در حالت ایستاده پاها بیشتر پهن میشوند

از سوی دیگر، همیشه به یاد داشته باشید که کفش را متناسب با موقعیت انتخاب کنید. اگر پای لاغری دارید و میخواهید بهترین کفش را متناسب با اندام و موقعیت انتخاب کنید گزینههایی که در این مقاله مطرح شد میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. دوندههایی با قوس کف پای کوتاه و کم دارند برای جلوگیری از آسیبدیدگی و مصدومیت در حین راه رفتن و دویدن، نیازمند کفشهایی هستند که کف آنها ثبات و استحکام بیشتری داشته باشد. خصوصیات مشترکی وجود دارند که تمام کفش های طبی باید واجد آنها باشند. باید کفش کار استانداردی خریداری کنید که در وهله اول از پا و بعد از کل بدن و جانتان محافظت کنید.

در صورتی که کفش با فعالیت مورد نظر و وزن بدن متناسب نباشد میتواند سبب افزایش احتمال آسیبدیدگی شود. چه به عروسی و چه به پارک برای توپ بازی بروید، این مجموعه ی شیک از هر جنبه ای متناسب با مشغله های مختلف زندگی روزمره ی شما می باشد. پنجه پهن و با ارتفاع : پنجه کفش یا Toe box از مهمترین قسمت های آن است. اما کفشهای با پاشنهی صفر یا کم، بیشتر روی قسمت میانی یا انگشتان پا فشار وارد میکنند. بعبارتی کفشی که مناسب پیاده روی، ورزش و تمرین، دویدن و در کل کفشی که با آن بتوان احساس راحتی و نشاط کرد. رایج ترین و پرطرفدار ترین نوع کفش اسپرت دخترانه و پسرانه را می توان به کفش های مخصوص پیاده روی و دویدن اشاره کرد. کفش های کتانی اسپرت دخترانه و پسرانه در نوع ها و شکل های مختلفی طراحی شده اند.

در صورت انتخاب غلط و نادرست یک کفش اسپرت دخترانه و پسرانه جهت ورزش کردن ، به جای اینکه در هنگام ورزش کردن لذت ببرید و نهایت استفاده را از ورزش کردن ببرید حواستان پرت کفش تان باشد یا درد زانو داشته باشید یا اینکه کفش پای شما اذیت شود و در نهایت شاید کارتان به بیمارستان نیز کشیده شود. بااینحال، اگر پای پهنی دارید ممکن است برای خرید این کفش به فکر کردن بیشتری نیاز داشته باشید. در صورتی که برای شما ضرورت برای خرید کفش های کتانی وجود داشته باشد بایستی برای انتخاب یک کفش کتانی مناسب به نکات و اصولی توجه داشته باشید تا بعد از خریداری آن کفش احساس پشیمانی نکنید.

از نکات بسیار مهم در انتخاب کفش مردانه، کیفیت و مدل آن است که باید به درستی انتخاب شود. درنهایت، وقتی صحبت از کفش به میان میآید، نهتنها زیبایی کفش اهمیت زیادی دارد بلکه راحتی آن نیز بسیار مهم است. بر طبق تحقیقات انجام شده، تعداد زیادی از افراد از کفش با اندازه نامناسب استفاده میکنند. بهتر است بدانید مطالعاتی که اخیر صورت گرفته اند نشان می دهند اگر پا در فشار باشد می تواند عملکرد افراد را به میزان زیادی کاهش دهد و این موضوع در محیط های کاری اهمیت بسیار زیادی دارد. در بازار، مدلهای بسیار متنوعی از کفشهای ورزشی وجود دارد و همین باعث شده تا انتخاب مشکل شود. این کفشها ظاهری زیبا دارند و برای یک قرار ملاقات شبانه بسیار جذاب هستند. اگرچه آنها ظاهر شیکی دارند اما مطمئنا برای پیادهروی مناسب نیستند. این دمپاییها به دلیل تهویهای که فراهم میکنند برای بهبود بیشتر مشکلات پا ایدهآل هستند.