خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

اروپای شمالی و مرکزی چکمههایی از چرم تولید میکردند که پشتورو شده و به زیرهی کفش دوخته شده بودند. پس از اینکه امریکاییها در پایان قرن هجدهم م بندهای کفش را در انتها. متولد شد. پس از حدود ۲۵ سال، پس از تکمیل و ثبت اختراع این کفش، تولید انبوه اش کلید خورد. مخترعان و صنعتگران در انگلستان و امریکای شمالی ماشینِ دوختِ کفشِ مدرن را اختراع و به لطف آن تولید انبوه کفشهای پارچهای را آغاز کردند. از اواسط سال ۱۹۴۰ میلادی، در کفش و لباس ورزشی انقلابی به وضوح رخ داد و دوران «خانمها و آقایان» به سر رسید و راحتی، سبکی، ابتکار و خلاقیت آغاز شد. پیش از این، مد بسیار کندتر تغییر میکرد و روند و تولید کفش در کشورهایی که در شرایط اقتصادی خوب و با پیشرفت سریع هنر و زیباییشناسی بودند آغاز شد. بنابراین مردان بودند که مد، به ویژه مد کفش را دیکته میکردند.

به طوریکه مورخانِ مد، امروزه از کفشهای پاشنهبلند مردانه با عنوان کفش فرانسوی یاد میکنند. کفشهای تزئین شده تا بالای مچ پا از محبوبترین کفشّای معیار مردانه بود. اگر شما کف پای صافی دارید، باید کفشی با قوس بلند را انتخاب کنید تا از کمردرد و پا درد در امان بمانید. پوشیدن کفش تنگ باعث درد پا میشود. هر چقدر هم که کفش هایتان زیبا، شیک و گران باشد، تحمل کردن درد هنگام پوشیدن آنها نیز ایده خوبی نخواهد بود. کفشهای طبی به دلیل ویژگیهای حمایتی که زیرساختهای منحصر به فرد آنها را تشکیل میدهند، می توانند تفاوت چشمگیری در سلامت و راحتی شما ایجاد کنند.

از آن جایی که کالاهای تقلبی هر روزه بیش از پیش وارد بازار می شوند و برخی به منظور سود بیشتر کالاهای متفرقه را جایگزین اصل آن می کنند لذا ضروری است تا افراد هنگام خرید به اعتبار فروشگاه و مشخصات کفش ایمنی توجه نمایند.ماه ایمن عرضه کننده انواع مختلف کفش های کار اعم از کفش ایمنی با پنجه فولادی و زیره پی یو، کفش ایمنی با پنجه فولادی و زیره تی پی یو، کفش ایمنی با زیره تخت لاستیک فشرده، کفش های اداری، کفش جوشکاری ساقه کوتاه ( قاب بک دار)، کفش ریخته گری، کفش ساقه بلند ملی حفاری، انواع چکمه های لاستیکی ایمنی و …

کفش ترینر، به دلیل داشتن کفی نرم، وزن بسیارسبکتری نسبت به سایر کفشهای اسپرت داشته وهمین ویژگی باعث شده تا ورزشکاران هنگام انجام تمرینات ورزشی بتوانند راحتتر عمل کنند. به همین علت باعث محافظت و تقویت بیشتر کفش میشد. چرم گوساله جز چرم های سنگین به شمار می رود که به دلیل ساختاری که دارد بیشتر در تولید کفش و کیف استفاده می شود. در نتیجه، اگر وسیله ای سنگین بر روی پا بیافتد، بی شک آسیب بسیار کمی به پا وارد می شود. در آن دوره زنان از پوشیدن لباسهای شیک خودداری میکردند و تصویری از زنانِ محزون مشغول به کارهای خانه بسیار متداول بود. در دوران رنسانس، پادشاهانِ اروپایی برای نشان دادن برتریِ خود، غالباً کفشهایی با پاشنهی بسیار بلند میپوشیدند. بانک کفش با تکیه بر اصول مهندسی پزشکی و زیبایی در محصولات خود، راحتی و شیک پوشی را برای شما به ارمغان می آورد. از بحثبرانگیزترین دورههای فرهنگی است که با پیچیدگی، خودنمایی، نمایش و تمایل به شکوه و عظمت نمود یافت.