در حالت ایستاده پاها بیشتر پهن میشوند

تقریبا در انواع مدل های کفش ، کفشی که در قسمت بالایی دو رنگ داشته در دسته کفش اسپکتیتور به حساب میاید. کروکها نیز در همین دسته قرار دارند. شاید یک کفش با کفی پاشنه بلند، به نام پاشنه مخفی، نیز از این نوع کفشها بیابید. این کفشها ظاهری زیبا دارند و برای یک قرار ملاقات شبانه بسیار جذاب هستند. کفش اسپرت چرم مردانه معمولا برای کسانی که به دلیل پا درد و کمر درد پیاده روی های طولانی می توانند انجام دهند بسیار راحت و مناسب هست. این دمپاییها به دلیل تهویهای که فراهم میکنند برای بهبود بیشتر مشکلات پا ایدهآل هستند. کفش شما لباستان را کامل میکند و اولین و آخرین چیزی است که دیگران به آن توجه میکنند.

این نوع شلوار زمانی بهترین ظاهر خود را دارد که تقریبا زمین را لمس کند اما بهطور کامل کفش را نپوشاند. لازم به یادآوری است که کفش کتانی، تنها برای فعالیتهایی مثل پیادهروی و استفاده روزمره کاربرد دارد و نمیتوان برای ورزش های تخصصی از این کفش استفاده کرد. به همین خاطر، در لحظه خرید لازم است که جدول سایزبندی کفش مورد نظرتان را مطالعه کنید. از سوی دیگر، همیشه به یاد داشته باشید که کفش را متناسب با موقعیت انتخاب کنید. درصورتیکه میخواهید محصولات timberland را تهیه کنید توجه داشته باشید که کفش اورجینال یا اصل آن را از نمایندگی بخرید.

اشکالی ندارد. ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم بر اساس نوع شلوار خود، مناسبترین کفش را انتخاب کنید. این نوع دمپاییها باعث میشوند پاهای شما را خنک و راحت نگه داشته شوند و بهخصوص برای روزهایی که دوست دارید استراحت کنید عالی هستند. حتی برای کارهایی مثل دویدن نیز کفشهای بدون بند، گزینهای عالی برای کسانی هستند که ساق پای لاغری دارند. برای افراد عادی و حتی ورزشکارانی که میخواهند دویدن را شروع کنند، انتخاب کفش ورزشی مناسب همیشه چالش بزرگی بوده است. در صورت انتخاب غلط و نادرست یک کفش اسپرت دخترانه و پسرانه جهت ورزش کردن ، به جای اینکه در هنگام ورزش کردن لذت ببرید و نهایت استفاده را از ورزش کردن ببرید حواستان پرت کفش تان باشد یا درد زانو داشته باشید یا اینکه کفش پای شما اذیت شود و در نهایت شاید کارتان به بیمارستان نیز کشیده شود. بعبارتی کفشی که مناسب پیاده روی، ورزش و تمرین، دویدن و در کل کفشی که با آن بتوان احساس راحتی و نشاط کرد.

در صورتی که برای شما ضرورت برای خرید کفش های کتانی وجود داشته باشد بایستی برای انتخاب یک کفش کتانی مناسب به نکات و اصولی توجه داشته باشید تا بعد از خریداری آن کفش احساس پشیمانی نکنید. پاشنه پا در عین اینکه باید در کفش احساس راحتی کند، باید فیت هم باشد. توصیه میشود که شخص دیگری پاهای شما را اندازهگیری کند چرا که بایستی کاملاً در حالت ایستاده قرار بگیرید وزن بدن باید به طور کامل بر روی پاها قرار بگیرد. کف داخلی با شکل مناسب : کف کفش از داخل Foot bed باید قوس هایی داشته باشد که هماهنگ با قوس های کف پا باشد. با گذشت زمان چربی موجود در کف پا و پاشنه نازک شده که باعث درد پا میشود. کفش تنگ در افراد دیابتی باعث ایجاد زخمهایی در پا میشود که گاهی اوقات غیرقابل درمان و حتی منجر به قطع پا میشود.