولاً مناسب استفاده در فصول سرد سال نیستند. امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کفش کالج زنانه در اختیار شما قرار دهد. برای پوشیدن جوراب همراه با کفش کالج مردانه صحبت های متفاوتی به میان آمده است و هر کدام از افراد دارای نظرهای متفاوتی نسبت به پوشیدن جوراب کالج با آن دارند، اما به علت کوتاه بودن رویه کفش کالج مردانه معمولا آقایان از پوشیدن جوراب همراه با آن امتناع می کنند و به علت اینکه جوراب از زیر کفش مشخص نباشد، ترجیح می دهند ریسک خراب شدن استایل را به گردن نگیرند و جوراب نپوشند، ولی باید این نکته را بدانید که نپوشیدن جوراب باعث تعریق بیشتر و ایجاد قارچ های زیاد روی پوست پا می گردد.