خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

پاشنه ی کفش پیاده روی نباید خیلی ضخیم باشد. کفش پیاده روی در قسمت کفی و پاشنه باید پد گذاری شود. و عرض کفش پیاده روی نیز امکان حرکت آزادانه ی انگاشتانتان را به شما بدهد. رویه کفش پیاده روی باید دارای منافذی برای عبور هوا باشد. استفاده از کفش پیاده روی که دارای رویه هایی با منافذ فراوان می باشد در تهویه کفش برای خنک شدن پا و همچنین جلوگیری از بیماری های قارچی مناسب تر می باشد. این نوع پاشنه منجر به کوبیده شدن پای شما بر زمین خواهد شد، که این امر علاوه بر کند کردن سرعت پیاده روی، امکان بروز ساق درد بعد از پیاده روی را افزایش می دهد. افتادن اشیا در محیط های کاری امر طبیعی محسوب می شود.

تنوع کفش های استوک های به حدی زیاد است که می توانید برای تمامی اعضای خانواده در هر سن و سایزی خرید کنید. کفش پیاده روی خود را متناسب با اندازه پای بزرگتر خود انتخاب کنید. کفش پیاده روی نباید به پای شما بچسبد. استحکام رویه کفش پیاده روی باید به نحوی باشد که از پیچ خوردگی پا جلوگیری کند و همچنین در برابر فشار های وارده در طی زمان حالت اولیه خود را از دست ندهد. رویه کفش پیاده روی باید از الیاف کتان باشد و در آن حداقل مواد شیمیایی استفاده شود تا از بروز حساسیت ها جلوگیری شود. اما کفشهای با پاشنهی صفر یا کم، بیشتر روی قسمت میانی یا انگشتان پا فشار وارد میکنند. منظور از کفشهای پاشنهکوتاه، کفشهایی با ارتفاع بین صفر و ۴ میلیمتر است.

به منظور محافظت شخصی از پاها مورد استفاده می باشند. برای استفاده آسان از «بلد»، کافی است نام مرکز مورد نیازتان را جستجو کنید تا آدرس دقیق و راههای دسترسی سریع به آن را به شما بدهیم. یکی از انتخابهای جذاب و مناسب برای فصل سرما را میتوان پوتین مردانه و کفش نیم بوت مردانه در نظر گرفت که باعث جذابیت بالایی میشود و شما میتوانید طرحهای مختلفی از آن مانند انواع چرم آن را مشاهده کنید. اما پر کاربردترین آن ها زیره لاستیک فشرده مقاوم برای آتش کاری و پلیسه ی داغ، تی پی یو (متشکل از پیو و لاستیک نازک فشرده)، تخت پی یو و تخت پی وی سی می باشند که به ترتیب از راست به چپ قیمت آن ها کاهش می یابد. چرمی که در تولید این کفش ها به کار برده می شود و همچنین دوخت و برش های موجود بر روی کفش خیلی چشمگیر هستند.

اما دویدن روی انگشتان پا باعث فعال شدن تعدادی از عضلات میشود و تغییر کفشها بدون در نظر گرفتن این موضوع میتواند باعث آسیبدیدگی شود. کفش پیادهروی و دویدن معمولا باید وزنی بسیار سبک داشته باشد تا قدم زدن یا دویدن را برای شما راحتتر کند. به همین دلیل یکی از نکات بسیار مهم برای انتخاب کفش مناسب برای ورزش قابلیت تنفس در آن خواهد بود. زیرا قدرت جذب ضربه در آن کاهش یافته و منجر به درد عضلانی و ساق درد خواهد شد. انتخاب کفش مناسب و راحت پا صدمات ناشی از آن بر قسمت های مختلف پا را کاهش می دهد اما به نظرتان خرید یک کفش مناسب کار راحتی است ! یک جفت کفش دوندگی مناسب همچنین میتواند به کاهش احتمال آسیبدیدگیها، رگ به رگ شدن پا، پارگی یا آسیب به تاندونها، شکستگیها و دیگر علائم خطرناک ناشی از انجام فعالیتهای غلط و مفرط با پا کمک کند.