در تهیه کفش به چه نکاتی توجه کنیم. کفش خوب چه خصوصیاتی دارد

اما او که سودای تولید کفش در ایران را داشت راهی اروپا شد و پس از سفری که به چکسلواکی داشت، توانست دو کارشناس تولید و یک اتو کلاو (وسیلهای برای گرم کردن پلاستیک و …) را به ایران وارد کند و با این تجهیزات تولید گالش ماشینی را با تنها ۳۵ کارگر آغاز کرد. سپس از سال ۱۳۳۰ به تجارت، صادرات و واردات با محوریت واردات کفش به نمایندگی از شرکت باتا (شرکت کفشسازی واقع در چکسلواکی) و صادرات اقلامی مثل کتیرا و مواد روغنی مشغول شد. کفشهای کلاسیک از نظر ظاهر بیرونی، زیبایی خاصی را برای چشمها به ارمغان می آورند.

مثلا اگر می خواهید یک کفش پیاده روی مناسب انتخاب کنید ، کفشی را انتخاب نمایید که کفه آن نازک نباشد زیرا هنگام پیاده روی فشار زیادی به پاشنه پا وارد می شود و اگر کفی کفش نازک باشد مچ درد خواهد گرفت. اگر مرتب کفش تنگ میپوشید، با گذشت زمان بدن با بافتی به شکل تاول که محتوی مایع است، سعی در حفاظت قسمتهای برجستهی پا میکند که خود تاول میتواند مرتب تحریک و دردناک شود و درد آن باعث خراب شدن ایام برای شما میشود. همین موضوع، ایروانی را ترغیب کرد تا به فکر تولید نمونه داخلی آن بیفتد و به صورت حرفهای وارد صنعت کفش شود. به این ترتیب، سیستم سنتی کفش جای خود را به نظام جدید کارخانهای داد و هر ماه افراد جدیدتری وارد کارخانه شدند و کارخانه نیز بزرگ و بزرگتر شد و ایروانی با خرید زمینهای اطراف کارخانه را بزرگتر کرد. این مساله بر نحوه جذب شوک توسط پا اثر میگذارد و میتواند منجر به وارد شدن فشار اضافی بر مفاصل پا شود.

که پایی خشک به همراه خارش و سوزش بین انگشتان پا یا در کف پا است که در اثر رشد قارچ ایجاد میشود. این کفش ها با ارتفاع پاشنه متفاوت اما در حداقل پاشنه با پاشنه متوسط و با نوک تیز هستند و پاشنه آنها ممکن است صاف و کمی متفاوت باشد. خانم ها نباید کفش های با پاشنه بلندتر از پنج سانتیمتر بپوشند. راه رفتن با کفش پاشنه بلند موجب افزایش فشار و استرس وارده به مفصل بین کشکک و زانو میشود. یکی از این نیازها، نیاز به کفش بود که یک محصول کاملاً وارداتی به حساب میآمد. اکثر اقلام وارداتی او و همکاران انگلیسیاش چتایی (نوعی گونی)، چتر، کفش و گالش (نوعی کفش پارچهای مشابه گیوه) بودند. عمده مردم آن دوره از گیوه و گالش استفاده میکردند، اما صنعت تولید آنها کاملاً سنتی و دستی بود. او حتی برای کاهش بیشتر هزینهها به خصوص هزینه (و زمان) رفتوآمد کارگران و کارمندان به فکر افتتاح دو خط راهآهن در آن منطقه افتاد و از سرویسهای ایابوذهاب برای کارگرانش استفاده کرد.

کفش چرم مردانه تنها کفشی است که هیچ وقت از مد نمی افتد و شما می توانید آن را با هر استایلی ست کنید.بیشترین استفاده از چرم برای تولید کفش های رسمی است و برای کفش های ورزشی از چرم مصنوعی و یا کتان استفاده می شود.کفش چرم طبیعی می تواند بهترین انتخاب برای یک کارمند و یا هر کسی که مدت زمان طولانی کفش به پا دارد، باشد. مدل دیگه ای که در کفش های روزمره طرفداران ویژه ای دارد کفش های بندی است این سبک از کفش چرم مردانه دارای راحتی مطلوب تری هست و دلیل آن باز بودن قسمت رویه کفش مردانه و ایجاد فضای باز در قسمت رویه کفش است. در مقایسه با چرم پوست خوک ، چرم پوست گوساله گزینه بسیار شناخته شده تری برای کفش سازی است. اگر شما جزو دستهی افرادی هستید که به استایل و ظاهر خود اهمیت زیادی میدهید، حتما این را میدانید که پوشیدن کفش تمیز از اولویتهای داشتن یک استایل خوب و جذاب است.