در حالت ایستاده پاها بیشتر پهن میشوند

چرم طبیعی به علت منافذی که در بافت خود دارد، امکان تبادل هوا را با بیرون کفش چرمی مهیا میسازد. هر بازیکنی که وارد ترکیب میشد بهترین خودش را به نمایش میگذاشت، چون همه میخواستند که تیم به پیروزی برسد. به این ترتیب باستانشناسان فهمیدند که کفشی را پیدا کردهاند که از اهرام ثلاثهی مصر و استون هنج (Stonehenge) و حتی از مومیایی مرد یخی اوتسی(Otzi) هم قدیمیتر است، علاوه بر این کفشها، آنها قدیمیترین شراب خانهی تاریخ(arena-1 winery) و تفالهی بیش از 30 نوع میوه، ظروف، خمرههای متعدد، پارچه، خنجر، ابزارآلات، مصنوعات و منسوجات بسیار قدیمی و با ارزشی را نیز پیدا کردند، اما جالبترین آنها این کفشها بوده که سایز آنها حدود 38 اروپایی بودهاست (سایز 7 آمریکایی و سایز 5 بریتانیایی). هر چقدر هم که کفش هایتان زیبا، شیک و گران باشد، تحمل کردن درد هنگام پوشیدن آنها نیز ایده خوبی نخواهد بود. کفشهای تنیس دارای یک طراحی به خصوصی هستند که به حرکات از پهلو و انتقال ناگهانی وزن که بازیکنان در هنگام بازی ناچار به انجام آنها میباشند، کمک میکند.

هنگام خرید کفش مردانه به چه نکاتی توجه کنیم؟ کفش های مردانه و زنانه در برندهای معتبر : آدیداس،نایک، اسیکس و… قدیمی ترین تصویری که از کفش کشف شده است مربوط به غاری در اسپانیا است که به 12000 تا 15000 سال قبل از میلاد بر میگردد و تصویر زن و مردی است که چکمه های کف به پا دارند. برای مثال، بانیمد به عنوان یکی از فروشگاههای قدیمی و مطرح اینترنتی، یک گزینۀ مناسب برای خرید شماست. یکی دیگر از نکات مهم این است که جاذب شوک وارد شده از زمین به پا باشد تا از ایجاد فشار به پا، زانو و کمر پیشگیری شود. در آن لحظات مربی به بازیکنان اعتماد کرد و خوشبختانه توانستیم بلیت مسابقات جهانی را در همان بازی برای خود رزرو کنیم. انتخاب کفش مناسب و راحت پا صدمات ناشی از آن بر قسمت های مختلف پا را کاهش می دهد اما به نظرتان خرید یک کفش مناسب کار راحتی است !

درست است که در هر دو مسابقه بازنده شدیم، اما مقابل هر دو تیم خیلی خوب بازی کردیم؛ البته نباید فراموش کنیم که همان اسپانیا نایب قهرمان اروپا هم شد و در فینال نتیجه را با اختلاف یک گل به سوئد واگذار کرد. مقابل کویت هم همه دیدند که تا شوت پایانی انگیزه داشتیم. فارس: اگر شوت پایانی سجاد استکی در بازی مقابل کویت گل نمیشد، کار برای صعود سخت میشد. ما هم وارد زمین شدیم و خطا گرفتیم و ضربه نهایی را هم سجاد استکی زد و به پیروزی رسیدیم. به هر حال برنده شدیم و به عنوان صدرنشین راهی مرحله دوم شدیم.

آنها عنوان نایب قهرمانی جهان را دارند و سالهای است که از بازیکنان خارجی استفاده میکنند. در نهایت شرایط به گونهای شد که دو نفر دو نفر و گاهی تک تک توانستیم خود را به عربستان برسانیم و به جمع سایر نفرات اضافه شویم. اینکار هم یک برنامه بلند مدت به همراه حمایت مالی میخواهد. در نیمه اول هم چند گل از حریف عقب بودیم، اما در نیمه دوم بازیکنان شروع عجیب و غریبی داشتند. از عراق عقب بودیم و توانستیم به بازی برگردیم و برنده شویم. در ادامه دو بازی با عراق و عمان در تهران انجام دادیم که مسابقات خیلی خوبی بود و سپس به اسپانیا رفتیم. تنها مشکل این بود که این طرح فقط برای چرم نرم و انعطافپذیر قابل استفاده و مناسب بود. نکته قابل اهمیت ضمانت 10ماهه این محصولات می باشد.