راهنمای انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار – خبرآنلاین

در واقع اگر کفش و لباس کار شما استاندارد طراحی و تولید شده باشد هیچ کدام از این مسائل اتفاق نمی افتد. وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند. کسانی که از بازار بزرگ تهران خرید میکنند، میدانند که در راسته کفاشها میتوان از بهترین کفشهای دست دوز چرمی تا ارزانترین کفشها را پیدا کرد. مجموعههای بزرگ تیراژه 1 و 2، میلاد نور و کوروش در غرب تهران پر از فروشگاههای کفش هستند. میدان هفتحوض نارمک برای اهالی شرق تهران و فلکه اول و دوم صادقیه نیز جزو مراکز خرید کفش برای غربنشینان تهران به شمار میروند که علاوه بر کفش مجلسی، برای خرید انواع صندل زنانه هم مناسب هستند. اگرچه کفشهای کاملا تخت را میتوان با این نوع شلوار ست کرد اما مهم است مطمئن شوید که شلوار دوخت خوبی دارد.

خانم ها نباید کفش های با پاشنه بلندتر از پنج سانتیمتر بپوشند. و یا مزیت این لباس ها نسبت به لباس های موجود در بازار چیه ؟ چرم طبیعی استفاده شده در کفش های ایمنی معمولا از جنس چرم شتر، بز و گاو می باشند که چرم گاوی نسبت به دو مورد دیگرکیفیت بالاتری داشته و معمولا از چرم بز در روکش داخلی کفش استفاده می شود. البته اگر به دنبال خرید کتانی برند هستید، باید در زمان خرید خیلی دقت کنید که کفش اوریجینال بخرید. در این مقاله ترفندهایی برای پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه در مدت زمان طولانیتری را به شما آموزش میدهیم.

اگر کفش شما جلو بسته است و کمی به سختی پای شما به داخل کفش میرود، میتوانید با مرطوب کردن پاهای خود به راحتی کفشهایتان را بپوشید. مراقبت کردن و تمیز کردن آن به مراتب ساده تر می باشد. بیشترین کاربرد کفش های پاشنه بلند در مراسمات و مجالس رسمی و در برخی مواقع در قرارهای عصرگاهی نوع طبی و راحت تر آن استفاده می شود. اگر از کفی طبی استفاده میکنید، آنها را نیز همراه داشته باشید. هنگام خرید کفش ورزشی، جورابهایتان را که هنگام ورزش کردن میپوشید، با خود همراه داشته باشید. مهمترین موردی که باید به آن توجه کنید این است که کفش را با توجه به سایز دقیق پای خود انتخاب کنید.

طول پای خود را اندازه بگیرید، از پاشنه تا نوک شصت بزرگ را با خط کش اندازه بگیرید. میدان بهارستان مرکز خرید کفش زنانه است اما در ادامه میدان و خیابان مصطفی خمینی، بورس فروش کفش مجلسی مردانه شکل گرفته است که در رقابت با بورس کفش مردانه میدان فردوسی قیمتهای کمتری دارد. خیابان صف یا همان باغ سپهسالار (باغ صدراعظم)، مهمترین و قدیمیترین مرکز فروش کفش زنانه و مردانه در تهران بوده و هنوز هم هست. برخی برندهای معروف کفش ورزشی در این خیابان نمایندگی اصلی دارند و میتوانید با خیال راحت از آنها خرید کنید. سامان شوزز کار خود را با احداث فروشگاهی در زمینهی کفش در شهر بانه و از سال ۱۳۹۰ شروع کرد. ما در «بلد» به شما کمک میکنیم تا معروفترین مرکز خرید کفش تهران را بشناسید و با مراجعه آسان به آنها، مطابق با استایل و سلیقه خودتان کفش مورد علاقهتان را بخرید.