راهنمای انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار – خبرآنلاین

پنجه پهن و با ارتفاع : پنجه کفش یا Toe box از مهمترین قسمت های آن است. سطح داخلی یکنواخت : با دست کشیدن به تمام سطح داخلی کفش باید متوجه شویم سطوح یکنواخت و قوس های نرمی در درون کفش وجود دارد. در این صورت، بهجای اینکه در نظر بگیرید که با شلوارتان چه کفشی مناسبتر است، به این موضوع فکر میکنید که با کفش شما چه شلواری تناسب بیشتری دارد. در صورتی که هنگام خرید اینترنتی با گزینههای متنوعتری مواجه میشوید. اما نکته منفی که در این راستا وجود دارد این است که بیتوجهی به چند نکته کوچک میتواند باعث هدر رفتن هزینه شما شود و تبدیل به یک تجربه تلخ از خرید کفش شود. بنابراین، در لحظه خرید، اطمینان حاصل فرمایید که تمام جزئیات کفش را مطالعه کردهاید. این موضوع در انتخاب کفش بیشترین تاثیر را روی راحتی پای شما می گذارد.

این مجموعه ی بی نظیر از کفش های ورزشی نه تنها با شلوارهای دوندگی در فضای آزاد برای دستیابی به ظاهری لوکس و در عین حال ورزشکارانه به شما کمک می نماید، بلکه، از لحاظ ارگونومی هم منجر به افزایش عملکرد ورزشی تان می گردد. کفش مردانه سه کاربرد عمده دارد: یکی برای پوشیدن سر کار، دیگری برای پوشیدن در مجالس و مهمانیها و آخرین دسته کفش ورزشی برای انجام بدنسازی، دویدن و غیره. شاید همین ویژگی باعث شده تا خرید کفش مردانه یکی از خریدهای رایج در میان آقایان باشد. سه نکته مهم و اصلی کاربرد، فصل و زیبایی در انتخاب کفش وجود دارد که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. هیچوقت معیار شما برای انتخاب اندازه کفش شماره ای که روی آن نوشته شده است نباشد. کفش جهت حفاظت پا است ولی بعضیها شیکی را به راحتی پا ترجیح میدهند. مهم ترین وظیفه کفش حفاظت از پا و ممانعت از آسیب رسیدن به آن است ولی متاسفانه بسیاری از کفش ها به پا آسیب میرسانند.

پاشنه مناسب : پاشنه Heel کفش از قسمت های مهم آن است. اگر شیک بودن برایتان مهم است، روی خرید یک جفت کفش مردانه مرغوب وسواس بهخرج دهید. به همین دلیل دراین قسمت تلاش بر آن شد تا به معرفی روشهای مختلف ارتباط مخاطبان و خرید محصولات سازمانی پرداخته شود. کشش زیاد بر روی تاندون آشیل که به علت نداشتن پاشنه ایجاد میشود، همراه با نداشتن قوس کف پایی که در این نوع کفش ها معمول است موجب میشود فاشیای کف پا دچار کشش شود. خرید از مارک و برندهایی که قبلا امتحان کردهاید را اولویت قرار دهید؛ زیرا، در چنین حالتی درک بهتری از سایز و چگونگی قرار گیری کفش بر روی پا خواهید داشت.

البته این به معنای امتحان نکردن سایر مارکها یا وبسایتهای خرید آنلاین نیست. افرادی که قصد خرید کفش مردانه را دارند، این گزینه میتواند بسیار مناسب باشد. این مدل از کفش مردانه در واقع نوعی از کفشهای کالج بهحساب میآید که رسمیتر از مدل ذکرشده دیده میشود و از آن به عنوان کفش مردانه مجلسی نیز استفاده میکنند. استفاده طولانی مدت از کفش پاشنه بلند موجب میشود عضلات پشت ساق و تاندون آشیل کوتاه تر از معمول شوند. استفاده از کفش پاشنه بلند موجب فشار بیشتر به پنجه پا میشود. استفاده از این کفش ها همچنین موجب افزایش فشار در قسمت داخلی مفصل زانو میگردد. سرخپوستان آمریکایی اولین کسانی بودند که آنها را پوشیدند: آنها تکهای چرم را در زیر کفی گرد کرده و یک پارچهای روی دور کمر آن دوختند تا حرارت را افزایش دهد. این مدل کفشها با توجه به جنس رویه و پاشنههای پهن و یک تکه مناسب برای افرادی است که مدت زمان طولانی سر پا میایستند و برای اجتناب از انواع دردهای کمر و پا به سراغ این مدل کفشها میروند.