خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

این صندل­ها دارای بندی در پشت کفش هستند تا در حین راه رفتن پا اذیت نشود. تنها راه پیشگیری با مخاطرات در حین کار استفاده از تجهیزات ایمنی می باشد. یکی دیگه از مشخصات راحتی این مدل از کفش چرم مردانه وجود زیره سبک از جنس پی یو می باشد که باعث نرمی و راحتی کفش می باشد .کفی در این مدل از کفش مردانه بصورت یکسره چرم با ضخامت مناسب قرار میگیره تا در هنگام راه رفتن فشار یکسانی را بر روی کف پا داشته باشد. در گذشته زیره تمامی کفش های آکسفورد از جنس چرم خام بوده که به دلیل قابلیت جذب رطوبت بالا و امکان گردش هوا بسیار مورد استقبال قرار می گرفت ولی به مرور زمان به دلیل داشتن وزن و قیمت بالا نسبت به دیگر زیره ها درصدی از طرفداران خود را ازدست داده و در حال حاضر از زیره های پی یو نیز در این کفش مردانه استفاده میشه .یکی از ویژگیهای این مدل ساده بودن طرح رویه کفش همراه با بند ظریف آن می باشد که در انتهای محل قرار گرفتن بندها به رویه کفش دوخته میشود .کفش مردانه آکسفورد جزء کفش هایی است که در هر مراسم رسمی میتوان از آن استفاده کرد از جمله مصاحبه های شغلی و جشن های رسمی و جلسات کاری.

این مدل از کفش مردانه معمولا به دلیل داشتن قالب پهن و گرد دارای راحتی خاصی بوده و برای افرادی که در قسمت رویه پا حالت گوشتی و برجستگی دارند و سایز پاهای آنها بزرگ است بسیار مناسب می باشد. سایز در کفش های روزمره نیز بسیار مهم است به دلیل استفاده در زمانهای طولانی در صورتی که کفش بزرگتر باشه در هنگام راه رفتن در پای ما می غلطد و در صورتی که تنگ باشه نوک انگشتان پا را میزنه و باعث عدم راحتی شخص میشود به همین دلیل حتما این کفش مردانه باید کاملا سایز پا شود. از دیگر ویژگی های کفش اسپرت مردانه راحت تر و سریع تر تمیز شدن این کفش ها به نسبت دیگر گروه کفش های مردانه میباشد و همچنین تنوع زیاد آن در طرح و رنگ های گوناگون میتواند انتخاب را برای همه سلایق آقایان آسانتر کند ؛ این در صورتی است که معمولا کفش مردانه رسمی دارای طیف رنگی کمتری هست.

بعد از آزمایش اندازه، کیفیت و راحتی برند جدید، در صورتی که از برند تجاری جدید راضی بودید، میتوانید آن برند تجاری را در لیست خرید همیشگی خود قرار دهید. در سال های اخیر بر روی این مدل از زیره های پی یو که فرم اسپرت به خود میگیرد هم استفاده میشه که در این سبک از بروژ یا هشت ترک میتوان از پوشش اسپرت هم استفاده کرد و این تفاوت باعث شده که نسبت به کفش چرم آکسفورد رسمیت کمتری پیدا کند کفش های بروژ توی چهار طرح به طور معمول وجود دارد که در مدل ساده آن فقط در قسمت سرپنجه طرح سوراخ وجود دارد ؛در مدل نیم بروژ در قسمت سر پنجه و پشت کفش طرح سوراخ زده میشه ؛در مدل دیگر کفش بروژ در قسمت سر پنجه خطوط منحنی شبیه به حرف m طراحی شده و بر روی این خط طرح سوراخ و دوخت زده میشه ؛در مدل دیگه ای از بروژ خط منحنی در قسمت سرپنجه تا انتهای کفش چرم در قسمت پشتی هم امتداد پیدا میکنه.

کفش مردانه ورزشی معمولا دارای زیره های پی یو می باشد که عامل مهمی در سبکی و راحتی و انعطاف پذیری کفش در هنگام راه رفتن است. این مدل از کفش های اسپرت معمولا بصورت ساق دار هستند که مچ پا را کاملا محافظت میکند و برای استفاده در سطوح ناهموار و یا بالا رفتن از سطوح شیب دار نیز مناسب میباشد کفش های اسپرت مردانه برای مجالس رسمی و جلسات کاری قابل استفاده نمیباشد. این نیم بوت ها علاوه بر محافظت و گرم نگهداشتن پا میتواند با انواع لباس های اسپرت به راحتی قابل استفاده باشند. این سبک از کفش مردانه روزمره مخصوص لباس های اسپرت می باشد و برای مکان های اداری و رسمی قابل استفاده نیست. نکته قابل توجه برای آقایان در استفاده از این مدل کفش چرم مردانه نحوه ست کردن این کفش با لباس میباشد که حتما باید به رنگ سگک یا قلاب کفش دقت داشته باشن.