ساخت و تولید کفش چرمی از چه تاریخی شروع شد

موکاسین ها از چرم نرم و یا جیر ساخته میشوند، کفش های موکاسین اصولا با لوفر ها اشتباه گرفته میشوند، یکی از شاخصه های تمایز این دو این است که موکاسین ها بند دارند اما لوفرها نه. این مانتوها به همراه شلوار راسته یا دمپا گشاد میتونن یه استایل شیک براتون بسازن. اسپورت پوش ها میتونن مانتوهای کتی رو در رنگ های مختلف با شلوار جین اسکینی یا شلوار مام استایل بپوشن و مطمئن باشن که حسابی خوش تیپ و خوش پوش شدن. حالا چرا گفتیم جذاب؛ چون که این مانتوها حسابی کار راه اندازن و همه جا میتونید اونا رو بپوشید و از شیک بودن استایلتون مطمئن باشید.

توی این مطلب هم سراغ مانتوی کتی رفتیم باید اعتراف کنم که یجورایی پارتی بازی کردم چون من خودم عاااااشق این مانتوها هستم اگه شما هم مثل من از دوستداران مانتوهای کتی هستید ادامه این مطلب از دست ندید چون میخوام بهتون بگم که مانتوی کتی رو با چه کفشی بپوشید تا حسابی جذاب شید. اگه مانتوی خامه دوزی دوست ندارید ولی میخواین بدونید که قد کوتاه ها و قد بلندا هر کدوم چه مانتویی بپوشن بهتره بازم مطلب بالا بهتون کمک میکنه پس بخونِش ضرر نمیکنی. کفش پاشنه بلند استایل شما رو تکمیل میکنه پس ازش غافل نشید. برای داشتن یه استایل اسپرت بی نظیر با مانتوی کتی از کتونی غافل نشید. صنعتی شدن شهرها مدل زندگی افراد را تغییر داده و نیازهای جدیدی برای مردم ایجاد کرده بود. صندلهای پیاده روی باید کاملا سایز پا باشد و در صورتی که خیلی تنگ یا گشاد باشد در هنگام راه رفتن باعث ایجاد درد و یا تاول در سطح پا میشود.

توصیه میشود که شخص دیگری پاهای شما را اندازهگیری کند چرا که بایستی کاملاً در حالت ایستاده قرار بگیرید وزن بدن باید به طور کامل بر روی پاها قرار بگیرد. صندل های اسلاید(سرسره) که به آنها سرسره استخر (اسلاید پول) نیز گفته میشود در آغاز به عنوان کفش حمام معرفی شدند، سپس آنها را برای استفاده همراه لباسهای روزانه تغییر طراحی دادند و به آنها اسلاید صندل نام دادند، اما این مدل صندل برای استفاده در آب طراحی شده. برای ما ایرانی ها همیشه اسفند یادآور شلوغی و جنب و جوش بوده؛ از موقعی که یادمون میاد این ماه سال خیابونا شلوغ بوده و مردم هم در حال آماده شدن برای سال نو.

کشف و تصرف سرزمینهای جدید، فناوریهای نو و درک متفاوت از جهان، سبک و مد کفش را تغییر داد. اما طراحان لباس فقط به این رنگ بسنده نکردن در کنار مانتوهای بنفش یکی دیگه از مانتوهایی که امسال حسابی مد شده مانتوهای خامه دوزی شده هست. اگه هنوز وقت نکردید که دنبال خرید لباس برید احتمالا کنجکاو شدید و میخواین بدونید که چه مانتوهایی مد شده. اکثر فروشگاههای موجود در آن کیف و کفش مجلسی زنانه میفروشند و حتی از قدیم این خیابان به مرکز خرید کیف و کفش عروس در تهران مشهور بوده است؛ اما کفشهای مردانه، بچهگانه و حتی فروشگاههای کفش ورزشی هم در این خیابان به وفور وجود دارند و شما میتوانید یک خرید خانوادگی راحت در این خیابان داشته باشید و از خرید در مرکز خرید کفش در تهران لذت ببرید.