در تهیه کفش به چه نکاتی توجه کنیم. کفش خوب چه خصوصیاتی دارد

همچنین در زمان طراحی کفش ایمنی زنانه لازم است به زیبایی آن توجه شود چرا که یکی از پارامتر های مهم برای زنان می باشد. احساس راحتی یکی از موارد مهم در حین استفاده از کفش ایمنی می باشد. همانطور که دریافتید برای رعایت ایمنی در محیط کار استفاده از کفش ایمنی بسیار مهم و ضروری است .وجود فولاد در قسمت پنجه کفش پا ها را به خوبی در برابر آسیب دیدگی و قطع احتمالی انگشتان پا در زمان افتادن اجسام سنگین حفاظت می کند. یکی از تجهیزاتی که در محیط های کاری خطرناک باید استفاده شود و از شما در برابر خطرات ناشی از کار جلوگیری می کند استفاده از کفش های کار می باشد که باعث می شود شما ایمنی خودتان را حفظ کنید.

استفاده از کفش ایمنی مهندسی در محیط های کاری پر خطر ضروری می باشد چرا که مواردی چون افتادن اشیاء سنگین و خطرناک عادی و معمول می باشد که در حین کار هر لحظه امکان رخ دادن آن وجود دارد. معمولاً از این کفشها برای کارهای روزمره و مراسمهای عادی و حتی رسمی و ویژه استفاده میکنند. افرادی که از درد پا رنج میبرند، بهتر است از کفشهای طبی استفاده کنند. اسنیکرز: نوعی کفش ورزشی از جنس کتان با کف تخت و ساقه کوتاه یا بلند میباشد که برای ورزش­های هوازی و سبک از آن استفاده میکنند. جنس این کفش ها از PVC است که عایق مواد شیمیایی باشند. کفشهای باشگاهی که به نام کراس ترینر (cross trainers) یا اسنیکر نیز شناخته میشوند، محبوبیت گسترده و رو به افزونی در میان ورزشکاران جوان و باتجربه دارند.

شاید یک کفش با کفی پاشنه بلند، به نام پاشنه مخفی، نیز از این نوع کفشها بیابید. سه نوع گلمیخ برای این کفشها وجود دارد، گلمیخ مخروطی که استقامت و استحکام بیشتر را برای ورزشکار فراهم میکنند، گلمیخهای تیغهای که میتوانند کشش و سرعت بیشتری را فراهم کنند و گلمیخهای ته سخت برای سطوح محکمتر. امروزه ورزشکاران، بیشتر و بیشتر به سمت خرید این نوع کفشها رو میآورند زیرا با این کفشها میتوانند در بیش از یک نوع فعالیت ورزشی و تمرین بدنی شرکت کنند. وقتی نوبت به فرآیند تولید این کفشهای باکیفیت مردانه میرسد، استفاده از چرم درجه یک ضرورت است. وقتی به کفشهای طبی فکر میکنید چه چیزی به ذهن شما خطور میکند؟ کفشهای فوتبال در کفیهای خود دارای گلمیخهایی برای کشش بهتر در هنگام دویدن روی زمین چمن میباشند. با پاک کننده چرب یا کمی آب و صابون کفش خود را تمیز کنید.

پیشنهاد میکنیم پیش از خرید، ابتدا نیاز و میزان بودجه خود را مشخص کنید و سپس از میان مدلهای متنوع موجود در بازار، مناسبترین گزینه را انتخاب نمائید. اغلب زنان به علت فعالیت در ورزش هایی مانند کوه نوری نیاز به کفش ایمنی با کفه های عمیق و با دوام می باشند که با استفاده از متریال و مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت تولید می گردند. همانطور که می دانید کفش ایمنی یا کفش کار نوعی کفش می باشد و مناسب محیط های کار تولید می شوند. همانطور که می دانید پا به عنوان قلب دوم هر انسانی می باشد. قانون کلی این است که بعد از هر ۶۴۰ -۵۶۰ کیلومتر استفاده، باید کفشهایتان را تعویض کنید. بعد از هر بار پوشیدن با دستمال نمدار خاک را از روی کفش پاک کنید.