در تهیه کفش به چه نکاتی توجه کنیم. کفش خوب چه خصوصیاتی دارد

ست لباس دامادی، اکسسوری هایی که استفاده می کند از جمله: کراوات، پاپیون، دکمه های سرآستین همگی از جمله عوامل اثرگذار در انتخاب رنگ کفش دامادی دارد. این رنگ نیز در بسیاری موارد قابلیت ست شدن زیادی دارد و به استایلهای متنوعی میآید. استایل کردن این مدل کفش در موقعیت های غیر رسمی نیز بلامانع است و جذابیت خاص خود را دارد. خرید اینترنتی این امکان را برای شما به وجود می آورد تا در سریعترین و ساده ترین شکل ممکن، بتوانید کالای مورد نظر خود را تهیه کنید. سالیان طولانی است که این کفش ها باتوجه به کاربرد و ظاهر ساده سلایق مخالف را پوشش داده است. این مدل بندهای ساده و نازکی دارد. چکمه ها، در فصول سرد سال انواع مختلف بوت و نیم بوت ها از انتخاب های اجتناب ناپذیر در سبد خرید کالایی این فصول می باشند.

بوت و نیمبوتهای کروم نه تنها در روزهای سرد پاهای شما را گرم نگه میدارند، بلکه با توجه به استانداردهای روز دنیا طراحی شدهاند و راحتی را نیز برای شما به همراه دارند. در بخش برندهای خارجی نیز میتوان به کفش مردانه اکو، کلارک و نایک اشاره کرد که به دلیل کیفیت بالا بین کارمندان اداری، آقایان مجلسی پوش و ورزشکاران محبوب هستند. این چرم مانند چرم گوساله از کیفیت بالایی برخوردار است که در قیمت تمام شده محصولات چرمی آن منعکس می شود. جذابیت این کفش ها به نحوی است که برند بزرگ کوچی به طراحی آن با استفاده از سگک طلایی پرداخت.

در بسیاری از مردم اندازه پاها با هم متفاوت است. لوفر ها سبک و راحت بوده و با بسیاری از استایل ها سازگار است. طراحی آن به گونه ای است که هم در موقعیت های راحت و صمیمی و هم نیمه رسمی پوشیده می شود. بهتر است کفش را در خانه امتحان کنید تا زیر آن کثیف نشود و فرصت استفاده از گارانتی را از دست ندهید. پیادهروی از فروشگاهی به فروشگاه دیگر میتواند کاری طاقتفرسا باشد که وقت و انرژی زیادی از شما میگیرد. کیفیت کفش مردانه با اعتماد به نفس شما رابطه مستقیم دارد. طراحی ظاهری این نوع کفش شباهت زیادی به ساختار کفش های دربی و آکسفورد دارد.

به دلیل کاربرد فراوان این نوع چرم، کفش هایی که از پوست گوساله انتخاب می شوند معمولاً گران ترند. در استایل دامادی پرهیز از استفاده از زرق و برق های فراوان در لباس و اکسسوری ها همچینین رنگ های جیغ از موارد ضروری است. به لحاظ استفاده از مواد اولیه، چرم به کار رفته در این مدل بسیار سبک و لطیف می باشد که جدای از سبک های کژوال که در تنوع رنگی بالا ارایه می شود در سبک های کلاسیک دو رنگ قهوه ای و مشکی قابل استفاده هستند. کفشهای دربی یا Bluchers در انواع رنگ ها همراه و یا بدون طراحی روی چرم، سر باریک، پنجهی کشیده در انواع مختلف چرم و کتان تولید می شود. در مقایسه با سایر چرم ها، چرم گوساله برتری های فراوانی دارد.